اضافه شدن قابلیت زوم کردن ویدئوهای یوتیوب در آینده نزدیک

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

پلتفرم یوتیوب در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد روی ویدئوها بزرگ‌نمایی کنند. در حالی که این قابلیت هنوز بصورت کامل آماده نشده، سازنده بصورت اختصاصی زوم کردن روی ویدئوها را در دسترس مشترکین سرویس پریمیوم خود قرار داده است. همچنین، افزودنی جدید در دو حالت عمودی و افقی کار می‌کند. در ادامه همراه لیون تک باشید.

اگر مشترک سرویس YouTube Premium هستید، یک ویژگی جدید به اسم Pinch to Zoom را مشاهده خواهید کرد که می‌توانید از طریق آن به آزمایش جدیدترین قابلیت این پلتفرم دسترسی داشته باشید. شما از طریق این افزودنی این امکان را دارید تا روی بخش‌های مختلف ویدئو زوم کنید.

امکان بزرگ‌نمایی ویدئوها در جدیدترین ویژگی یوتیوب

برای اینکار تنها باید دو انگشت خود را شبیه به کاری که هنگام زوم کردن عکس در گالری گوشی انجام می‌دهید، روی صفحه نمایش قرار داده تا بخش موردنظر بزرگ‌نمایی شود.

پس از بزرگ‌نمایی می‌توانید ویدئو را به اطراف بکشید تا سایر بخش‌ها را بتوانید از نمای نزدیک‌تر بررسی کنید. سازنده تأکید کرده که Pinch to Zoom بطور خالص برای حالت عمودی طراحی شده، اما در حالت افقی نیز قابل استفاده خواهد بود. در ادامه می‌توانید تصویر متحرک از این قابلیت را مشاهده نمایید:

قابلیت بزرگ‌نمایی ویدئو در یوتیوب
بزرگ‌نمایی ویدئو در تازه‌ترین ویژگی یوتیوب

طبق اطلاعات بدست آمده، ویژگی مذکور برای تمام کاربران از تاریخ 1 سپتامبر در دسترس قرار می‌گیرد. نظر شما در رابطه با اضافه شدن چنین ویژگی به یوتیوب چیست؟

The post اضافه شدن قابلیت زوم کردن ویدئوهای یوتیوب در آینده نزدیک appeared first on لیون تک.

مطلب پیشنهادی
لپ تاپ کامپیوترهای نوت بوک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.