با 5 دانشگاه برتر برای انجام MBA آنلاین آشنا شوید

مدرک MBA یک مدرک مورد علاقه در میان بسیاری است که نه تنها پتانسیل درآمد بلکه گزینه های شغلی را نیز افزایش می دهد. اغلب، دانشجویان دو سال دیگر برای تکمیل مدرک MBA خود صبر می کنند، حتی پس از اینکه پس از فارغ التحصیلی شغلی پیدا کردند، زیرا تجربه، مهارت و شبکه های ایجاد شده در طول کسب این مدرک به آنها در آینده کمک می کند. این می تواند آنها را حتی در شرایط سخت بازار از بین ببرد. تخصص عملی تجاری که آنها به دست خواهند آورد به آنها کمک می کند تا بالاترین موقعیت ها را در سازمان خود به دست آورند. مدرک MBA برای ارائه یک تجربه عملی در شیوه های کسب و کار اساسی شناخته شده است. این یک پوشش جامع از حسابداری، مدیریت و امور مالی در درجه اول و همچنین ارتباطات تجاری، مدیریت عملیات، تجزیه و تحلیل کمی و استراتژی بازاریابی است. بنابراین، ما اهمیت این درجات را درک می کنیم. اما، اغلب به دلایل خاص یا دلایل دیگر، حضور در یک کالج معمولی برای کسب مدرک اغلب امکان پذیر نیست. سپس مردم ترجیح می دهند برای دوره های آنلاین MBA بروند. این دوره ها برای افرادی که ممکن است برای مدت طولانی در یک سازمان کار کنند ایده آل است. او یا شای ممکن است اکنون بخواهند دانش نظری مورد نیاز را کسب کنند یا برای برخی از پست های مدیریتی درخواست دهند. برای آنها نیز دوره های آنلاین MBA بسیار مفید است.

برنامه های MBA آنلاین، اغلب شامل پروژه های گروهی و مطالعات موردی است. اینها به دانش آموزان با زمینه های مختلف اجازه می دهد تا با یکدیگر همکاری کنند و ایده ها را به اشتراک بگذارند. این برای افراد برای تشکیل یک شبکه سودمند دوجانبه بسیار مهم است. دانش آموزان همچنین فرصتی برای تقویت مهارت های نرم خود مانند مهارت های ارتباطی و تحلیلی به همراه مهارت های رهبری دارند که می توانند در دنیای تجارت جهانی اعمال کنند. آنها با زمینه های مختلف دیگر مانند بازاریابی، مدیریت زنجیره تامین، کارآفرینی و غیره آشنا می شوند.

مطلب پیشنهادی
مراحل تجزیه و تحلیل سیستم و طراحی وب سایت تجارت الکترونیک

دوره‌های آنلاین MBA به متخصصان در حال کار کمک می‌کند تا در صورت تمایل، مسئولیت‌های جدیدی را بر عهده بگیرند، در نقش‌های مدیریتی شرکت کنند یا هر اقدام کارآفرینی را دنبال کنند.

دوره های آنلاین MBA – چیزهایی که باید بدانید

مدرک MBA، همانطور که قبلاً بحث شد، یک مدرک بسیار مورد تقاضا است. به عنوان بلیطی برای موفقیت شرکت در نظر گرفته می شود. با گذشت زمان، دوره MBA شاهد تغییرات زیادی بوده است، مانند اینکه می توان آن را با تخصص های زیادی به طور همزمان انجام داد. سپس ظهور برنامه های MBA آنلاین وجود دارد که نه تنها انعطاف پذیری بلکه تداوم در آموزش را نیز امکان پذیر می کند. این برنامه‌ها به عنوان برنامه‌های آموزش از راه دور نیز شناخته می‌شوند و این فرصت را به دانش‌آموزان می‌دهد تا دوره MBA را انتخاب کنند، که در غیر این صورت ممکن است آن را با مشکل مواجه کنند.

دوره های آنلاین MBA در چند سال اخیر بسیار محبوب شده اند. امروزه دوره های MBA آنلاین معتبر بسیاری وجود دارد که نه تنها توسط کارفرمایان پذیرفته می شود، بلکه گاهی اوقات توسط مدارس B-s معتبر نیز ارائه می شود. تنها چیزی که باید در نظر داشت این است که باید بررسی کرد که آیا دوره های آنلاین معتبر هستند یا خیر. برخی از برنامه های آنلاین واجد شرایط دریافت بورسیه های مالی و وام های دانشجویی نیز هستند.

