آیا AWS (سرویس وب آمازون) آینده ای دارد؟

رایانش ابری آینده و راهی برای ذخیره تک تک داده ها در دنیای کنونی خواهد بود. این برنامه به راحتی برنامه شما را در مناطق مختلف در سراسر جهان تنها با چند کلیک باز می کند. در نتیجه، مشتری می تواند تاخیر کمتر و هزینه کم را تجربه کند. رایانش ابری بهترین راه برای ذخیره و دسترسی به تمام داده های کاربر است. وقتی صحبت از رایانش ابری به میان می‌آید، “سرویس‌های وب آمازون (AWS)” پلتفرم خدمات ابری محبوب است. AWS توسط بسیاری از سازمان‌ها و افراد در سراسر جهان استفاده می‌شود. AWS در همه جای دنیا وجود دارد و بیش از 100 سرویس ارائه می‌دهد. در انواع مختلف.AWS از یک پلتفرم زیرساختی بسیار ایمن، قابل توسعه و کم هزینه در فضای ابری پشتیبانی می‌کند. AWS دارای انواع تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ و خدمات کاربردی است. این بیشتر توجه و انتظارات مصرف کنندگان / ارائه دهندگان خدمات ابری را جلب می کند. مردم مایل به همکاری با AWS به دلیل مرکز جاذبه ای هستند که در اطراف آن ساخته شده است.
خدمات وب آمازون (AWS) پلت فرم خدمات ابری محبوب است. AWS چندین مرکز داده را در سرتاسر جهان و به ویژه در آمریکای شمالی قرار داده است، بنابراین زمانی که ما با Azure مقایسه کنیم، عملکرد خوبی خواهد داشت. وب سرویس آمازون یک سرویس ابری پیشرو در بازار فعلی است. خدمات ارائه شده توسط AWS هستند ذخیره سازی، پایگاه داده، مهاجرت، شبکه و تحویل محتوا، ابزارهای توسعه دهنده، ابزارهای مدیریت، خدمات رسانه ای، یادگیری ماشینی، تجزیه و تحلیل، امنیت، هویت و انطباق، AR و VR، یکپارچه سازی برنامه، تعامل با مشتری، بهره وری کسب و کار، دسکتاپ و شبکه اپ استریم از چیزها، توسعه بازی.هزینه پایین و کنترل آن برای مدیریت زیرساخت های جهانی. آینده آسان برای استفاده، انعطاف پذیر، مقرون به صرفه، قابل اعتماد، عملکرد بالا، ایمن.
آینده AWS (سرویس وب آمازون) روشن است. بسیاری از شرکت ها مانند (Adobe، Airbnb، Alcatel-Lucent، AOL، Acquia، AdRoll، AEG، Alert Logic، Autodesk، Bitdefender، BMW، British Gas، Canon، Capital One، Channel 4، Chef، Citrix، Coinbase، Comcast، Coursera، Docker، Dow Jones آژانس فضایی اروپا، فایننشال تایمز، FINRA، جنرال الکتریک، GoSquared، گاردین نیوز و رسانه و غیره) از سرویس ابری AWS در سازمان خود استفاده می کنند زیرا خدمات زیادی را به مشتریان خود ارائه می دهد. بنابراین در تقاضا، زمان مناسبی برای انجام دوره صدور گواهینامه در محاسبات ابری است. داوطلبانی که فارغ التحصیلان لیسانس مهندسی (BEng / BE)، کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر (MCS)، لیسانس علوم (BS / BSc) هستند، واجد شرایط دریافت این دوره گواهینامه AWS هستند. برای سطح ورودی، نامزد باید یک دوره گواهینامه برای ACSA (معمار راه حل های معتبر AWS) را تکمیل کند و مدت زمان این دوره 40 ساعت است. گواهینامه AWS باید هر 2 سال یکبار تمدید شود.

آیا شما حرفه ای هستید و برای شرکت در کلاس درس در تلاش هستید؟ LIVEWIRE این فرصت را برای شما فراهم می کند تا در دوره آنلاین رایانش ابری شرکت کنید.
https://www.livelearn.co.in/course/aws-sysops-administrator-associate
https://www.livelearn.co.in/course/aws-solutions-architect-associate

مطلب پیشنهادی
مهندسی CAD

نامگذاری برای سرویس ابری AWS Architech فنی، معماری ابری، Cloud AWS، AWS DevOps، راه حل AWS Architech خواهد بود.

محاسبه حقوق و دستمزد شغلی در سال بر اساس تجربه – هند
برای 0-5 سال سابقه، حقوق 699000 خواهد بود
5-10 سال سابقه، حقوق 1389000 خواهد بود
10-20 سال تجربه، 1874000 خواهد بود
20 سال سابقه یا بیشتر حقوق 2500000 خواهد بود

حقوق ارائه شده توسط شرکت ها برای AWS در زیر آورده شده است،
Cognizant Technology-RS 407 – 934K
خدمات مشاوره تاتا – 423-455 هزار تومان
Infosys-Rs 384 – 413K
Accenture – 678 – 723 K
Wipro – RS 520 – 562 K
HCL Technologies – 581 تا 691 هزار روپیه

تقاضا برای AWS برای 3 سال گذشته در هند
از 14 ژوئن تا 20 ژوئن 2015 – 35٪
26 ژوئن-25 ژوئیه 2016 -59٪
15 ژوئن -24 ژوئن 2017 – 78٪
1 ژوئیه-7 جولای-94٪

این به شما روشن می کند که تقاضا برای متخصصان AWS به شدت در حال افزایش است. آیا برای استفاده از این فرصت آماده اید؟ آیا واقعاً می خواهید رشد خود را در حرفه خود مشاهده کنید؟

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید:

https://www.livewireindia.com/cloud_computing_training.php

برای بهترین راهنمایی هم اکنون با ما تماس بگیرید: 1800-425-0220 رایگان

Source by Kezia Sanjana

مقاله اصلی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.