ساخت یک خانه بازی – چگونه یک خانه بازی برای کودکان خود طراحی کنید

قبل از اینکه بتوانید یک خانه بازی برای کودکان خود بسازید، بدیهی است که به یک برنامه نیاز دارید. بدون برنامه‌ریزی، به اشتباه می‌افتید، برش‌های تصادفی انجام می‌دهید و زمان و پول خود را برای الوارهای نادرست هدر خواهید داد. اما چگونه و از کجا می توان طرح و پلان را دریافت کرد؟

بیایید با آن روبرو شویم، بسیاری از ما فقط بچه های معمولی یا دختران بدون مدرک معماری هستیم، درست است؟ پس چگونه یک خانه بازی طراحی و بسازیم؟

یکی از راه‌هایی که می‌توانید خلاقیت‌هایتان را به جریان بیاندازید، مطالعه خانه‌های بازی دیگر است. چه به صورت آنلاین و چه حضوری، تا جایی که می توانید به طرح های خانه بازی نگاه کنید و مطالعه کنید. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که برخی را شخصاً ببینید، یک نوار اندازه گیری با خود ببرید و قد و عرض را به صورت فیزیکی اندازه بگیرید. احساس کنید که یک خانه بازی چقدر باید بزرگ باشد و می خواهید خانه شما چقدر بزرگ باشد.

به عنوان یک قانون خوب، یک خانه بازی با اندازه متوسط ​​باید حدود 50 تا 100 فوت مربع مساحت زمین داشته باشد. ارتفاع دیوارها نباید بیش از 6 اینچ باشد، زیرا قد اکثر کودکان حدود 4 تا 4-1/2 فوت است.

اگر یک کارگر چوبی تازه کار هستید، طراحی را ساده نگه دارید. یک مستطیل مربع یا ساده مطمئن ترین شرط است. سعی نکنید با طراحی بیش از حد استادانه، همه چیز را شیک کنید. ممکن است در نیمه راه گرفتار شوید و تسلیم شوید. بهتر است آن را ساده نگه دارید و کامل کنید.

مطلب پیشنهادی
مرکز تعالی دات نت

خانه بازی خود را با سقف شیروانی طراحی کنید. سقف شیروانی ساده ترین راه برای ساخت است و همچنان در یک سازه ساده خوب به نظر می رسد. شیب یا زاویه سقف باید 1 به 2 باشد. به عبارت دیگر برای هر 12 اینچ افزایش باید 6 اینچ باشد. این باعث می شود که ارتفاع خط الراس را راحت تر محاسبه کنید.

برای سایدینگ، از تخته سه لا T-111 که به صورت افقی چرخانده شده است استفاده کنید. این تصور شبیه سایدینگ را ایجاد می کند، اما سریع تر و ارزان تر است. هنگام استفاده از این روش، طول دیوار خود را 8 اینچ یا کمتر نگه دارید، زیرا سایدینگ تخته سه لا در آن طول استاندارد است.

یک درب جلویی را از تخته سه لا ضخیم تر یا تخته های 1×6 بسازید. می توانید برخی از لولاهای پایه تسمه را از یک فروشگاه سخت افزار تهیه کنید تا به آن اجازه چرخش دهید. اگر دیوارها را 6 اینچ طراحی می کنید، در را 5 یا 5 تا 6 اینچ بلند کنید.

سعی نکنید از دستگیره درب معمولی برای درب خانه بازی استفاده کنید. آنها برای یک درب استاندارد ساخته شده اند که ضخیم تر از دری است که شما می سازید. فقط از پیچ و مهره هاپ یا کشویی استفاده کنید. یا اصلاً می توانید بدون دستگیره انتخاب کنید!

در نهایت خانه بازی خود را با چند پنجره طراحی کنید. آنها را تقریباً 18 اینچ مربع در آورید زیرا به نسبت بقیه خانه بازی بهتر به نظر می رسد.

بنابراین باید خانه های بازی دیگر را بررسی کنید و یادداشت برداری کنید. ایده های خود را روی چند کاغذ خالی ترسیم کنید. من دوست دارم از کاغذ گراف با مربع های 1/4 اینچی استفاده کنم. مدتی را صرف اصلاح و کامل کردن طرح خود کنید. هنگامی که آن را همانطور که می خواهید دریافت کردید، آماده شروع ساخت هستید!

مطلب پیشنهادی
چهار عنصر محوطه سازی

Source by Joseph B Wood

مقاله اصلی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.