بهینه سازی موتورهای جستجو: متخصص برای افزایش رتبه صفحه و ترافیک شما

داشتن آموزنده ترین وب سایت فایده ای ندارد و متأسفانه هیچ کس از آن اطلاعی ندارد. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا رقبای شما همیشه در جایگاه های برتر قرار دارند و وب سایت شما هر بار که وارد چرخش می شوند.

بهینه سازی موتورهای جستجو روشی است که در آن وب سایت شما به درستی مراحل توسعه را طی می کند تا کلمات کلیدی آن بتوانند با موتورهای جستجو ارتباط برقرار کنند. موتورهای جستجو وب سایت ها را بر اساس دو عامل اصلی رتبه بندی می کنند:

· محتوای بسیار انحصاری با کلمات کلیدی مرتبط در بدنه

· محبوبیت پیوند – تعداد پیوندهای برگشتی در وب سایت شما.

بهینه سازی موتورهای جستجو اساساً با هدف بهبود رتبه یک وب سایت در لیست های محبوب ترین موتورهای جستجو مانند Google، MSN و Yahoo است. هر چه صفحات در نتایج موتورهای جستجو بالاتر می آیند، ترافیک بیشتری به وب سایت شما هدایت می شود.
موتورهای جستجو نزدیک به 90 درصد از ترافیک اینترنت را تولید می کنند و بیشتر ترافیک وب از موتورهای جستجو مانند گوگل می آید. اما اگر سایت شما به اندازه کافی در موتورهای جستجو رتبه بالایی نداشته باشد، هیچ یک از این ترافیک به شما نخواهد رسید.

سایر عوامل مهمی که رتبه شما را تعیین می کند، معماری سایت، کلمات کلیدی مرتبط، عنوان، کد زیربنایی و محتوای سایت است تا سایت شما را برای موتورهای جستجو جذاب تر کند.

موتورهای جستجو انواع مختلفی از فهرست‌ها را در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) نشان می‌دهند، از جمله:

مطلب پیشنهادی
معماران می توانند بهترین نقشه های خانه را طراحی کنند

· تبلیغات پرداخت به ازای کلیک: این سریعترین راه برای به دست آوردن ترافیک در وب سایت شما است.
در این هر بار که یک بازدیدکننده بر روی تبلیغ ایجاد شده توسط شما کلیک می کند، شما پرداخت خواهید کرد. قیمت به ازای هر کلیک محاسبه می شود و بسته به محبوبیت کلمه کلیدی یا عباراتی که انتخاب کرده اید می تواند متفاوت باشد.

· فهرست های گنجاندن پولی: این روش دیگری برای ایندکس شدن است درست مانند تبلیغات پرداخت به ازای کلیک. این به شما تضمین می کند که صفحه شما توسط موتور جستجوگر spider ایندکس می شود، اما به شما در مورد مکان صفحه شما تضمین نمی کند.

· فهرست ارگانیک: این فهرست به عنوان فهرست رایگان نیز شناخته می شود و رتبه بندی خوب موتورهای جستجوی ارگانیک ماه ها طول می کشد، اما نگهداری آن ها به طور مداوم بسیار آسان است.

موتورهای جستجو خریداران با انگیزه را برای شما به ارمغان می آورند و از این رو به افزایش تبدیل فروش کمک می کنند. هر چه یک وب سایت در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشد، شانس بیشتری برای بازدید کاربر از وب سایت شما دارد که به نوبه خود منجر به کسب و کار بیشتر و پول بیشتر می شود.

Source by Adityaa Singh

مقاله اصلی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.