آخرین روندهای معماری در سال 2018

“هر معمار بزرگ – لزوما – یک شاعر بزرگ است. او باید یک مفسر بزرگ زمان خود، زمان خود، و عصر خود باشد.” این سخنان از زبان بزرگ ترین معمار، فرانک لوید رایت است. یک معمار بیشتر یک رویاپرداز است که طراحی و چیدمان را مطابق با نیازهای مشتری پیش بینی می کند. معماری به عنوان یک قطعه هنری در نظر گرفته می شود که آجر، ماسه و ایده یک معمار را ترکیب می کند. سال جدید پیش رو است و از آنجایی که تقریباً در همه زمینه ها می توان تغییرات زیادی را انتظار داشت، همچنین می توانید انتظار تغییرات گسترده ای را در معماری ساختمان داشته باشید. بنابراین بیایید نگاهی به روندهای آینده در معماری و طراحی ساختمان بیندازیم. به نظر می رسد که کلمه سبز در معماری امروزی بیش از هر زمان قبلی مرتبط است.
معماران مدرن نسبت به محیط و تأثیر ساخت و ساز بر محیط و همچنین زیبایی شناسی محلی بسیار آگاه هستند. برخلاف گذشته، مفهوم فضای سبز به بخشی حیاتی از تمام پروژه‌های مسکونی و تجاری در دوران مدرن تبدیل شده است. معماران در حال کاوش و نوآوری با چیدمان ها هستند تا حداکثر فضاهای سبز، گوشه ها و محیط را ایجاد کنند. محدودیت‌های فضایی اغلب تخصیص فضاهای سبز بزرگ را غیرممکن می‌کند، اما معمار مدرن به اندازه کافی با فضاهای سبز متفاوت کوچک‌تر جبران می‌کند. به جای فضای وسیعی که سایه‌بان سبز را فشرده می‌کند، چمن‌های آراسته‌شده کوچک‌تر، خطوط درخت‌کاری‌شده، پارک‌ها و مسیرهای پیاده‌روی با فضاهای نشیمن محوطه‌سازی شده را می‌بینید. در بین همه اینها، یک معمار باید از عملکرد، مانند پلان طبقه، محل قرارگیری پریزها و سایر مسائل نیز مطمئن شود. وظیفه اصلی ایجاد چالش برای برآوردن طیف گسترده ای از انتظارات در یک مجموعه واحد است.
به نظر می رسد طرح های فضای باز یکی از برترین روندهای آینده در سال 2017 و بیشتر در آینده باشد. ما در حال حاضر در عصری زندگی می کنیم که فضا به معنای واقعی کلمه یک سختی است. هر چه بیشتر و بیشتر به سمت خانه های کوچکتر متمایل می شوند، فضاهای پلان باز باعث می شوند که فضای زیادی برای حرکت در اطراف داشته باشید و همچنین راهی برای داشتن یک خانه هوشمندانه سازماندهی شده خواهید داشت. هیچ دیواری از وسعت فضای داخلی شما مطمئن نمی شود و همچنین از ارتباط و ارتباط یکپارچه بین افراد ساکن در آن منطقه اطمینان حاصل نمی کند. یکی از جدیدترین گرایش های معماری به عنوان گامی بزرگ به سوی تکامل در نظر گرفته می شود و آن نصب پنل های خورشیدی برای یک منبع انرژی پایدار است. امروزه صاحبان خانه روش هایی را انتخاب می کنند که خانه آنها را به خودکفایی برساند. شخص به تبلیغ این کانال در سطح جامعه می‌پردازد، از این رو یک مستعمره پایدار ظاهر می‌شود. دوران مدرن یا سبک زندگی مدرن، که در آن انسان‌ها همیشه تحت استرس کار 24×7 هستند، به نظر می‌رسد که مردم به سمت روندی حرکت می‌کنند که اتاقی بدون شلوغی داشته باشد که مکان آرام خودشان است. کسانی که فضای کمی دارند گوشه ای ایجاد می کنند که به شما امکان می دهد تمرکز کنید و از استرس روزانه دور شوید.

Source by Emma Dominic

مطلب پیشنهادی
با نرم افزار رندر به دنبال چه چیزی باشیم

مقاله اصلی
پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ آدنا
کولر آبی آبسال مدل AC 40

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.