اهمیت خدمات لپ تاپ توشیبا

لپ‌تاپ‌های توشیبا مانند هر لپ‌تاپ دیگری تحت پوشش گارانتی شرکت‌های سازنده برای مدت مشخصی خواهند بود. پس از آن، اغلب به کاربران اجازه داده می شود تا ضمانت های طولانی مدت یک یا چند ساله را انتخاب کنند. این همه خدمات مورد نیاز لپ تاپ توشیبا را پوشش می دهد.

با این حال، گارانتی های تمدید شده برای خدمات توشیبا، یا ضمانت های تمدید شده برای بیشتر لپ تاپ ها، ممکن است چندان ارزان نباشد. در نتیجه ممکن است انتخاب همه نباشد. کسانی که تصمیم می‌گیرند پس از انقضای گارانتی اصلی، گارانتی‌های تازه نخرند، باید برخی از مشکلات را خودشان مدیریت کنند یا از ارائه‌دهندگان خدمات لپ‌تاپ توشیبا که در مدیریت آن برند تخصص دارند، کمک بگیرند.

در هر دو مورد، کاربر باید دانش اولیه ای از مشکلاتی که هنگام استفاده از لپ تاپ های توشیبا با آن مواجه می شود و در مورد دریافت قطعات یدکی در صورت نیاز به تعویض داشته باشد. با توشیبا، ممکن است گاهی اوقات سیستم بدون هیچ دلیل مشخصی خاموش شود، به خصوص در حین بازی یا هنگام استفاده از نرم افزارهای سنگین گرافیکی مانند 3D Studio یا Maya. این اغلب به گرمای بیش از حد نسبت داده می شود. تمیز کردن یا تعویض فن خنک کننده اغلب می تواند مشکل را برطرف کند. کاربر می تواند این کار را خودش انجام دهد یا از ارائه دهندگان خدمات لپ تاپ توشیبا برای انجام آن کمک بگیرد.

خواه کاربر خودش این کار را انجام دهد یا از بیرون کمک بگیرد، هنگام تعویض قطعه لپ تاپ توشیبا، مهم است که تعداد صحیح قطعه آسیب دیده در دسترس باشد. هر قطعه و کابل لپ تاپ توشیبا شماره منحصر به فرد خود را دارد. به طور کلی چیزی شبیه به K00004210 است – با یک حرف بزرگ و چهار یا پنج صفر و سپس چهار رقم. روی خود آن مولفه علامت گذاری می شود یا روی برچسبی که به آن چسبانده شده است. حتی اگر برچسب گم شده باشد، ارائه دهندگان خدمات توشیبا به طور کلی قادر به شناسایی شماره قطعه هستند.

مطلب پیشنهادی
اسامی مافیای خودرو بزودی منتشر خواهد شد

چندین تالار گفتگوی کاربران آنلاین وجود دارد که به افراد پاسخ می دهد. خدمات مورد نیاز لپ تاپ توشیبا و همچنین در شناسایی شماره های مختلف قطعات کمک می کند. در صورتی که مالک بتواند نام مدل و شماره مدل لپ تاپ توشیبا خود را ارائه دهد، شماره قطعه دقیق در اختیار وی قرار می گیرد. شماره مدل لازم در پایین لپ تاپ موجود خواهد بود.

با توشیبا، برای تعویض قطعه یا سایر اشکال خدمات توشیبا، ارائه شماره سری و شماره مدل مهم است. شماره سری چیزی شبیه به 5105-5702 و شماره مدل چیزی شبیه PSS11U-02WYJJ خواهد بود. شماره سری معمولاً در بالا و شماره مدل در زیر آن آورده شده است. در حالی که با برخی از فروشندگان مانند سامسونگ، ایسر، اپل و غیره، تنها شماره سری برای خرید قطعات ضروری است، توشیبا به هر دو نیاز دارد.

مشکل دیگری که در توشیبا یافت می شود و ممکن است نیاز به خدمات لپ تاپ توشیبا داشته باشد، شل شدن اتصال بین جک پاور و مادربرد است. این باعث تداخل در منبع تغذیه می‌شود و ممکن است دستگاه حتی زمانی که به منبع برق متصل است به حالت باتری تبدیل شود. کاربر باید اتصال را خودش لحیم کند یا برای انجام آن به یک ارائه دهنده خدمات توشیبا تکیه کند.Source by Sunil Punjabi
راهنمای خرید دیگ چدنی شوفاژکار
رادیاتور پنلی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.