زمان انتشار نسخه بتا Modern Warfare 2 رسماً اعلام شد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

اکتیویژن بلیزارد به تازگی از برگزاری رویدادی جدیدی به اسم Call of Duty: Next پرده برداشت که قرار است در تاریخ 15 سپتامبر (24 شهریور) برگزار شود. همانطور که مشخص است، تمام تمرکز این رویداد روی سری ندای وظیفه متمرکز بوده و طرفداران می‌توانند اطلاعات بیشتری از دو بازی آینده این مجموعه یعنی Modern Warfare 2 و Warzone 2 دست پیدا کنند. در ادامه همراه لیون تک باشید.

بر همین اساس، در رویداد Call of Duty: Next می‌توان شاهد اطلاعات بیشتری از Modern Warfare II و وارزون 2 به همراه نسخه موبایل Call of Duty: Warzone (که به اسم Project Aurora هم شناخته می‌شود) بود.

زمان انتشار نسخه بتا Modern Warfare 2 رسماً اعلام شد

نمایش کامل بخش چندنفره MW2 یکی از بخش‌های اصلی این رویداد خواهد بود و بسیاری از استریمرها و تولیدکنندگان محتوای شناخته شده در یوتوب و توویچ همزمان با معرفی این بخش می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

به غیر از این، اطلاعات تازه‌ای از نسخه بتای Modern Warfare 2 بدست آمد که شایعات قبلی را تأیید کرد. همانطور که پیش‌تر گفته شد، این نسخه ابتدا در دسترس کاربرانی که بازی را روی پلی استیشن پیش خرید کردند، در دسترس قرار می‌گیرد. همچنین، کاربران ایکس باکس و کامپیوتر که این بازی را روی Battle.net و استیم پیش‌خرید کرده‌اند می‌توانند از 22 سپتامبر به نسخه بتا دسترسی داشته باشند.

هفته اول (انحصاری کاربران پلی استیشن)

  • تاریخ دسترسی زودهنگام (برای کسانی که بازی را پیش خرید کرده‌اند): 24 تا 25 شهریور
  • بتای عمومی: 26 تا 28 شهریور

هفته دوم – بتا کراس پلی (برای همه پلتفرم‌ها)

  • دسترسی زودهنگام (برای افرادی که بازی را پیش خرید کردند): 31 شهریور تا 1 مهر
  • بتای عمومی: 2 تا 4 مهر
مطلب پیشنهادی
مزایای استفاده از کیف لپ تاپ

در اینجا باید خاطرنشان کرد که برای تجربه بازی روی ایکس باکس به اشتراک Gold نیاز دارید. بازی Call of Duty: Modern Warfare II در تاریخ 6 آبان برای کامپیوتر و کنسول‌ها منتشر خواهد شد.

The post زمان انتشار نسخه بتا Modern Warfare 2 رسماً اعلام شد appeared first on لیون تک.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.