زمان عرضه بازی Tiny Tina’s Wonderlands روی استیم

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بازی Tiny Tina’s Wonderlands به عنوان نسخه فرعی از مجموعه بردرلندز (Borderlands) چند وقتی می‌شود که برای کنسول‌ها و کامپیوتر در دسترس قرار گرفته بود. نسخه پی سی در زمان عرضه بصورت انحصاری تنها از طریق فروشگاه اپیک گیمز منتشر شد، اما بنظر می‌رسد این محدودیت اکنون به پایان رسیده و قرار است بزودی در شبکه استیم نیز عرضه شود. در ادامه همراه لیون تک باشید.

بازی Borderlands 3 هم که پیش‌تر فقط از طریق فروشگاه اپیک گیمز در دسترس بود بعد از گذشت مدتی برای شبکه استیم در دسترس قرار گرفت. اکنون، جدیدترین پروژه استودیوی گیرباکس نیز بعد از طی شدن دوره انحصاری زمانی خود، قرار است روی استیم هم در دسترس قرار بگیرد.

زمان عرضه بازی Tiny Tina’s Wonderlands روی استیم مشخص شد

اکنون این پرسش مطرح می‌شود که بازی Tiny Tina’s Wonderlands دقیقاً چه زمانی روی استیم عرضه می‌شود؟ خب، بر اساس اعلامیه جدید ناشر مشخص این عنوان در تاریخ 23 ژوئن (2 تیر) بصورت رسمی برای کاربران این شبکه در دسترس خواهد بود. طبق اطلاعیه موجود، قیمت نسخه استاندارد 60 دلار است.

همچنین، نسخه Chaotic Great Edition شامل نسخه پایه بازی، Dragon Lord Pack و سیزن پس با قیمت 80 دلار برای خرید موجود است. سازنده در مجموع چندین دی ال سی را برای خریداران سیزن پس اختصاص داده که از طریق آن می‌توان به کلاس اضافی، لوازم تزئینی جدید و چندین مأموریت و مناطق جدید اشاره کرد.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Tiny Tina’s Wonderlands هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و سری اس به همراه کامپیوتر در دسترس است. یک بار دیگر باید اشاره کنیم که نسخه استیم این بازی در تاریخ 23 ژوئن عرضه خواهد شد.

مطلب پیشنهادی
بازی Fall Guys بزودی رایگان می‌شود

The post زمان عرضه بازی Tiny Tina’s Wonderlands روی استیم appeared first on لیون تک.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.