بازی Avatar: Frontiers of Pandora تا سال 2023 تأخیر خورد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ماه گذشته، تام هندرسون در گزارش خود اعلام کرد بازی Avatar: Frontiers of Pandora به همراه چند عنوان دیگر در نوامبر امسال به بازار عرضه می‌شود. با این حال، یوبیسافت در بیانیه جدید خود ضمن رد این ادعا خاطرنشان کرد جدیدترین نسخه بازی آواتار در تاریخ نامشخصی از سال 2023 منتشر خواهد شد. در ادامه همراه لیون تک باشید.

این خبر در زمان ارائه گزارش مالی سه ماهه اول سال 2022 توسط یوبیسافت به اشتراک گذاشته شد. این شرکت اعلام کرد وضعیت توسعه بازی به گونه‌ای است که تیم سازنده به زمان بیشتری نیاز دارد تا بتواند تجربه فوق العاده‌ای را به کمک فناوری نسل بعدی به مخاطبان ارائه دهد.

بازی Avatar: Frontiers of Pandora تا سال 2023 تأخیر خورد

در ادامه نیز گفته شد تیم یوبیسافت سخت در تلاش است تا ضمن ارائه بهترین تجربه به بازیکنان، شرایط مناسبی را به منظور بهره وری بیشتر تیم توسعه فراهم کند. پیش از این، بسیاری از افراد بر این عقیده بودند بازی Avatar: Frontiers of Pandora در فاصله زمانی کمی نسبت به فیلم آواتار 2، ساخته جیمز کامرون در دسترس قرار می‌گیرد.

با این حال، تأخیر خوردن بازی می‌تواند تضمین کند کیفیت نهایی بهتری را شاهد باشیم. با این حال، تنها سناریوی محتملی که می‌تواند باعث تأخیر بازی Avatar: Frontiers of Pandora شود این است که یوبیسافت اکنون تمام توجهات خود را به بازی Skull and Bones معطوف کرده تا بتواند آن را در نوامبر سال جاری عرضه کند.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Avatar: Frontiers of Pandora در تاریخ نامشخصی از سال 2023 برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و Stadia منتشر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی
شارژر باتری لپ تاپ

The post بازی Avatar: Frontiers of Pandora تا سال 2023 تأخیر خورد appeared first on لیون تک.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.