اسامی مافیای خودرو بزودی منتشر خواهد شد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بنظر می‌رسد بزودی خبرهای جالبی درباره وضعیت خودروسازی کشور به گوش برسد. در خبری تازه و به نقل از دبیر و سخنگوی هیات تحقیق و تفحص مجلس از صنعت خودرو، بزودی فهرست جدیدی از اسامی مافیای صنعت خودروسازی را منتشر خواهد شد. در ادامه همراه لیون تک باشید.

سید علی موسوی، دبیر و سخنگوی هیات تحقیق و تفحص مجلس از صنعت خودرو، درباره آخرین اخبار از تحقیق و تفحص از صنعت خودرو اظهارکرد: «طی فرآیند تحقیق و تفحص مجلس از صنعت خودرو، لیست جدیدی از اسامی مافیای خودرو به دست آورده‌ایم که به زودی آن را منتشر خواهیم کرد.»

اسامی مافیای خودرو بزودی منتشر خواهد شد

وی با اشاره به این موضوع که ریشه کن شدن مافیای خودرو قطعا می‌تواند بخش قابل توجهی از مشکلات صنعت خودروسازی کشور و بهبود کیفیت در این حوزه را حل کند، افزود:

از طرفی مافیای خودرو دست به واردات قطعات دست دوم و بدون کیفیت می‌زند که استفاده این قطعات در خودرویی مانند پراید، خطرات جانی متعددی را برای مردم ایجاد کرده است. واردات خودرو تا حدی می‌تواند بر تعدیل قیمت خودروی داخلی اثر گذار باشد اما نباید فکر کنیم که با واردات اتفاق خاصی در زمینه تعدیل قیمت خودرو بیفتد زیرا که فرآیند واردات نیز به دست مافیای خودرو خواهد افتاد.

موسوی در پایان سخنان خود تأکید کرد: «البته بنده مخالف واردات خودرو نیستم چرا که به وسیله واردات می‌توانیم در حوزه افزایش کیفیت خودروی داخلی و ایجاد فضای رقابتی، اثرگذار باشیم. با این حال اما واردات نمی‌تواند اثر چندانی بر کاهش قیمت‌ها داشته باشد.»

مطلب پیشنهادی
زمان برگزاری نخستین رویداد هوش مصنوعی اعلام شد

The post اسامی مافیای خودرو بزودی منتشر خواهد شد appeared first on لیون تک.

راهنمای خرید پکیج شوفاژ دیواری بوتان Bita22
قیمت کولر گازی ایران رادیاتور 12000

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.