سری جدید اس اس دی پرسرعت MP700 توسط کورسیر معرفی شد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت شناخته شده کورسیر سرانجام از اس اس دی M.2 نسل بعدی MP700 با پشتیبانی از رابط PCIe نسل 5 رونمایی کرد. طبق اعلامیه سازنده، این محصول بصورت کامل با پردازنده‌‎های Ryzen 7000 و پلتفرم AM5 شرکت AMD سازگار خواهد بود. در ادامه همراه لیون تک باشید.

همانطور که ابتدا هم گفته شد، نسل بعدی اس اس دی MP700 از استاندارد PCIe Gen 5.0 پشتیبانی می‌کند. درحالی که هنوز مشخصات فنی این محصول توسط سازنده به اشتراک گذاشته نشده، اما تصویری از عملکرد آن منتشر کرده است.

سری جدید اس اس دی پرسرعت MP700 کورسیر معرفی شد

بر اساس نتایج موجود، اس اس دی MP700 PCIe Gen 5 M.2 دارای سرعت خواندن 10000 مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن 9500 مگابایت بر ثانیه (ترتیبی) است. همچنین، باید به این نکته توجه داشت که سرعت این محصول بسته به ظرفیت اس اس دی متفاوت خواهد بود.

اس اس دی MP700 معرفی شد.
مقایسه عملکرد اس اس دی جدید کورسیر در مقایسه با نسل فعلی

طبق ارقام ارائه شده توسط سازنده، سرعت خواندن و نوشتن اس اس دی MP700 در مقایسه با مدل فعلی MP600 PRO XT بترتیب 64 و 41 درصد بیشتر است. درایوهای اس اس دی جدید کورسیر ممکن است با فناوری‌های DirectStorage APIمایکروسافت و Smart Access Storage شرکت AMD سازگار باشد.

در پایان باید خاطرنشان کرد که پردازنده‌های Ryzen 7000 و پلتفرم AM5 طی یک ماه آینده بصورت رسمی توسط AMD معرفی خواهند شد. در نتیجه، بزودی شرکت‌های بیشتری از اس اس دی‌های سازگار با این پلتفرم رونمایی می‌کنند.

The post سری جدید اس اس دی پرسرعت MP700 توسط کورسیر معرفی شد appeared first on لیون تک.

مطلب پیشنهادی
کاورهای لپ تاپ - از لپ تاپ خود محافظت کنید و شخصیت خود را با کاورهای سرگرم کننده بیان کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.