مشخصات فنی و زمان عرضه سری Mate 50 هوآوی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرکت چینی هوآوی سرانجام در ماه سپتامبر قرار است با سری میت به میدان بازگردد. سری Mate 50 به عنوان جدیدترین عضو این خانواده به همراه تراشه جدید، نسخه بروز شده سیستم عامل HarmonyOS 3.0 و احتمالاً خودروی Aito M5 EV طی یک ماه آینده در مراسم رسمی رونمایی خواهند شد و سپس به بازار عرضه می‌شوند. در ادامه همراه لیون تک باشید.

سری جدید میت در مجموع دارای سه مدل اصلی Mate 50، Mate 50 Pro و Mate 50 RS خواهد بود. لازم به ذکر است که تمام این مدل‌ها از تراشه Kirin 9000S استفاده می‌کنند و طبق اطلاعات موجود بنظر می‌رسد این تراشه تنها از شبکه 4G پشتیبانی می‌کند.

مشخصات فنی و زمان عرضه سری Mate 50 هوآوی

در کنار اعلام زمان معرفی سری Mate 50، دو رندر هم توسط Digital Chat Station ارائه شد که در واقع طراحی نمای جلویی و پشتی دو گوشی Mate 50 و Mate 50 Pro (و احتمالاً مدل RS) را به اشتراک می‌گذارد. این رندرها تا حدودی تفاوت دو مدل یاد شده در محل قرارگیری دوربین سلفی و تغییرات جزئی دوربین‌های پشتی را به خوبی نشان می‌دهد.

اطلاعات تازه از سری Mate 50 هواوی
رندر Huawei Mate 50 Series

در واقع، مدل پایه تنها دارای دوربین سلفی بصورت پانچ هول بوده اما مدل پرو علاوه بر دوربین سلفی دارای اسکنر تشخیص چهره نیز هست. هوآوی همچنین قصد دارد سیستم عامل Harmony OS 3.0 را همراه با سری Mate 50 به بازار عرضه کند.

اطلاعات تازه از سری Mate 50 هواوی
رندر Huawei Mate 50 Series

شایعات اخیر نشان می‌دهد سازنده بهبودهایی را در بخش عکاسی و فیلمبرداری این گوشی‌ها اعمال کرده است، اما هنوز جزئیات آن بصورت دقیق مشخص نیست و باید تا زمان انتشار اخبار رسمی صبر نمود. نظر شما چیست؟ آیا برای دیدن سری جدید میت هواوی هیجان زده هستید؟

مطلب پیشنهادی
خنک کننده مایع Alphacool سازگار با پلتفرم AM5 معرفی شد

The post مشخصات فنی و زمان عرضه سری Mate 50 هوآوی appeared first on لیون تک.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.