زمان انتشار و عرضه بازی God of War Ragnarok

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بنا به گفته برونو ولاسکز، کارگردان انیمیشن بازی God of War Ragnarok این عنوان قرار نیست با تأخیر خاصی مواجه شود و به احتمال خیلی زیاد در سال 2022 منتشر می‌شود. در ادامه همراه لیون تک باشید.

روز گذشته نیز کوری بارلوگ، کارگردان God of War Ragnarok نیز در توییتر تأیید کرد که قسمت بعدی این مجموعه قطعاً در سال جاری عرضه خواهد شد. بعد از این پیام، ولاسکز هم ضمن اشاره به این موضوع گفت: «Ragnorok امسال منتشر می‌شود.»

زمان انتشار و عرضه بازی God of War Ragnarok

از آنجایی که ما هنوز چیزهای زیادی از بازی God of War Ragnarok نمی‌دانیم، کوری بارلوگ در پیام توییتر خود خاطرنشان کرد که تیم توسعه فعلاً آماده به اشتراک گذاری بروزرسانی جدیدی در این زمینه نیست و به همین بسیاری بر این باور بودند که بازی با تأخیر مواجه خواهد شد. اما، طبق صحبت‌های چند روز اخیر مشخص شد که خبری از تأخیر در عرضه نیست. بارلوگ در رابطه با سکوت خبری پیرامون این بازی گفت:

بله، ما چیزهای زیادی درباره بازی God of War Ragnarok نگفته‌ایم؛ زیرا همه اعضای توسعه سخت مشغول کار هستند. تیم روی تقویب کردن جزئیات گرافیکی کار می‌کند. در حال حاضر چیزهای زیادی در جریان است که فقط آرزو می‌کنم بتوانم آن‌ها را با شما به اشتراک بگذارم، اما در مقطع فعلی برای نمایش آماده نیست.

بارلوگ در ادامه پیام خود تأکید کرد: «اما من به شما تضمین می‌دهم، زمانی که همه چیز آماده باشد جزئیات آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. پس لطفاً منتظر بمانید و بدانید چیزهای خفنی در راه است و همه ما در سانتا مونیکا بخاطر حمایت‌هایی که می‌کنید از شما سپاسگزاریم.»

مطلب پیشنهادی
علاقه هنری کویل به فن‌های Noctua

طبق صحبت‌های تیم سازنده بازی God of War Ragnarok بنظر می‌رسد این عنوان اواخر سال جاری و بصورت انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن در سراسر جهان عرضه خواهد شد. به محض منتشر شدن جزئیات بیشتری در این زمینه، جزئیات آن را به اشتراک می‌گذاریم.

The post زمان انتشار و عرضه بازی God of War Ragnarok appeared first on لیون تک.

خرید پکیج شوفاژ دیواری بوتان Bita26
ویژگی‌های مینی کولر آبی سلولزی آبسال AC/CP33K

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.