مزایای

دوره های آنلاین MBA دو مزیت اصلی دارد. اولین مورد انعطاف پذیری برای کار در چارچوب برنامه است. این کمک بزرگی برای آن دسته از دانش آموزانی است که در حال حاضر کار می کنند یا برای مادرانی که باید از نوزادی در خانه مراقبت کنند. گاهی اوقات، از نظر مالی نیز، این دوره ها امکان پذیرتر هستند، زیرا دوره های آنلاین با هزینه کمتری نسبت به برنامه های معمولی MBA قیمت گذاری می شوند. دوره های آنلاین معمولاً 2 سال طول می کشد، اما گاهی اوقات بسته به زمان صرف شده توسط دانش آموزان، ممکن است تمدید شوند.

مطلب پیشنهادی
مزایای طراحی و نقشه های معماری منظر

5 دانشگاه برتر بین المللی که MBA آنلاین ارائه می دهند

دانشگاه های زیادی وجود دارند که MBA آنلاین ارائه می دهند. بهترین برنامه های مدرک بر اساس پارامترهای خاصی مانند کیفیت برنامه، انواع دوره های ارائه شده، جوایز دریافت شده، قدرت هیئت علمی، شهرت به طور کلی و شهرت برای برنامه های آنلاین انتخاب می شوند.

  1. دانشگاه فلوریدا- کالج بازرگانی وارینگتون

این دانشگاه دوره های تحصیلات تکمیلی، کارشناسی و حرفه ای مختلف را در طیف متنوعی از مطالعات تجاری ارائه می دهد. دارای دوره هایی است که برای افراد حرفه ای پرمشغله پذیرایی می کند. در این دوره بر مفاهیم عملی و نظری در مورد مسائل حقوقی و اخلاقی، ارتباطات، سازمانی، مدیریت، حسابداری و بازاریابی تاکید شده است.

  1. دانشکده بازرگانی دانشگاه ویرجینیا-داردن

این موسسه به ارائه برنامه های عالی در آموزش کسب و کار معروف است. برنامه ها را می توان بدون ایجاد اختلال در مشاغل فعلی ادامه داد. این برنامه MBA به 60 ساعت اعتبار نیاز دارد و شامل دوره هایی مانند اخلاق تجاری، حسابداری برای مدیران، مدیریت مالی و سیاست ها، تجزیه و تحلیل تصمیم، مدیریت عملیات، تفکر استراتژیک و اقدام و غیره است.

  1. دانشگاه مینه سوتا، شهرهای دوقلو- دانشکده مدیریت کارلسون

مدرسه مدیریت کارلسون دارای برنامه های مرتبط با کسب و کار زیادی است، از طریق گزینه های برنامه آنلاین. این برنامه درسی دوباره بر موضوعات کلیدی مانند ارتباطات، تجزیه و تحلیل داده ها، بازاریابی و عملیات، مدیریت و غیره تمرکز دارد.

  1. دانشگاه کارولینای شمالی در مدرسه بازرگانی چپل هیل-کنان-فلاگلر

این مدرسه کسب و کار طیف گسترده ای از برنامه های تجاری را ارائه می دهد که انواع توسعه حرفه ای را ارائه می دهد. متخصصان پرمشغله ای که می خواهند مشاغل تجاری خود را پیش ببرند، می توانند یکی از امور مالی شرکت، تجزیه و تحلیل داده ها، کارآفرینی، مدیریت زنجیره تامین جهانی، مدیریت سرمایه گذاری و غیره را انتخاب کنند. این برنامه ممکن است در 18 تا 36 ماه تکمیل شود.

  1. دانشگاه ایلینویز در کالج تجارت Urbana Champaign-Gies

مطلب پیشنهادی
بسته های تور مثلث طلایی: حرکت به سرزمین پرنده طلایی

این برنامه که به دلیل ارائه یک برنامه درسی جامع شناخته شده است، امور مالی، سرمایه گذاری، رهبری تیم، مدل های رهبری، ارتباطات و بازاریابی را پوشش می دهد. این برنامه برای بهبود دانش و مهارت های لازم برای دستیابی به موفقیت در نقش های مختلف مانند مدیر اجرایی، مشاور مدیریت، مدیر پرسنل و غیره شناخته شده است. این برنامه برای تکمیل به 72 ساعت اعتبار نیاز دارد.

منبع: دانشگاه استراتفورد

Source by Ranjeet Singh

مقاله اصلی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.