لپ تاپ های خراب را کجا بفروشیم

چگونه می توانید لپ تاپ های خراب خود را بفروشید؟ لپ تاپ های خراب خود را کجا می توانید بفروشید؟ اگر اینها سوالاتی هستند که قبلاً از خود پرسیده اید، جالب است بدانید که یک پاسخ ساده برای هر دوی آنها وجود دارد. صرف نظر از وضعیت لپ تاپ شما – قدیمی، استفاده شده یا شکسته، گزینه ای وجود دارد که آن را نقد کنید و آن را سطل زباله نکنید، می توانید لپ تاپ شکسته خود را بفروشید و این دو مزیت اصلی دارد. پول نقد در جیب شما و کمک به کاهش مشکلات فزاینده زباله های الکترونیکی که با آن مواجه هستیم.

راه حل در شرکت های نوسازی برق نهفته است – که امروزه به لطف رشد اینترنت، انتخاب گسترده ای با کلیک ماوس در دسترس است. از آنجایی که راه اندازی آنلاین Cash for Laptop در سال 2001 است – یکی از پیشتازان صنعت، اکنون سایت های متعددی در دسترس هستند و بسیاری ادعا می کنند که می توانید لپ تاپ های خراب را به آنها بفروشید. این را می توانید، اما به چه قیمتی؟ دریافت یک پیشنهاد با رهبران صنعت به شما نشان می دهد که با توجه به شرایط رایانه شما، قیمت منصفانه ای را پرداخت می کنند.

ممکن است تعجب کنید که چگونه می توانید لپ تاپ شکسته خود را بفروشید، و چرا کسی می خواهد آن را بخرد – اولاً، می توانید آن را به دلیل ضرب المثل قدیمی “سطل زباله یک نفر گنج دیگری است” بفروشید، و لپ تاپ شما می تواند به ادامه زندگی طولانی داشته باشید و شرکت‌ها آن را با دو هدف خریداری می‌کنند – با ارائه پول نقد به شما برای فروش لپ‌تاپ‌های شکسته‌تان به آن‌ها، میزان زباله‌های الکترونیکی را که در محل‌های دفن زباله دفع می‌شود کاهش می‌دهد و به دیگران کمک می‌کند با داشتن گزینه‌ای به جز بازسازی با قیمت پایین‌تر، سود ببرند. پوشش لپ تاپ جدید با قیمت بالا.

مطلب پیشنهادی
بهترین لپ تاپ گیمینگ برای Far Cry Primal

با در نظر گرفتن این دو عامل، شایان ذکر است که با فروش لپ‌تاپ‌های قدیمی، شکسته و مستعمل خود به شرکتی مانند برخی از سایت‌هایی که ذکر کردم، با قیمتی منصفانه، در هر دوی این اهداف نیز کمک می‌کنید – نه تنها اگر منفعت فیزیکی و مالی دریافت می کنید، این آگاهی را نیز دریافت می کنید که به دیگران و کره زمین کمک می کنید. یک تجارت ساده با یک شرکت باتجربه که به شما پیشنهاد می‌دهد لپ‌تاپ‌های شکسته‌تان را به آنها بفروشید، و در عین حال چنین مجموعه پیچیده‌ای از ذینفعان.

بنابراین قبل از اینکه با لپ‌تاپ خراب خود به سطل زباله بروید، به یاد داشته باشید که چگونه می‌توانید سود ببرید و به دیگران نیز کمک کنید تا سود ببرند. شرکت‌های زیادی برای انتخاب وجود دارند – و توصیه من به شما این است که مطمئن شوید که یکی از آنها را انتخاب کنید که در لپ‌تاپ‌ها تخصص دارد و تنها لپ‌تاپ‌ها. این به شما اطمینان می دهد که با یک شرکت با تجربه در زمینه خود سر و کار دارید و اگر می خواهید مستقیماً به صدر صنعت بروید. www.cashforlaptops.com و ببینید چه قیمت منصفانه ای برای فروش لپ تاپ های خراب شما با آنها به شما پیشنهاد می کنند.Source by Mark Grey
خرید پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ هرما
کاربردهاي رايانه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.