شروع ثبت نام جاماندگان یارانه از امروز 31 اردیبهشت 1401

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

متقاضیان دریافت یارانه می‌توانند امروز و فردا بدون محدودیت مربوط به شماره کارت ملی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

شروع ثبت نام جاماندگان یارانه از امروز 31 اردیبهشت 1401

طی زمانبندی صورت گرفته جهت ثبت نام از جاماندگان از یارانه نقدی، امروز ۳۱ اردیبهشت و فردا اول خردادماه، متقاضیان می‌توانند بدون رعایت شماره آخر کد ملی برای ثبت نام اقدام کنند.
با اتمام این دو روز، اگر همچنان کسانی از ثبت نام جامانده باشند، باید منتظر باشند تا سازمان هدفمندی یارانه‌ها زمان دیگری را مشخص و اعلام کند.

این تصمیم جدید از آن جهت در دولت ابراهیم رئیسی اتخاذ شد که پیشتر برخی افراد به دلایل نامشخص یارانه شان قطع شده بود و یا مشمول دریافت یارانه نشده بودند و ساز و کاری برای ثبت نام مجدد این عده وجود نداشت.

ارجاع این دسته از افراد به استانداری، فرمانداری، دفاتر پیشخوان دولت و بعضاً کافی نت ها سیکل باطلی ایجاد کرده بود که در نهایت بی نتیجه باقی می ماند و متقاضی قادر به دریافت یارانه نبود اما در عین حال می دید که فردی که تمکن مالی بهتری از او دارد، مشمول دریافت یارانه شده است.

اکنون سوال اساسی که از دولت باید پرسید این است که تکلیف یارانه پرداخت نشده به جاماندگان یارانه در سالهای اخیر چیست؟ اگر این عده از ابتدا مشمول دریافت بوده اند، مبلغی که در چند سال اخیر به آنها پرداخت نشده، چه می شود؟

The post شروع ثبت نام جاماندگان یارانه از امروز 31 اردیبهشت 1401 appeared first on لیون تک.

مطلب پیشنهادی
احتمالا عرضه پردازنده‌های Zen 4 برای پلتفرم AM4

خرید پکیج دیواری بوتان BITA 24
قیمت و خرید کولرگازی دیواری ۱۲۰۰۰ سرد و گرم ایران رادیاتور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.