هنر بزرگ و طراحی معاصر را در رم کاوش کنید

پایتخت ایتالیا واقعاً باستانی است و شواهدی از آن در سرتاسر شهر به خوبی قابل مشاهده است، با این حال بازدیدکنندگانی که سلیقه آنها بیشتر به مدرن است ناامید نخواهند شد. حضور پر جنب و جوش هنر مدرن و طراحی معاصر در رم وجود دارد، و چه در ساختمان ها و چه در موزه های بزرگ دیده شود، طرفداران هنر مدرن به خوبی مورد توجه قرار می گیرند.

موزهها

موزه های بیشتری برای پذیرایی از دوستداران طراحی معاصر باز می شوند. در رم و در سرتاسر ایتالیا هنرمندان مدرن بسیاری وجود دارند که اکنون برای کار خود شهرت بین المللی پیدا کرده اند. این امر منجر به افتتاح بسیاری از موزه های جدید و هیجان انگیز شده است که در آنها به نمایش گذاشته می شود. یکی از آنها MACRO است که در دو مکان قرار دارد: یکی کارخانه قدیمی آبجو پرونی و دیگری که از یک کشتارگاه قدیمی استفاده کرده است. در میان نمایشگاه‌ها، نصب دائمی دانیل بورن و گالری عکسی است که پرتره‌های بسیاری از هنرمندان مختلف از نسل‌های مختلف را به نمایش می‌گذارد. این موزه مرتباً توسط هنرمندان خود در محل اقامت و نمایش فیلم های تجربی سخنرانی می کند.

برای هنر مدرن در محیط رنسانس، Chiostro Del Bramante موزه زیبایی برای بازدید است. این یک مرکز هنری و فرهنگی است که در ساختمانی قرار دارد که توسط دوناتو برامانته در قرن پانزدهم طراحی شده است. صومعه های دوره رنسانس آن اکنون محیطی برای نمایشگاه ها و اجراهای هنرمندان نوظهور است که تجربیات فرهنگی متفاوتی را ارائه می دهد.

مطلب پیشنهادی
جزئیات فولاد – آیا شما علاقه مند به راه اندازی کسب و کار خود هستید؟

برای هر کسی که علاقه مند به طراحی معاصر در رم است، یک نمایشگاه غیرمعمول برای بازدید در Galleria Marie-Laure Fleisch است که هنری را به نمایش می گذارد که از کاغذ به عنوان وسیله خود استفاده می کند.

MAXXI اولین موزه ملی شهر است که به طور کامل به هنر مدرن اختصاص داده شده است. این ساختمان خود یک اثر هنری با راه پله های گسترده و استفاده جالب از فضا است. این فضا به عنوان یک فضای چند رشته ای توسط زاها حدید طراحی شد و مورد استقبال گسترده قرار گرفت. این در محله فلامینیو در محل یک پادگان نظامی قدیمی واقع شده است. MAXXI دارای یک مجموعه معماری چشمگیر با بیش از 50000 طراحی طراحی، 25000 عکس و بسیاری از مدل ها، نامه ها و اسناد است. معمارانی مانند کارلو اسکارپا، پائولو سولری و الساندرو آنسلمی تنها برخی از معمارانی هستند که در این موزه نمایندگی می کنند. مجموعه گسترده هنری شامل هنرمندانی مانند گیلبرت و جورج و آنیش کاپور است. در کنار هنر و طراحی شگفت انگیز قرن بیست و یکم، یک کتابفروشی، کافه تریا و رستوران و فضاهای زیادی را خواهید دید که برای فعالیت های آموزشی و اجرا طراحی شده اند.

ساختمان ها

اگر معماری انتخاب ژانر شما باشد، ساختمان های زیادی را در اینجا خواهید یافت که به شما علاقه مند باشد. MAXXI همانطور که گفته شد، ساختمانی فوق العاده است اما بسیاری دیگر نیز وجود دارد. کلیسای سال 2000 توسط ریچارد مایرز طراحی شده و در ضلع شرقی شهر قرار دارد. این یک ساختمان سفید خیره کننده است که مکعب و کره را با هم ترکیب می کند تا جلوه ای شبیه بادبان ایجاد کند. یکی دیگر از ساختمان های طراحی شده توسط ریچارد مایر، موزه آرا پسیس در ساحل رودخانه تیبر است. این موزه در اطراف محراب Ara Pacis طراحی شده است که توسط رومی ها به عنوان نماد صلح ساخته شده است. این یک مفهوم جالب است: معماری باستانی در یک نماد مدرن گنجانده شده است.

مطلب پیشنهادی
وب 2.0 – تغییر در دیدگاه و معماری

پایتخت ایتالیا شهری است که در آن مدرن و باستان در کنار هم زندگی می کنند. هرکسی که به هنر مدرن و طراحی معاصر در رم علاقه مند باشد، تحت تأثیر این ترکیب زیبا قرار خواهد گرفت.

Source by Roberta Stuart

مقاله اصلی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.