نگاهی به قابلیت آزمایشی و جدید اینستاگرام

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مدتی می‌شود که گزارشاتی مبنی بر اضافه شدن یک ویژگی جدید به اینستاگرام به گوش می‌رسد. این پلتفرم هم‌اکنون مشغول آزمایش قابلیتی است که باعث می‌شود کاربر بتواند فیدها و پست‌های نمایش داده شده به را بر اساس سلیقه خود شخصی سازی کند تا از این طریق محتوایی که کاربر به آن علاقه‌ای ندارد را در آینده به او نشان ندهد. در ادامه همراه لیون تک باشید.

هنگامی که این ویژگی راه‌اندازی شد، کاربران اینستاگرام به گزینه‌ای دسترسی خواهند داشت که از طریق آن می‌توانند مشخص کنند در ادامه چه محتوایی و بر اساس نیاز آن‌‎ها نمایش داده شود. در نتیجه، این کار باعث بهبود تجربه کاربری می‌شود و می‌توان برخی از پست‌های به نمایش درآمده که امکان دارد از آن خوشتان نیایید را کاری کنید که دیگر به شما نشان ندهد.

نگاهی به قابلیت آزمایشی و جدید اینستاگرام

ویژگی آزمایشی جدید امکان شخصی سازی و اصلاح فیدها را فراهم می‌کند و اینستاگرام ابراز امیدواری کرد تا بتوانند با اینکار محتوایی را ارائه دهند که کاربر به آن علاقه دارد. همچنین، در ادامه گفته شد که کاربر می‌تواند با انتخاب انتخاب گزینه Not Interested برای محتوایی که به آن علاقه ندارد کاری کند تا دیگر موارد مشابه به او پیشنهاد یا نمایش داده نشود. در تصویر زیر می‌توانید طرح آزمایشی مذکور را مشاهده کنید:

نگاهی به قابلیت آزمایشی و جدید اینستاگرام

لازم به ذکر است که این ویژگی از مدتی قبل در شبکه اجتماعی توییتر در دسترس بود، به همین دلیل اینستاگرام هم برای اینکه تجربه بهتری برای مخاطبان خود فراهم کند، دست به ارائه چنین قابلیت مهمی کرده است.

مطلب پیشنهادی
درخواست یک مقام ایرانی برای محاکمه مسئولین اینستاگرام

با توجه به اینکه قابلیت ذکر شده هنوز در دسترس قرار نگرفته و مراحل آزمایشی خود را طی می‌کند، اینستاگرام ممکن است برخی موارد را در آینده تغییر دهد. مطمئناً این ویژگی بسیار خوبی است که خیلی‌ها منتظر اضافه شدن آن هستند، با این حال هنوز زمان عرضه آن مشخص نشده و باید تا اطلاعیه بعدی صبر کنیم.

The post نگاهی به قابلیت آزمایشی و جدید اینستاگرام appeared first on لیون تک.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.