اهمیت دانش اتوکد در سال 2016 و پس از آن

دوره های طراحی CAD توسط کسانی که وارد این رشته ها می شوند یا کسانی که مرتبط هستند بسیار مورد توجه است. در زیر، علت محبوب ترین برنامه AutoCAD برای دوره های طراحی CAD و کمی در مورد قابلیت های آن در هر یک از این حرفه ها را بررسی کنید.

معماران

استفاده از اتوکد بسیار آسان است، زیرا دارای طرح های طراحی داخلی است. در طرح‌بندی‌ها، قالب‌های زیادی وجود دارد که فقط برای طرح‌های ساختمانی، ساختمانی و معماری ایجاد شده‌اند. بنابراین، هنگامی که یک فرد در دوره های طراحی CAD شرکت کرد، می تواند پروژه هایی را بپذیرد که شامل طراحی نقشه های معماری به دلایل ساختمانی است، یا سازه های مختلف را به راحتی تکرار کند.

اگر سازندگان و معماران به ابزارهای تحلیلی برای عیب یابی مواردی مانند سطوح بار در یک سازه برای پشتیبانی نیاز دارند، می توانند این کار را با اتوکد انجام دهند. نسخه های جدیدتر بسیار بالاتر از جایی هستند که تا به حال بوده اند، و این زمان برای بسیاری هیجان انگیز است. داشتن این دانش قبل از ساخت در یک سایت کار فیزیکی یک موهبت است.

طراحان گرافیک

بسیاری از طراحان گرافیک اتوکد را ترجیح می‌دهند زیرا ویژگی‌های درونی این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا فضاها را از نظر معماری طراحی کنند و از فضای موجود به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. همچنین می توان از آن به طور همزمان با مایا، تری دی مکس و سایر ابزارهای انیمیشن و طراحی در صورت لزوم استفاده کرد.

علاوه بر این، پشتیبانی اتوکد از فایل‌های DXF و DWG و امکان صادرات آن‌ها به سایر برنامه‌های CAD به این معنی است که طراحان گرافیک می‌توانند از اتوکد برای ایجاد ساختارها و ایده‌های معماری برای طرح‌ها، اضافات یا مدل‌های آینده لذت ببرند.

مطلب پیشنهادی
مراحل تجزیه و تحلیل سیستم و طراحی وب سایت تجارت الکترونیک

مهندسان

وقتی صحبت از مهندسی مکانیک، عمران، سیستم‌ها و برق در میان سایر زمینه‌های مرتبط می‌شود، طراحی و طراحی به کمک کامپیوتر ابزار مهمی است زیرا خطر خطای انسانی را کاهش می‌دهد. ایجاد زیرساخت‌ها و قطعات و حتی مطالعه سیستم‌هایی مانند HVAC را در خانه یا کسب‌وکار در نظر بگیرید. اتوکد بسیار ارزشمند است. یکی دیگر از دلایلی که دوره های طراحی CAD بسیار مهم هستند.

این برنامه بسیار مطلوب است زیرا متخصصان ادعا می کنند که ابزارهای طراحی ویژه به راحتی و با دقت ایده های خود را به ثمر می رسانند. نه تنها در ایجاد سیستم ها استفاده می شود، بلکه به رفع هر گونه مشکلی که ممکن است ایجاد شود کمک می کند.

مشاغل مد

دوره های طراحی CAD نیز برای کسانی که مایل به کار در صنعت مد هستند مفید است. طراحی اشکال پیچیده کاری است که اتوکد می تواند به راحتی انجام دهد. اگر تا به حال به یک سنگ قیمتی تراشیده شده زیبا خیره شوید، شاید هرگز اتفاق نیفتاده باشد که طراحی به طور تصادفی اتفاق نیفتاده باشد. CAD ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد انواع اقلام مد را با رابط بصری خود حمل می کند که می تواند نه تنها با اشکال ساده بلکه چهار ضلعی ها، هشت ضلعی ها و تنوع عظیمی که در صنعت مد وجود دارد مقابله کند.

متخصصان می‌توانند تقریباً هر چیزی را که می‌توانند رویاپردازی کنند، پیش‌نویس و طراحی کنند، که نقش بزرگی در مد روز بودن و احتمالاً ایجاد نام برای خود ایفا می‌کند.

چاپ سه بعدی

اقلام پرینت سه بعدی نیاز به انجام فرآیند پیچیده ای دارند که به اتوکد نیاز دارد. ابتدا، آنها باید مورد را انتخاب کنند، سپس یک نسخه سه بعدی ایجاد کنند، سپس آن را به چاپگر وارد کنند. این نرم‌افزار ابزار طراحی و مدل‌سازی، مهمترین نقش را ایفا می‌کند و علاقه‌مندان به این شکل جدید چاپ، عاشق خلق مدل‌هایی از این طریق هستند.

مطلب پیشنهادی
الگوی سوراخ دار مبتنی بر تصویر برای طراحی ورق فلزی معماری

اتوکد اطمینان حاصل می کند که سازگاری فایل هرگز مشکلی ایجاد نمی کند. کسانی که دوره های طراحی CAD را گذرانده اند می توانند طرح ها را با فرمت stl مورد علاقه که اکثر چاپگرهای سه بعدی با آن سازگار هستند و همچنین نرم افزار برش صادر کنند.

اینها تنها چند مورد از کاربردهای اتوکد در سال 2016 است، چه کسی می داند که این نرم افزار در آینده قادر به انجام چه کارهایی بیشتری خواهد بود، زیرا به طور مداوم به روز می شود تا با نیازهای فعلی سازگار باشد. مشاغل و صنایع زیادی وجود دارد که به این نرم افزار طراحی و پیش نویس قابل اعتماد روی می آورند که حتی برای کسانی که قبلاً دوره هایی را گذرانده اند نیز برای ثبت نام منظم در دوره های طراحی CAD تجدید نظر هزینه می کند.

Source by Leon Smalberger

مقاله اصلی
ویژگی‌های مینی کولر آبی سلولزی آبسال AC/CP33K
خرید کولر آبی پرتابل آبسال مدل AC 26

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.