۳ بازی بتل رویال برتر در جهان کدامند؟

زمان مطالعه: 4 دقیقه

نسل جدید بازی های تفنگی آنلاین بتل رویال نام دارند که امروزه بین کاربران بازی های آنلاین بسیار محبوب شده اند. بتل رویال یک سبک کاملا متفاوت است که انقلابی در صنعت بازی های اکشن به وجود آورده است. در این مقاله روی سه بازی برتر بتل رویال تمرکز داریم و قصد داریم که بهترین های این سبک را به شما معرفی کنیم.

سبک بتل رویال

بتل رویال سبک جدیدی از بازی های اکشن و شوتینگ است که برای اولین بار توسط پابجی به دنیا معرفی شد. بازی بتل رویال بسیار پیچیده تر از بازی های ساده تفنگی است ولی یک هدف ساده دارد. شما باید آخرین نفری باشید که زنده می مانید. بازی بتل رویال به این صورت انجام می شود که شما همراه با بازیکن های دیگر داخل یک مپ بزرگ فرود می آیید و شروع به جنگیدن می کنید.

1. جمع آوری تجهیزات

بعد از اینکه شما درون مپ فرود آمدید باید شروع به جمع آوری اسلحه و مهمات کنید تا آماده نبرد باشید. مپ بازی بتل رویال بسیار بزرگ است و دارای چندین منطقه است که شما به صورت دلخواه می توانید تصمیم به فرود در یکی از آنها بگیرید و مسیر بازی خود را شروع کنید.

2. شروع به مبارزه

در بخش نهایی این بازی شما وارد مبارزه هایی با دیگر بازیکن های حاضر در بازی می شوید. در نهایت فقط یک بازیکن یا یک تیم از این بازی برنده بیرون خواهد آمد. مهم نیست که چقدر دشمن کشته اید یا چقدر خوب بازی کرده اید زیرا در نهایت برنده کسی است که آخرین نفر باشد و به همین دلیل است که افرادی از چیت استفاده می کنند تا خود را در بهترین موقعیت قرار دهند تا آخرین نفر باشند. در بازی فورتنایت افرادی از چیت بازی فورتنایت استفاده می کنند تا در بهترین نقطه بازی قرار بگیرند و شانس پیروزی خود را بالا ببرند.

مطلب پیشنهادی
زمان عرضه بازی Tiny Tina’s Wonderlands روی استیم

برترین بازی بتل رویال

چرا بتل رویال محبوبیت زیادی دارد؟

امروزه تمامی بازی های تفنگی آنلاین همراه با مود بتل رویال ارائه می شوند زیرا کاربران به عنوان انتخاب اول به دنبال بتل رویال هستند. دلایل زیادی وجود دارد که باعث برتری بتل رویال نسبت به دیگر مود های بازی های اکشن و تفنگی آنلاین است.

1. خسته کننده نبودن بتل رویال

هر بار که شما یک بازی بتل رویال را شروع می کنید نمی دانید که چه اتفاقاتی قرار است برای شما رخ دهد. در بازی بتل رویال همانند وارزون شما با 149 بازیکن دیگر همراه هستید و هرکدام از این بازیکن ها ممکن است برای شما خطرساز باشد یا باعث یک اتفاق جالب شود. شما هیچوقت از بازی کردن بتل رویال خسته نخواهید شد زیرا این بازی مسیر های متفاوتی برای به پایان رسیدن دارد. شما در هر بازی باید مسیر های مختلفی را طی کنید و نبرد هایی را در شرایط جدیدی قبول کنید. شما به ندرت ممکن است دو بازی کامل شبیه به هم را در مود بتل رویال تجربه کنید زیرا شرایط و بازیکن های هر بازی متفاوت هستند.

