بازی استارفیلد از پروژه‌های قبلی بتسدا طولانی‌تر خواهد بود

زمان مطالعه: 2 دقیقه

رویداد مشترک مایکروسافت و بتسدا سرانجام در اوایل هفته جاری برگزار شد و توانستیم به اطلاعات تازه‌ای از عناوین آینده این دو شرکت دست پیدا کنیم. یکی از بازی‌‎های موردانتظار، استارفیلد (Starfield) بود که بخش‌هایی از گیم پلی آن هم به نمایش درآمد. اکنون، کارگردان این عنوان در مصاحبه جدید خود با وبسایت IGN به سوالات زیادی درمورد کلیت بازی پاسخ داد. در ادامه همراه لیون تک باشید.

تاد هاووارد، کارگردان بازی استارفیلد در تازه‌ترین بیانیه خود اعلام کرد که نبردهای فضایی در این عنوان چندان پیچیده و پر پیچ و خم نخواهد بود. وی همچنین در ادامه تأکید کرد که بازیکن می‌تواند سوار سفینه‌های فضایی شده یا آن‌ها را بدزدد و حتی محموله‌هایی را در سراسر کهکشان قاچاق کنید.

داستان اصلی استارفیلد طولانی‌تر از اسکایریم و Fallout 4 است

تیم توسعه استارفیلد هم‌اکنون سخت روی پروژه کار می‌کند و قصد دارد چیز منحصر به فردی را به مخاطبان تحویل دهند. هاووارد همچنین در ادامه به نکته مهمی اشاره کرد و گفت خط داستانی این بازی در مقایسه با عناوین تحسین شده اسکایریم و Fallout 4 طولانی‌‎تر خواهد بود و اتمام مأموریت‌های اصلی بخش کمپین حدود 40 ساعت طول می‌کشد. وی در ادامه استارفیلد را رویایی برای افراد علاقه‌مند به ساخت ماد توصیف کرد.

همانطور که می‌دانید، بتسدا در عناوین خود دست بازیکنان را باز می‌گذارد با ساخت ماد، موارد جدید را به بازی اضافه کنند. این موضوع باعث می‌شود تا کاربر بتواند به لیست بلند بالایی از آیتم و حتی مادهای گرافیکی ساخته شده توسط افراد مختلف دست پیدا کند. هاوارد در ادامه گفت:

اگر به بازی‌های قبلی ما نگاه کنید، معمولاً مدت زمان به اتمام رساندن خط داستانی بازی‌های ما در همین محدوده است، البته این یکی (Starfield) کمی طولانی‌تر خواهد بود. ممکن است برخی در ادامه چند مأموریت دیگر به بازی اضافه کنیم، بنابراین ممکن است محتوای این بخش در مقایسه با عناوین قبلی 20 درصد بیشتر باشد.

رویایی برای جامعه مادینگ

وی در ادامه اشاره کرد که غیر از مأموریت‌های اصلی، برخی مأموریت‌های جانبی و غیره وجود دارد که باعث می‌شود تا این عدد طولانی‌تر باشد. هاووارد همچنین تأکید کرد:

مطمئناً ما محتوای اضافی برای استارفیلد عرضه خواهیم کرد و به جامعه مادینگ توجه می‌کنیم. در واقع ما بر این باور هستیم که این برای برای این دسته از افراد به مانند یک رویا خواهد بود، زیرا آن‌ها کارهای زیادی می‌توانند انجام دهند.

بازی استارفیلد اوایل سال 2023 برای کامپیوتر، ایکس باکس سری ایکس و سری اس عرضه خواهد شد.

مطلب پیشنهادی
پرفروش ترین لوازم جانبی لپ تاپ

The post بازی استارفیلد از پروژه‌های قبلی بتسدا طولانی‌تر خواهد بود appeared first on لیون تک.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.