الزامی شدن درج قیمت روی موبایل، تبلت و لپ‌ تاپ

زمان مطالعه: 2 دقیقه

مدیرکل نظارت بر خدمات عمومی، شبکه‌های توزیع و اقتصادی وزارت صمت از الزامی شدن درج قیمت بر روی موبایل، تبلت و لپ‌تاپ در راستای اجرای مرحله پنجم طرح «خرید شفاف» خبر داد. این طرح در ۶ مرحله تعریف و تاکنون چهار مرحله آن اجرا شده و اجرای مرحله پنجم آن نیز از روز پنجشنبه کلید خورد. در ادامه همراه لیون تک باشید.

با توجه به تاکید دولت بر معیشت مردم، اجرای طرح «خرید شفاف» اجرا شد و ادامه دار خواهد بود. همانطور که ابتدا هم اشاره شد، این طرح در ۶ مرحله تعریف و تاکنون چهار مرحله آن اجرا شده و اجرای مرحله پنجم آن نیز از دیروز (پنجشنبه اول اردیبهشت) کلید خورد و هدف از اجرای طرح، خرید شفاف، جلوگیری از گران‌فروشی و کنترل قیمت اعلام شده است.

الزامی شدن درج قیمت روی موبایل، تبلت و لپ‌تاپ

مدیرکل نظارت بر خدمات عمومی، شبکه‌های توزیع و اقتصادی وزارت صمت نیز از اجرای مرحله پنجم طرح خبر داد و خاطرنشان کرد همه کالاهای وارداتی از جمله تبلت، موبایل، لپ‌تاپ و کامپیوتر نیز مشمول درج قیمت واردکننده و مصرف‌کننده می‌شوند. محسن حسین‌لویی، درباره کالاهای وارداتی و مشمولیت آنها درحوزه درج قیمت گفت:

از ابتدای اردیبهشت ماه جاری همه کالاهای وارداتی به غیر از موارد استثنا، مشمول درج قیمت واردکننده و مصرف‌کننده خواهند شد و در این نوع کالاها به جای درج قیمت تولید کننده، قیمت وارد کننده درج می‌شود.

پیش از این محمدصادق مفتح، قائم‌مقام وزیر صمت در امور بازرگانی نیز دیروز از درج هم‌زمان قیمت تولیدکننده و مصرف‌کننده روی کالاها خبر داد و گفت: «چهار مرحله از پروژه درج قیمت تولیدکننده انجام‌شده و از پنجشنبه اول اردیبهشت قیمت مصرف‌کننده بر روی کالاهای مشمول طرح در کنار قیمت تولیدکننده به‌صورت هم‌زمان درج می‌شود. مرحله نخست این پروژه از ۲۷ آذرماه سال گذشته شروع شد و پروژه مرحله‌به‌مرحله پیش رفت و در چهار مرحله به‌طور تقریبی ۱۴ هزار قلم کالا مشمول طرح شدند.»

مطلب پیشنهادی
نگاهی به قابلیت آزمایشی و جدید اینستاگرام

مفتح در پایان تأکید کرد: «همه کالاهای باقیمانده که حدود ۵۰ هزار قلم کالا است به‌جز ۱۳ گروه کالایی، مشمول طرح مرحله پنجم می‌شوند و قیمت تولیدکننده در کنار حداکثر قیمت مصرف‌کننده روی آن‌ها درج خواهد شد.»

The post الزامی شدن درج قیمت روی موبایل، تبلت و لپ‌ تاپ appeared first on لیون تک.

بررسی قیمت پکیج شوفاژ دیواری بوتان Perla PRO 32RSi
قیمت پکیج لورچ ۲۴۰۰۰ آدنا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.