مزایای کلیدی انتخاب AngularJS برای توسعه اپلیکیشن وب چیست؟

AngularJS، بر اساس معماری Model View Controller (MVC)، یک چارچوب متن باز گوگل است که به توسعه دهندگان در هنگام کدنویسی و آزمایش کد کمک می کند. AngularJs کدهای HTML و ماژول های برنامه را ترکیب می کند و یک چارچوب ایجاد می کند. معماری MVC معمولاً برای برنامه ریزی و توسعه برنامه های کاربردی وب غنی استفاده می شود. بیایید به سرعت در مورد مزایای انتخاب Angular JS برای توسعه برنامه وب بحث کنیم:

معماری ساده:

توسعه AngularJS یکی از ساده‌ترین معماری‌های طراحی برای مدیریت برنامه‌های کاربردی سنگین است که شامل چندین مؤلفه و الزامات پیچیده است.

معماری طراحی بهبود یافته:

برخی از برنامه های کاربردی بزرگ دارای تعداد زیادی مؤلفه هستند که تعداد آنها بیش از 60 است. حتی برنامه نویسی که به تازگی به آن ملحق شده است می تواند در میان جریان کار کند و کد را بدون هیچ مشکلی توسعه دهد.

رابط کاربری اعلامی:

همانطور که Angular JS از HTML برای تعریف رابط کاربری برنامه ها استفاده می کند، توسعه برنامه ها بسیار ساده تر می شود. هنگامی که از یک رابط توسعه یافته در JS استفاده می کنید، کد HTML آن رابط را تقویت می کند.

جدول زمانی کمتر:

AngularJS زمان کدگذاری برنامه را کوتاه می کند. با افزودن چند ویژگی به کد HTML، می توانید سریع و آسان یک برنامه ساده بسازید.

کد کمتر و راندمان توسعه پیشرفته:

به کد کمتری نیاز دارد. بنابراین، توسعه دهندگان می توانند به جای نوشتن فقط کدها، به افزایش کارایی برنامه فکر کنند.

قابلیت استفاده مجدد کد:

مطلب پیشنهادی
چگونه با خدمات وب آمازون شغلی ایجاد کنیم

توسعه‌دهنده می‌تواند از همان تکه کد نوشته شده قبلی دوباره استفاده کند. این باعث صرفه جویی قابل توجهی در زمان می شود و Angular JS را به یکی از بهترین فریم ورک ها برای کدنویس ها تبدیل می کند.

تزریق وابستگی:

این به عنوان یکی از ویژگی های برجسته Angular JS است این یکپارچه با توسعه و آزمایش برنامه تک صفحه یا طراحی SPA کار می کند.

اتصال داده دو طرفه:

این ویژگی که یکی از برجسته ترین ویژگی های فناوری AngularJS در نظر گرفته می شود، به توسعه دهنده کمک می کند تا برنامه را به راحتی بسازد.

بهبود عملکرد سرور:

بار CPU های سرور را کاهش می دهد. می تواند ترافیک کلی را کاهش دهد زیرا فقط فایل های ثابت را ارائه می دهد و به تماس های API پاسخ می دهد.

تست راحت:

Angular JS دارای سازگاری های تست عالی است و هم واحد و هم پایان را می سازدبهتست نهایی انعطاف پذیر و آسان در هر مرحله از توسعه است.

توسعه موازی:

Angular Js در مدیریت وابستگی همراه با معماری MVC عالی است و به توسعه دهندگان کمک می کند تا برنامه ها را به صورت موازی بسازند.

الگوی طراحی نرم افزار MVVC:

Model-View-View -Model Architecture که توسط AngularJs پشتیبانی می شود، یکی از نوآورانه ترین فرآیندهای توسعه وب است. بدین ترتیب، توسعه دهندگان Angular JS با چارچوب توسعه یکپارچه برنامه وب ارائه شده است که می تواند زندگی را برای آنها در هنگام کدنویسی، آزمایش و پس از استقرار آسان کند.

مطلب پیشنهادی
شگفت انگیزترین راه برای تکمیل مفاهیم طراحی ساختمان

Source by Mohan Selvaraj

مقاله اصلی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.