لپ تاپ من روشن نمی شود!

ممکن است چندین مشکل وجود داشته باشد که لپ تاپ شما را روشن نکند. با این حال، اغلب اوقات، راه حل بسیار ساده است. شاید بخواهید نکات زیر را امتحان کنید.

یکی از روش هایی که می توانید سعی کنید لپ تاپ خود را دوباره روشن کنید، در اینجا توضیح داده شده است. هر سیم یا کابلی که ممکن است به لپ تاپ وصل شده باشد را خارج کنید. سپس باتری را طبق دستورالعمل خارج کنید. پس از آن باید لپ تاپ را وارونه نگه دارید (پانل کیبورد باید رو به زمین باشد) و در حالی که لپ تاپ در این حالت قرار دارد دکمه پاور آن را حدود 30 ثانیه فشار دهید. لپ تاپ شما در این مرحله روشن نمی شود. وقتی این کار را انجام دادید، یک بار دیگر لپ تاپ خود را سمت راست بالا بیاورید. آن را روی یک سطح صاف قرار دهید. تمام سیم ها و کابل ها را به همان جایی که قبلا جدا کرده بودید وصل کنید. باتری را دوباره داخل کنید. حالا سعی کنید لپ تاپ را روشن کنید. در بیشتر موارد، این باید کار کند! اگر لپ تاپ همچنان روشن نمی شود، ممکن است نیاز به تعمیر جک برق dc لپ تاپ باشد.

روش فوق تقریباً هر بار که یک لپ‌تاپ سرسخت از راه‌اندازی امتناع می‌کند، کار می‌کند. حتی لپ تاپ هایی که مرده رها شده اند نیز شناخته شده اند که شروع به استفاده از این روش می کنند.

با این حال، مواقعی وجود دارد که این ممکن است کارساز نباشد. یکی از این مواقع زمانی است که کارت رم شما ممکن است نقص اتصال یا عملکرد داشته باشد. می توانید با برداشتن کارت رم و قرار دادن مجدد آن، این مشکل را برطرف کنید. سپس روش ذکر شده در بالا را طی کنید و احتمالاً لپ تاپ روشن می شود. اگر حتی این کار نکرد، کارت رم را تعویض کنید. اکنون لپ تاپ خود را روشن کنید. قبل از بیرون آوردن قطعات داخلی برای تعمیر لپ تاپ مراقب استاتیک باشید و اگر راحت نیستید لطفاً به فروشگاه تعمیر رایانه محلی خود مراجعه کنید، پیشنهاد می کنم به کامپیوتر wizard inc بروید که این کار را با قیمت 30 دلار انجام می دهد یا همه قطعات یدکی را در اختیار شما قرار می دهد. و تعمیر لپ تاپ خود را در کمترین زمان انجام دهید.

مطلب پیشنهادی
انبار قطعات یدکی لپ تاپ - چگونه با آنها سود ببریم

در برخی از لپ تاپ ها، مشکل به این دلیل است که دکمه پاور دچار نقص شده است. ممکن است دکمه پاور را جایگزین کنید و در عین حال اگر دکمه پخش سریع روی لپ تاپ خود دارید، می توانید آن را جایگزین دکمه پاور اصلی خود کنید.

یکی دیگر از مواردی که می توانید به آن توجه کنید کابل ZIF است. این در واقع کمی فنی است. کابل ZIF کابلی است که دکمه پاور را به مادربرد متصل می کند. هنگامی که دکمه پاور را فشار می دهید، این کابل است که به مادربرد دستور می دهد تا وظایف خود را شروع کند. با این حال، اگر کابل معیوب باشد، این اتفاق نمی افتد و در آن زمان است که لپ تاپ شما روشن نمی شود. راه حل این است که کابل را جایگزین کنید، اما باید مدتی را برای جستجوی آنها صرف کنید.

مشکلات باتری همچنین ممکن است لپ تاپ شما را روشن نکند. تعویض باتری لپ تاپ نیز می تواند راه حلی باشد.Source by Sekhar Somu
پکیج ایران رادیاتور ۲۴۰۰۰ مدل ECO24FF
خرید رادیاتور پنلی بارلی ۱۲۰ سانتی متری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.