موزه خانه ویدن – یکی از نگهبانان گنج آلاباما

آلاباما دارای نقاط توریستی عالی است که لحظات استراحت یا حتی آرامش عالی را برای بازدیدکنندگان استرس‌زا فراهم می‌کند. استراحتگاه‌ها، سواحل، مکان‌های کمپ، پارک‌های موضوعی، و باغ‌هایی از شمال تا جنوب وجود دارند که بدون شک میلیون‌ها بازدیدکننده در سال را به خود جذب می‌کنند. یکی از پربازدیدترین مناظر در آلاباما موزه خانه ویدن است. این موزه در خیابان 300 گیتس در هانتسویل، آلاباما واقع شده است.

این موزه در ابتدا در حدود سال 1819 توسط هنری سی برادفورد ساخته شد و نمونه خوبی از معماری فدرال محسوب می شود. این خانه از یک خانه آجری دو طبقه تشکیل شده است که دارای ویژگی هایی است که شامل یک راه پله مارپیچ، یک چراغ ورودی شیشه ای سربی برجسته و حتی مانتل های حکاکی شده با دست است.

در طول جنگ داخلی، این موزه برای استفاده افسران فدرال تصرف شد. این موزه محل زندگی جان مک کینلی، معاون قاضی دادگاه عالی ایالات متحده، و بارلی ام. لو بود. همچنین زادگاه و خانه مادام العمر هنرمند و شاعر مشهور کشور، ماریا هاوارد ویدن (1846-1905) است.

پس از جنگ داخلی، ماریا هاوارد ویدن، که موزه به نام او نامگذاری شد، با آموزش هنر در خانه به حمایت از خانواده فقیر خود کمک کرد. ماریا در همان خانه در 6 ژوئیه 1847 به دنیا آمد و به عنوان کوچکترین فرزند خانواده دکتر ویلیام ویدن، آموزش رسمی هنری کمی داشت. با این حال، حتی بدون آموزش رسمی، او در واقع به خاطر پرتره های آبرنگ خود از بردگان سابق قدیمی کاملاً شناخته شده بود. منتقدان می گویند که کار هنری او برای آشکار کردن شخصیت موضوعات در نقاشی هایش و همچنین حس شوخ طبعی و فلسفه زندگی آنها در اشعار مرتبط با گویش آنها طراحی شده است. ماریا کتاب هایی داشت که توسط Doubleday، McClure و Company منتشر شد.

مطلب پیشنهادی
با مزایای استفاده از کانتینرهای حمل و نقل در ساخت و ساز آشنا شوید

موزه خانه ویدن در حال حاضر متعلق به شهر هانتسویل است و توسط انجمن منطقه حفاظت تاریخی تویکنهام اجاره شده است. اولین بار به عنوان یک خانه موزه در سال 1981 افتتاح شد. از آن زمان به بعد، افراد زیادی با هدف مشاهده آثار هنری بزرگ و همچنین جزئیات پیچیده معماری از آن بازدید کردند.

خانه‌های تاریخی گشت در خانه‌های مختلف در منطقه توئیکنهام از مزایای موزه خانه ویدن است. موزه برای همه با هزینه ورودی کمی باز است. این خانه به سبک فدرال همچنین مکان مورد علاقه برای عروسی و پذیرایی است. با این حال، هدف اصلی این موزه حفظ مبلمان و معماری دوره فدرال است و آن را به یک خانه واقعاً مهم برای میراث فرهنگی ایالت آلاباما تبدیل می کند.

مطمئناً یک مکان تعطیلات است که نمی خواهید از دست بدهید. شما نیز مطمئناً از زیبایی دقیق موزه Weeden House قدردانی خواهید کرد.

Source by Mary Joyce

مقاله اصلی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.