نکته طراحی گل – اهمیت سبز شدن

سبز شدن چیست؟

“سبز شدن” اصطلاحی است که گلفروشان برای توضیح فرآیند افزودن شاخ و برگ به گل آرایی استفاده می کنند. معمولاً این اولین مرحله در فرآیند طراحی است زیرا اکثر گلفروشان از سبز شدن به عنوان فرصتی برای ایجاد شکل طرح خود استفاده می کنند. می توان آن را به عنوان ارائه پایه، ساختار یا معماری برای یک طرح در نظر گرفت. سبز شدن نیز مهم است زیرا شاخ و برگ حمایت لازم را برای ایستادن گل ها در ظرف فراهم می کند. علاوه بر این، هنگام استفاده از فوم گل، از شاخ و برگ برای پوشش مکانیک یک طرح استفاده می شود.

از چه نوع شاخ و برگ می توان برای سبز شدن استفاده کرد؟

اگرچه در صنعت گل‌سازی مواد اولیه کمی وجود دارد (مانند چرم و برگ لیمو)، اما امروزه تنوع زیادی در شاخ و برگ‌ها وجود دارد که پاسخی برای این سوال وجود ندارد. بسیاری از طراحان از گیاهان و سبزیجات علوفه ای برای طرح های خود استفاده می کنند. جست‌وجوی سبزیجات راهی عالی برای کاهش هزینه‌های چیدمان شما است. سبزی ها همه جا هستند و فرصت های علوفه جویی نیز بسیار زیاد است. برای چیدمان خود مراقب شاخ و برگ های جالب باشید. استفاده از دو تا سه نوع سبز مختلف، با بافت ها و تناژهای مختلف سبز، به یک طرح جذابیت، حرکت و عمق می بخشد.

نحوه سبز کردن چیدمان گلدان:

اولین قدم تعیین طول هر ساقه ای است که در گلدان قرار می دهید. قانون استاندارد این است که چیدمان شما 1-1.5 برابر ارتفاع + عرض ظرف شما باشد. سه ساقه را برای شروع انتخاب کنید و بلندترین ساقه را با استفاده از فرمول بالا ببرید. سپس مرحله دوم را به اندازه 2/3 طول بلندترین ساقه ببرید. در نهایت ساقه سوم را نزدیک به 2/3 طول بلندترین ساقه ببرید (نمی خواهید خیلی دقیق باشید و حتی یک تفاوت کوچک در طول به قطعه شما ابعاد می بخشد).

مطلب پیشنهادی
عناوین شغلی فناوری اطلاعات – به چه معنا هستند؟

برای چیدمان استاندارد 3 وجهی، بلندترین ساقه را در وسط گلدان و ساقه های کوتاهتر را در هر طرف ساقه بلندتر قرار دهید. از این سه قطعه به عنوان اسکلت چیدمان خود استفاده کنید. بقیه سبزی های خود را برش دهید تا بین سه ساقه اصلی پر شود.

حالا که سبزی‌هایتان را در جای خود قرار داده‌اید، می‌توانید گل‌هایتان را اضافه کنید، و همچنان از شکلی که با سبزی‌هایتان تنظیم کرده‌اید به‌عنوان راهنمایی برای قرار دادن گل استفاده کنید.

همانطور که می بینید، سبز شدن یک مرحله اساسی در فرآیند طراحی گل است. این معماری طراحی شما را فراهم می‌کند، از گل‌های شما پشتیبانی می‌کند تا در جای خود بمانند، و همچنین مکانیک‌های طرح‌های فوم گل را پوشش می‌دهد. تسلط بر سبز شدن فرآیندی یک شبه نیست و به صبر و تمرین نیاز دارد. از اشتباه کردن نترسید و از اشتباهات خود به عنوان فرصتی برای یادگیری استفاده کنید.

Source by Stefanie Stauber

مقاله اصلی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.