2. استراتژی

بتل رویال ذهن شما را درگیر می کند و باعث می شود تا شما از قدرت رهبری خود استفاده کنید و بهترین تصمیم را برای تیم خود بگیرید. بازی بتل رویال بسیار وابسته به تصمیم های مهم در شرایط مهم است زیرا همانند یک جنگ واقعی شما باید تصمیم هایی سخت بگیرید تا مسیر خود را طی کنید و از بازی حذف نشوید. هر تصمیم شما باعث میشود تا شما در شرایطی متفاوت قراربگیرید پس باید با دقت کردن به جزئیات اطراف خود و استفاده از تجربیات قبلی خود بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. برای کسانی که عاشق نبرد هستند و به بازی های شوتینگ علاقه دارند هیچ چیزی جالب تر از شرایط جنگی واقعی نیست و شما این شرایط را در بازی بتل رویال تجربه خواهید کرد.

مطلب پیشنهادی
مزایا و معایب استفاده از لپ تاپ با صفحه کلید با نور پس زمینه

بهترین بازی بتل رویال

سه بازی برتر بتل رویال

همه ی آنچه شما نیاز داشتید تا با مود بتل رویال آشنایی پیدا کنید را خدمت شما توضیح دادیم و اکنون باید برترین بازی های بتل رویال را معرفی کنیم تا شما انتخاب راحت تری برای بازی کردن داشته باشید. عواملی که در انتخاب یک بتل رویال خوب تاثیر دارند شامل سرور های بدون لگ، کیفیت بازی مطلوب، سرور های شلوغ، جذاب بودن بازی و نوآوری هایی که در آپدیت های خود دارند می شوند. با توجه به تمامی عوامل بالا انتخاب شما بسیار ساده است.

1. فورتنایت

فورتنایت قطعا جزو سه بازی برتر بتل رویال است و دلایل آن هم کاملا مشخص هستند زیرا افراد بسیار زیادی روزانه در حال بازی کردن این بتل رویال جذاب می باشند. بازی فورتنایت دارای محیط کاملا متفاوت با دیگر بازی ها و همراه با نوآوری هایی همچون قابلیت ساخت و ساز است. فورتنایت از زمان انتشار تا کنون در صدر بازی های بتل رویال بوده زیرا از سرور های قدرتمندی برخوردار است و همچنین تمامی ایتم های این بازی بالانس هستند. استریمر های معروف دنیا بازی فورتنایت را به عنوان بازی اول خود انتخاب کرده اند زیرا این بازی شما را سرگرم می کند و هیچوقت خسته کننده نمی شود.

2. اپکس لجند

اپکس لجند از زمان انتشار توانسته انقلابی در سبک بازی های بتل رویال ایجاد کند و دلیل آن هم سبک انجام دادن این بازی است. اپکس کاملا متفاوت با دیگر بازی ها است و شما در محیطی کاملا جدید قدم خواهید گذاشت. اپکس دارای سطح رقابتی بسیار بالایی در سرور رنک خود است که باعث شده افراد زیادی نتوانند به سطح های بالای این بازی دست پیدا کنند و فقط حرفه ای ها توانایی برنده شدن را داشته باشند. به دلیل سطح رقابتی بالایی که در این بازی وجود دارد بعضی از بازیکن ها اقدام به استفاده از چیت بازی اپکس می کنند تا خود را همراه با حرفه ای ها به سطح های بالاتر برسانند.

مطلب پیشنهادی
اهمیت مرکز خدمات لپ تاپ

3. وارزون

وارزون بتل رویال از سری بازی های کالاف دیوتی است که بسیار موفق بوده و توانسته حال و هوای بازی های کالاف دیوتی را در قالب بتل رویال در اختیار بازیکن هایی که عاشق کالاف دیوتی هستند قرار دهد. وارزون دارای فضای جنگی بسیار مشابه به جنگ های واقعی است و به همین دلیل است که سری بازی های کالاف دیوتی همیشه موفق عمل کرده اند. شبیه سازی به فضای جنگی یکی از مواردی است که باعث می شود افراد زیادی به یک بازی علاقمند شوند.

منبع: https://avalgame.com

The post ۳ بازی بتل رویال برتر در جهان کدامند؟ appeared first on لیون تک.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.