کامپیوترهای لپ تاپ کوچک چیست؟

لپ تاپ های مینی معمولاً دارای اندازه صفحه نمایش 7 تا 10 اینچ هستند. برخی از صفحه‌نمایش‌های 11.6 اینچی هنوز در بخش مینی لپ‌تاپ‌ها قرار می‌گیرند، اما در آن زمان آنها شروع به تبدیل شدن به لپ‌تاپ‌های معمولی کرده‌اند، نه مینی. به خاطر داشته باشید که اندازه صفحه نمایش از گوشه سمت چپ بالای صفحه تا گوشه سمت راست پایین اندازه گیری می شود – به طوری که 7 اینچ طولانی ترین طول صفحه نمایش یا طول مورب صفحه نمایش است.

لپ‌تاپ‌های مینی معمولاً حدود ۲ تا ۳ پوند وزن دارند و بین ۳ تا ۸ ساعت عمر باتری دارند. آنها را می توان با کمتر از 150 دلار (جدید، از Amazon.com) یا تا 700 دلار در صورت تهیه یک دستگاه واقعاً پخته تهیه کرد.

به خاطر داشته باشید که آنچه را که با نت‌بوک یا لپ‌تاپ‌های کوچک می‌پردازید به دست می‌آورید، و مگر اینکه قرار باشد از آن‌ها برای چیزی جز گشت و گذار در اینترنت و چک کردن ایمیل، یا نوشتن، یا کارهای اداری بسیار ساده استفاده نکنید، نت‌بوک احتمالاً این کار را نخواهد کرد. برای شما کار نمی کند به عبارت دیگر، اگر قصد دارید از چیزی بیشتر از word، excel و مرورگر اینترنت استفاده کنید، ممکن است ایده بهتری باشد که فقط یک لپ‌تاپ معمولی تهیه کنید.

با این اوصاف، حتماً قبل از خرید با مدلی از نت‌بوک آینده‌تان آشنا شوید. برای برخی از افراد، به خصوص افراد مسن، یک صفحه نمایش 7 اینچی تقریبا غیرقابل استفاده خواهد بود. و حتی برای افراد جوان تر، یک صفحه نمایش 7 اینچی برای دیدن کل صفحه وب بسیار کوچک است — شما پیمایش زیادی انجام خواهید داد و اگر ساعت های زیادی از آن استفاده کنید ممکن است آن پد کوچک ماوس به دست شما آسیب برساند. لپ تاپ کوچک شما برای کار طولانی (یا بازی). این به سختی نیاز به گفتن دارد، اما به هر حال آن را می گویم – انتظار نداشته باشید که در این لپ تاپ های کوچک کارهای زیادی انجام دهید یا هیچ گونه بازی یا دستکاری تصویر انجام دهید. آنها به سادگی برای آن ساخته نشده اند.

مطلب پیشنهادی
آیا میز لپ تاپ می تواند به کاهش خطر باروری مردان کمک کند؟

یکی دیگر از محدودیت های اصلی کامپیوترهای لپ تاپ کوچک، صفحه کلید است. این به ویژه برای افراد مسن یا حتی بزرگسالان بسیار سخت است. بین صفحه نمایش کوچک و صفحه کلیدی که استفاده از آن سخت است، ممکن است خیلی سریع آشکار شود که یک کامپیوتر کوچک برای شما کار نمی کند.

اما بعد از این همه هشدار، آیا کسی باید یک مینی بگیرد؟ آره! اگر قبلاً به ارسال پیامک عادت کرده اید یا با لپ تاپ 13 اینچی یا کمتر کار می کنید، استفاده از یک لپ تاپ مینی برای چک کردن ایمیل و اینترنت، نوشتن و حتی انجام کارهای اداری سبک با اکسل و پاورپوینت خوب است. آنها همچنین برای مسافرت فوق‌العاده هستند، زیرا مینی‌ها نه تنها سبک هستند، بلکه ارزان نیز هستند – اگر لپ‌تاپ مینی 200 دلاری شما دزدیده شود، کمتر گریه خواهید کرد تا اینکه اگر لپ‌تاپ 2000 دلاری شما دزدیده شود، گریه می‌کنید.

ارتقای باتری برای لپ تاپ مینی شما استفاده خوبی از پول است. اکثر آنها با باتری های 3 سلولی عرضه می شوند، اما یک باتری 6 سلولی شارژ بیشتری را نگه می دارد و قبل از اینکه “کاپوت” شود، شارژ بیشتری به شما می دهد. به هر حال، یک باتری متوسط ​​لپ تاپ، قبل از اینکه به طور جدی کم رنگ شود و نیاز به تعویض داشته باشد، فقط حدود 500 بار شارژ دارد.Source by Pamella Neely
خرید حوله خشک کن ۱۸ لوله ایران سولار
رادیاتور پره ای

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.