به دنبال الهام از طراحی استخر هستید؟

امسال سالی است که در نهایت می خواهید به داخل آن بپرید و یک استخر در حیاط خلوت خود بسازید. تصمیم به انجام این پروژه و تعیین بودجه قسمت سخت بود، درست است؟ احتمالا نه. اکنون باید تصمیم بگیرید که چه نوع طراحی برای آن می خواهید. به یاد داشته باشید که تعهد طولانی مدت خواهید داشت، پس عاقلانه انتخاب کنید!

وقتی طرحی برای استخر پیدا کردید – که نه تنها شکل استخر بلکه رنگ های آستر و مواد عرشه را هم شامل می شود – سعی کنید آن را در حیاط خلوت خود مجسم کنید. استخر به نقطه کانونی حیاط شما تبدیل می شود، بنابراین باید به این فکر کنید که چگونه با محوطه سازی شما و هر نوع موقعیت زندگی در فضای باز که در حال حاضر دارید، سازگاری دارد. استخر قطعا به فضای حیاط خلوت می افزاید.

چند ابزار را بردارید و سفر را برای طراحی واحه حیاط خلوت خود شروع کنید.

در اینجا قسمت سرگرم کننده پروژه استخر شما آمده است:

  • به کتابفروشی بروید و مجلات خانه و باغ را ببینید. برای الهام گرفتن از آن، معماری، طراحی داخلی یا مجلات سفر را ورق بزنید. وب سایت هتل ها همچنین نقطه شروع عالی برای طراحی استخر و ایده های محوطه سازی هستند. در اینترنت برای سازندگان استخر بگردید تا ببینید آیا آنها گالری هایی از طرح هایی دارند که نظر شما را جلب کند یا خیر. لزوماً لازم نیست به استخرسازهای محلی نگاه کنید، می توانید در سراسر کشور جستجو کنید و سپس یک سازنده استخر محلی پیدا کنید تا ببینید آیا می تواند طرحی را که پیدا کرده اید تکرار کند.
  • به کاشی های استخر و عرشه که ساختاری را که به آن نگاه می کنید احاطه کرده اند توجه کنید. به خاطر داشته باشید که اگر طرحی پیدا کنید که در رنگ های رنگین کمانی باشد و بیشتر از خانواده ای بی صدا هستید، محوطه استخر ظاهری کاملاً جدید به خود می گیرد. از سازنده بالقوه استخر خود بپرسید که آیا به یک برنامه طراحی دسترسی دارد که می تواند رنگ های مختلف را در داخل و خارج از طرح های کامپیوتری تعویض کند تا بتوانید احساس واقعی پروژه تکمیل شده را داشته باشید.
  • به آنهایی که در برنامه های تلویزیونی یا فیلم ها می بینید توجه کنید تا ببینید آیا هر یک از طرح ها تخیل شما را جلب می کند یا خیر.
  • از خانه های باز املاک و مستغلات در محله خود یا در محله های مجلل دیدن کنید تا از استخرهای شنا در آن خانه ها الهام بگیرید.
  • هنگام بازدید از استخرهای شنا، پیمانکاران بالقوه از آنها می‌پرسند که طرح‌های مختلف استخرهای شنا را که تکمیل کرده‌اند، بپرسند.
  • از افسر کد محلی بدانید که چه موانعی برای خطوط املاک برای ساخت استخر شما وجود دارد. هنگامی که این اطلاعات را در دست دارید، حیاط خلوت خود را اندازه بگیرید و طرح استخر پیشنهادی را روی کاغذ نموداری ترسیم کنید.
  • نوع لوازم جانبی مورد نظر خود را در استخر خود تصور کنید. آیا یک پایان کم عمق می خواهید؟ تاقچه های برنزه کننده؟ جکوزی؟ آبشار؟ استخر آبگیری؟ اگر حیاط به اندازه کافی بزرگ دارید، می توانید یک استخر موج یا ویژگی رودخانه تنبل اضافه کنید.
مطلب پیشنهادی
چگونه به یک تصویرگر معماری تبدیل شویم

می‌توانید در مرحله برنامه‌ریزی به تخیل خود اجازه دهید. فقط به یاد داشته باشید که وقتی بودجه ساخت استخر خود را جمع آوری کردید، ممکن است مجبور شوید افکار خود را کاهش دهید. وقتی با پیمانکاران بالقوه استخر صحبت می کنید، با بودجه خود آماده باشید. شما مطمئناً می خواهید ایده های خود را توسط پیمانکار استخر اجرا کنید، اما آماده باشید که به تخصص او موکول کنید. به خاطر داشته باشید که هرچه طراحی تخیلی تر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

پس از تکمیل فرآیند طراحی، زمانی که پروژه کامل شد و شما و خانواده‌تان ساعت‌ها را در استخر رویاهایتان سپری کنید، لذت واقعاً شروع می‌شود.

Source by Robbi H

مقاله اصلی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.