علاقه هنری کویل به فن‌های Noctua

زمان مطالعه: 2 دقیقه

هنری کویل، بازیگر فیلم مرد فولادی و سریال ویچر تصمیم گرفته تا برای گردش هوای بهتر سیستم خود از فن‌ خنک کننده برند Noctua استفاده کند. وی علاوه بر بازیگری، به دنیای کامپیوتر و بازی‌ها علاقه زیادی دارد و چندی پیش هم فیلمی از اسمبل سیستم خود در فضای مجازی منتشر کرد. در ادامه همراه لیون تک باشید.

کویل در صفحه اینستاگرام خود تصویری از کامپیوترش منتشر کرد و زیر آن نوشت که سیستم او با مشکل دفع حرارت مواجه است و به همین دلیل دمای قطعات بالا می‌رود. بنابراین، وی که تا پیش از این از خنک کننده مایع NZXT Kraken استفاده می‌کرد تصمیم گرفته تا برای گردش هوای بهتر سیستم خود فن‌های Noctua را هم به کیس خود اضافه کند.

علاقه هنری کویل به فن‌های Noctua

بطور کلی، این فن‌ها به دلیل عملکرد بسیار خوبشان و همچنین نویز پایینی که دارند در میان کاربران طرفداران زیادی دارد و هنری کویل نیز با توجه به همین موضوع به سراغ این برند رفته است. همچنین، این محصولات از نورپردازی RGB پشتیبانی نمی‌کنند که قطعاً افرادی که علاقه زیادی به این جور موارد ندارند هم گزینه عالی به شمار می‌رود.

هنری کویل از فن‌های ناکتوا در سیستم خود استفاده می‌کند.
تصویری از کیس هنری کویل با فن خنک کننده Noctua

کویل در اینستاگرام خود نوشت:

به دلیل حمل و نقل بیش از حد کیس و موج گرما در طول سال‌های اخیر، خنک کننده مایع من دیگر توانایی پایین نگه داشتن دمای داخل سیستم را ندارد. در حین تعویض این بخش تصمیم گرفتم تا فن‌های کیس را هم تغییر دهم. این زیباروهای کوچولو (فن‌ها) بی سر و صدا کار می‌کنند. من هنوز 2 مورد دیگر باید به سیستم اضافه کنم تا همه چیز تکمیل شود. اما (در حال حاضر) بشدت بی حوصله‌ام و تنها چیزهایی که در دسترس بود را نصب کردم.

هنری کویل از فن‌های ناکتوا در سیستم خود استفاده می‌کند.
وی با تمجید از این فن‌ها اشاره کرد دمای سیستم او در زمان بازی حداکثر به 70 درجه سانتی گراد می‌رسد.

این بازیگر مشهور همچنین بعد از ارتقای سیستم خود به فن‌های جدید تصویر دیگری هم منتشر کرد که نشان می‌داد حداکثر دمای سیستم او در زمان بازی اکنون به 70 درجه سانتی گراد می‌رسد که بطور معمول دمای خوبی محسوب می‌شود.

مطلب پیشنهادی
مزایا و معایب استفاده از لپ تاپ با صفحه کلید با نور پس زمینه

نظر شما درباره تصمیم هنری کویل چیست؟ آیا شما هم از طرفداران برند Noctua هستید؟

The post علاقه هنری کویل به فن‌های Noctua appeared first on لیون تک.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.