بهترین طراحی چیدمان و جو را برای کلوپ شبانه خود داشته باشید

همه عاشق یک کلوپ شبانه هستند که در آن آهنگ‌ها در آن پخش می‌شود، نوشیدنی‌ها در آن جاری است، و مردم دوست‌داشتنی در یک پیست رقص فوق‌العاده لبخند می‌زنند و می‌رقصند. یک کلوپ شبانه عالی فضای مناسبی را دارد که می توانید به آنجا بروید و با رقصیدن و جذب انرژی از افراد دیگر، تمام مشکلات و نگرانی ها را برای شب رها کنید. پس چگونه می‌توان کلوپ شبانه‌ای را باز کرد که مؤثرترین طراحی چیدمان را برای ایجاد این فضا داشته باشد؟ خوب، امیدواریم این بتواند به پاسخ به این سوال کمک کند.

چیدمان طرح می تواند یک کلوپ شبانه را بسازد یا خراب کند. هنگامی که یک مشتری وارد باشگاه می‌شود، باید احساس جریان به آن را داشته باشد و تصور اولیه می‌تواند تأثیر طولانی‌مدتی بر مردمی داشته باشد که در ذهنشان تصمیم می‌گیرند که آیا هرگز بازخواهند گشت یا خیر.

در اینجا دو سوال وجود دارد که می‌خواهید در ابتدا از خود بپرسید، مسیر اصلی که می‌خواهید مشتریان هنگام ورود به داخل به چه سمتی باشند و چگونه چیدمان آن را آسان می‌کند. خب طبیعتاً شما به مشتریان نیاز دارید تا به جایی که از آن سود می‌برید، یعنی نوار، برسید. با ایجاد طراحی چیدمان به طوری که وقتی مشتری وارد باشگاه می شود بتواند نوار را به وضوح ببیند و همچنین باید از کنار آن عبور کند تا به مناطق مختلف کلوپ شبانه برسد به افزایش سود کمک می کند.

اولین تاثیری که یک مشتری پس از ورود به کلوپ شبانه می‌زند ممکن است توسط کارمندان افزایش یابد. اگرچه وجود یک مرد بزرگ و بزرگ در ورودی ضروری است، اما یک روابط عمومی مثبت قوی می تواند راه طولانی را برای شما به ارمغان بیاورد. باور کنید یا نه، این در طراحی چیدمان مطلوب است. یک دربان/بازیگر دوستانه که با لبخند به همه احوالپرسی می‌کند و برای آنها آرزو می‌کند که هنگام ورود اوقات خوشی داشته باشند، می‌تواند حتی قبل از ورود به کلوپ شبانه، دید مردم را دستکاری کند. از آنجا به پرسنل منتظر بستگی دارد که از همان نگرش دوستانه و پر جنب و جوش استفاده کنند. برای کمک به حفظ نگرش مثبت کارکنان، باید چیدمان ایجاد شود تا فضای کافی برای سرو نوشیدنی به آنها داده شود و در عین حال گردش خوب ترافیک را ممکن کند. برخی از عناصر کلیدی مختلفی که باید به خاطر بسپارید، در صورت در نظر گرفتن نحوه باز کردن یک باشگاه شبانه با استفاده از یک طراحی چیدمان موثر به غیر از محل بار، نگرش کارکنان و اتاق کار عبارتند از:

مطلب پیشنهادی
طراحی خرده فروشی برای نمایشگاه های خودرو

– مربع فیلمی که باید با آن کار کنید در مقایسه با ظرفیتی که بخش بهداشت برای حمایت اختصاص داده است.

– چه نوع ویژگی هایی مانند اتاق VIP، زمین رقص بالا، بیش از یک منطقه رقص، بارهای بیشتر، فضای استراحت و غیره را می خواهید در کلوپ شبانه بگنجانید؟

– دوست دارید همه ویژگی های کلوپ شبانه واقع شده از قبیل سرویس های بهداشتی، چک کت، اتاق استراحت کارکنان و موارد فوق الذکر که در عین حال ترافیک را به جایی که سود می برد را آسان کند، در کجا قرار دارد؟

– آیا همه عملکردها برای مثال با یکدیگر سازگار هستند. آیا حمام ها به راحتی از محل VIP قابل دسترسی هستند یا فقط در نزدیکی بار؟ آیا اتاق استراحت کارکنان برای جلوگیری از دسترسی آسان مراجعین به فعالیت ها تنظیم شده است؟

همه این مسائل باید در نظر گرفته شود که چگونه می توان یک کلوپ شبانه را با استفاده از موثرترین طراحی چیدمان باز کرد. یک راه عالی برای شروع طراحی این است که کلوپ های شبانه محبوب را بررسی کنید. همانطور که از خود سؤالات فوق الذکر می پرسید، طرح چیدمان آنها را کاوش کنید. بلافاصله پس از اینکه ایده خوبی برای آنچه به دنبال آن هستید به دست آوردید، با یک طراح صحبت کنید تا در چیدمان دکوراسیون و مبلمان کلوپ شبانه به شما کمک کند.

Source by Branislav Kirilov

مقاله اصلی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.