آپدیت درایور جدید AMD Vulkan با قابلیت پشتیبانی از رهگیری پرتو در لینوکس

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

در هفته‌ای که گذشت، آپدیت جدیدی برای درایورهای گرافیکی AMD Vulkan منتشر شد و سرانجام پشتیبانی سخت افزاری از رهگیری پرتو 64 بیتی را برای کارت گرافیک‌های سری Radeon RX 6000 در لینوکس ممکن کرد. این ویژگی برای هر دو گروه کارت‌های دسکتاپ و APUهایی هست که از معماری گرافیکی RDNA 2 استفاده می‌کنند. در ادامه همراه لیون تک باشید.

در نتیجه، تمام درایورهای مبتنی بر AMD Vulkan در تمامی پلتفرم‌ها نظیر Mesa3D RADV و AMDVLK GPUOpen به همراه AMDGPU-PRO اکنون بصورت سخت افزاری از رهگیری پرتو پشتیبانی می‌کنند. همچنین، بروزرسانی جدید برخی بهبودها از جمله رندر گرافیکی بهتر و سازگاری با DirectX 12 DXR را شامل می‌شود.

آپدیت درایور جدید AMD Vulkan با قابلیت پشتیبانی از رهگیری پرتو در لینوکس

بصورت خلاصه، ویژگی‌های جدید آپدیت درایور AMD Vulkan شامل پشتیبانی از رهگیری پرتو 64 بیتی برای کارت گرافیک‌های مبتنی بر تراشه Navi2x، بروز شدن هدرهای Vulcan به نسخه 1.3.225، بهبود عملکرد و رفع مشکلات گرافیکی بازی‌های World War Z و Ashes Of The Singularity به همراه برخی رفع اشکالات است.

در صورتی که شما هم تمایل به نصب این آپدیت دارید، کافیست درایور AMDVLK GPUOpen v-2022.Q3.4 را دانلود و روی سیستم خود اجرا نمایید.

The post آپدیت درایور جدید AMD Vulkan با قابلیت پشتیبانی از رهگیری پرتو در لینوکس appeared first on لیون تک.

مطلب پیشنهادی
نحوه پخش و اشتراک گذاری آهنگ های اسپاتفای در دیسکورد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.