مشخصات فنی اس اس دی‌ N74V-M80 M.2 تیم گروپ

زمان مطالعه: 2 دقیقه

برند تیم گروپ به تازگی از اس اس دی جدید خود با نام تجاری N74V-M80 M.2 رونمایی کرد که به سیستم خنک کننده با محفظه بخار فوق العاده با کیفیت (درجه صنعتی) مجهز شده است. سازنده در بیانیه مطبوعاتی خود خاطرنشان کرد که عملکرد این محصول به دلیل استفاده از قطعات با کیفیت حتی در زمان فعالیت‌های سنگین یا بالا رفتن دما چندان کاهش پیدا نمی‌کند. در ادامه همراه لیون تک باشید.

در بیانیه مطبوعاتی این شرکت آمده است: «با ظهور سیستم‌های قدرتمند و به دلیل مصرف برق بیشتر و تولید گرما در برنامه‌ها و پلتفرم‌های صنعتی، تقاضا برای خنک کننده محصولات صنعتی بشکل چشمگیری افزایش یافته است. تیم گروپ در پاسخ به این نیاز، فناوری خنک کننده مایع VC (محفظه بخار) را که معمولاً برای گوشی‌های هوشمند استفاده می‌شود را برای اس اس دی N74V-M80 معرفی کرده است.»

با اس اس دی‌ N74V-M80 M.2 تیم گروپ ملاقات کنید

از امکانات خنک کننده مذکور می‌توان به پره‌های آلومینیومی آن اشاره کرد که موجب انتقال حرارت بهتر می‌شود. فناوری بکار رفته در این اس اس دی بخار را متراکم می‌کند و از این طریق گرما را از بین می‌برد. تیم گروپ لوله خنک کننده مایع VC را بر اساس معیارهایی همچون نرخ تولید گرما و انتقال داده برای اس اس دی‌های PCIe M.2 از نو طراحی کرده است.

معرفی اس اس دی جدید تیم گروپ
اس اس دی اس اس دی‌ N74V-M80 M.2

نتیجه این کار، یک سیستم خنک کننده با عملکرد عالی است که می‌تواند عملکرد و سرعت بالای اس اس دی را در محیط‌های صنعتی در شرایط سخت حفظ کند. همانطور که اشاره شد، اس اس دی N74V-M80 دارای خنک کننده مجهز به درجه صنعتی بوده که از طریق لوله‌های خنک کننده، سیال به ناحیه گرمایی پمپ می‌شود و سپس گرما به هیت سینک پره آلومینیومی با طراحی همرفتی منتقل خواهد شد تا از این طریق دما دفع شود.

مطلب پیشنهادی
صحبت‌های نماینده مجلس درباره واقعی نبودن حجم بسته‌ها و سرعت اینترنت

معرفی اس اس دی جدید تیم گروپ
معرفی اس اس دی جدید تیم گروپ
معرفی اس اس دی جدید تیم گروپ

اس اس دی N74V-M80 از حافظه فلش TLC، رابط PCIe Gen3x4 و استاندارد NVMe1.3 استفاده می‌کند. چنین مشخصاتی باعث می‎شود تا سرعت خواندن و نوشتن ترتیبی این محصول به 3400 و 2500 مگابایت بر ثانیه برسد. در آزمایش‌های انجام شده، مشخص شد استفاده از چنین سیستم خنک کننده‌ای موجب بهبود عملکرد خواندن و نوشتن شده و عمر محصول را افزایش می‌دهد.

The post مشخصات فنی اس اس دی‌ N74V-M80 M.2 تیم گروپ appeared first on لیون تک.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.