NATMO Asia – تغییر منظره با طراحی مدرن آسیایی

درست زمانی که در نهایت به اندازه کافی پس انداز کرده اید تا بتوانید خانه خود را بسازید، جستجوی بهترین فرد برای طراحی و ساخت آن، در حالی که در بودجه شما باقی می ماند، کار دشواری است. وارد NATMO Asia شوید، یک شرکت معماری که اکنون 20 سال است که در زمینه طراحی و ساخت و ساز فعالیت دارد. معمار نیل تی مونزونز، فارغ التحصیل کالج معماری مؤسسه فناوری ماپوا و در حال حاضر به عنوان معاون رئیس سازمان معماران متحد فیلیپین مشغول به کار است، به طور مداوم سازه هایی را طراحی و ساخته است که به خوبی برنامه ریزی شده و متناسب با هر نیاز بودجه ای هستند.

قوس. خانه خود مونزونز در باتانگاس گواه این است که چگونه ساختار 3 طبقه معاصر با شکل ذوزنقه‌ای زمین مطابقت دارد. این خانه در یک زاویه جالب بالا می رود و به راحتی آن را به یک ویژگی برجسته در جامعه تبدیل می کند. خانه Monzones با «سوراخ‌های» گرد او در نمای بیرونی و استفاده گسترده از شیشه در داخل و خارج از خانه، هرگز قدیمی به نظر نمی‌رسد. یکی از ویژگی‌های هیجان‌انگیز داخل، پلی است که مشرف به فضای نشیمن است و اتاق‌خواب‌ها را در سطح دوم به هم متصل می‌کند، و همچنین یک اتاق زیر شیروانی در طبقه سوم خانه قرار دارد. یک اتاق خواب مهمان که در حال حاضر به عنوان یک اتاق چند منظوره استفاده می شود، در بالای فضای اداری و جدا از خانه اصلی ساخته شده است و حریم خصوصی را هم برای صاحب خانه و هم برای مهمانان تضمین می کند. دیوار دایره‌ای یک اتاق خواب با استفاده سخاوتمندانه از صفحات شیشه‌ای، جلوه‌ای کاملاً مدرن به قسمت جلوی خانه می‌بخشد.

مطلب پیشنهادی
چرا بالی یک بازدید ضروری است؟

قوس. نبوغ Monzones با بازسازی یک خانه بسیار کوچک در Sta به بازی کامل رسید. رزا، لاگونا. این خانه که در اصل یک خانه ییلاقی با دو اتاق خواب به نسبت لیلیپوتی بود، اکنون به شگفتی خلاقیت معماری تبدیل شده است. یک اتاق خواب جادار که به یک خانه بزرگ برای یک خانواده چهار نفره تبدیل شده است، با توالت و حمام اختصاصی خود در اتاق زیر شیروانی ایجاد شده است. یک بالکن شیشه ای در کنار راه پله های مارپیچ امکان تماشای ستاره ها و فضای کافی برای باغ را فراهم می کند. کل قسمت پایینی خانه کشیده شده است اما به حداکثر فضای مجاز نمی رسد، اشتباه رایج سازندگانی است که تا لبه ملک منبسط می شوند و در نماهای بیرونی احساس تنگی می کنند. با این پسوند، قسمت‌های آشپزخانه و لباس‌شویی در پشت جابه‌جا می‌شوند تا فضای کافی برای فضاهای نشیمن و غذاخوری فراهم شود. خویشتن داری و نبوغ و همچنین ترکیبی هوشمندانه از مواد، ترکیبی مناسب از پلان کارآمد و سبک هوشمندانه را به این خانه می دهد. اکنون، این خانه مدرن آسیایی همان مدلی است که وقتی یک خانه زیبا می سازید (با گاری و باغچه های جیبی در 3 طرف برای بوت کردن!) بدون شکستن بانک.

اطلاعات بیشتر NATMO را در activephilippines.com بخوانید

Source by Rose Reyes

مقاله اصلی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.