برون سپاری توسعه طراحی معماری

توسعه طراحی برون سپاری در شیوه های معماری چقدر رایج است؟ ما فکر می کنیم همیشه این اتفاق می افتد، چه برای برندهای بزرگ و چه برای استودیوهای کوچک. ممکن است همیشه برون سپاری رسمی نباشد، اما دارای همان اصول اصلی است. یکی از راه‌های برون‌سپاری اولیه، استفاده از کارآموزان و فارغ‌التحصیلانی است که در نقش‌های موقت کار می‌کنند، اما بیشتر کارهای توسعه طراحی را انجام می‌دهند و کارهای طراحی خلاقانه و مفهومی کمتر را انجام می‌دهند. یکی از شکل های پیچیده و سازمان یافته برون سپاری، استخدام یک شرکت خارجی، اعم از محلی یا بین المللی است. چنین شرکتی به طور موثر به یک شریک طراحی تبدیل می شود و به طور یکپارچه در تیم طراحی معماری شرکت ادغام می شود.

به عنوان مثال، یک شرکت در خارج از کشور، تمام وظایف طراحی/مدل سازی را انجام می دهد، اما معمولاً مستقیماً با مشتری در تماس نیست، و در جلسات حضور ندارد و اساساً سخت کار می کند تا نیازهای معمار اصلی را برآورده کند. به همین دلیل است که استفاده از “برون سپاری” به عنوان اصطلاحی برای توصیف کار با کارآموزان و فارغ التحصیلان ضروری است، اما همانطور که خواهیم دید، ممکن است اغلب بهترین رویکرد نباشد.

تقریباً همه شرکت‌ها در یکی از دو دسته فوق به عنوان تطبیق طبیعی بازار برای کاهش هزینه‌ها با وظایفی قرار می‌گیرند که طبق ماهیتشان، تفویض اختیار نسبتاً آسان است. این یک روش رایج امروزی است و رویکردی کاملاً خوب است، به ویژه زمانی که کانال های ارتباطی مناسبی بین کارکنان سطح پایین و سطح بالا وجود دارد. مدیریت یک دفتر و/یا مجموعه ای از پروژه ها به خودی خود یک وظیفه است و فضای کمی برای کار پیش نویس یا مدل سازی باقی می گذارد.

مطلب پیشنهادی
چرا رندر برای طراحی خرده فروشی مهم است؟

بنابراین اکنون این سوال مطرح می شود که کدام یک از این فرم های کاری بهینه ترین است؟ پاسخ کوتاه این است که هر شرکتی نیازهای خاص و فرهنگ خاصی دارد، اما اگر به دقت نگاه کنیم می‌توانیم به راحتی یک روند کلی را تعیین کنیم. در حالی که استفاده از کارآموزان و فارغ التحصیلان ممکن است در کوتاه مدت مشکلی را حل کند، نیاز به استخدام مجدد و حفظ مداوم آنها می تواند حواس پرتی بزرگی باشد. در عوض، استفاده از شرکت های برون سپاری برای مرحله توسعه طراحی معماری به این معنی است که شما با متخصصان بسیار ماهر و با هزینه های سربار صفر شریک هستید. چنین شرکت‌هایی اغلب در حوزه‌های خاصی تخصص دارند که در آن سیستم‌های داخلی را تقویت کرده‌اند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بسیار سریع کار کنند و به شدت بر روی پیشرفته‌تر تکیه می‌کنند. راه حل های BIM. شرکت‌های برون‌سپاری همچنین می‌توانند تحویل برنامه را تضمین کنند، زیرا معمولاً منابع بافر و تعداد بیشتری کارمند دارند.

هنگامی که به شرکت های برون سپاری نگاه می کنید، تفاوت چندانی بین گردش کار تعاملی که با شرکت های داخلی و بین المللی خواهید داشت وجود ندارد. مشکل زمانی ایجاد می شود که شما خود را به یک بازار کوچک محدود می کنید، بازار محلی، و در نهایت به طور مداوم ارائه دهندگان خدمات برون سپاری را مبادله می کنید و بنابراین به شرکت های جدید تکیه می کنید تا از جایی که شرکت های قبلی رفتند، انتخاب کنید. راه حل این است که وارد بازار بین المللی شوید و یک شریک با کیفیت و قابل اعتماد برای همکاری طولانی مدت انتخاب کنید. نگاه گسترده‌تر به‌جای باریک‌تر، این مزیت را دارد که احتمالاً ارائه‌دهندگانی با هزینه‌های تولید/مدیریت پایین‌تر پیدا خواهید کرد که به قیمت بسیار بهتر و در نتیجه پیشنهاد رقابتی‌تر منجر می‌شود.

مطلب پیشنهادی
نحوه طراحی یک رستوران: فضای راهرو، سطوح کاری، دسترسی

در اقتصاد جهانی بیش از حد به هم پیوسته امروزی، ارتباطات موضوعی نیست و همکاری‌های فراساحلی به جای چالش‌ها به فرصت تبدیل می‌شوند و به طراحان اجازه می‌دهد تا بر جنبه‌های اصلی کسب‌وکارشان تمرکز کنند.

Source by Kuldeep Bwail

مقاله اصلی
قیمت پکیج دیواری ایران رادیاتور ECO22FF
مشخصات کولر آبی سلولزی انرژی مدل EC 0700

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.