هشدار امنیتی لپ تاپ

اگر نگران سرقت احتمالی لپ‌تاپ خود هستید و مجبور هستید مرتباً از آن فاصله بگیرید، احتمالاً به نوعی هشدار امنیتی لپ‌تاپ نیاز دارید. درست است، شما در واقع می توانید یک زنگ امنیتی لپ تاپ با طراحی ویژه دریافت کنید که زمانی که شخصی سعی می کند دستگاه را بدزدد یا حتی بدون رمز عبور مناسب به آن دسترسی پیدا کند، خاموش می شود. دزدگیر لپ تاپ یک راه عالی برای ایمن نگه داشتن کامپیوتر است. در حالی که در واقع از وقوع سرقت جلوگیری نمی کند، صدای زنگ هشدار برای مبهوت کردن شخصی و جلب توجه او و عملش کافی است. در نتیجه، دزد معمولاً از منطقه دور می شود.

در حالی که مکانیزم‌های داخلی همراه با سیستم‌عامل‌های ویندوز وجود دارد که می‌توانند این کار را زمانی که شخصی از رمز عبور اشتباه استفاده می‌کند انجام دهد، ممکن است همیشه بهترین انتخاب نباشند. در عین حال، اگر کامپیوتر خاموش باشد، چه چیزی مانع از این می‌شود که یک دزد احتمالی به سادگی کامپیوتر لپ‌تاپ کوچک و سبک وزن را بردارد و با آن و همچنین داده‌های موجود در هارد دیسک‌ها راه برود.

استفاده از قفل ها و گاوصندوق های مخصوص طراحی شده می تواند از این اتفاق جلوگیری کند. در عین حال، می‌توانید آلارم‌های قفل امنیتی با طراحی ویژه را نیز دریافت کنید که زمانی که شخصی برای دریافت لپ‌تاپ تلاش می‌کند به قفل دسترسی پیدا کند، خاموش می‌شوند. مهم نیست که از چه چیزی استفاده کنید، مهم است که در تلاش خود برای جلوگیری از سرقت احتمالی لپ تاپ هوشیار باشید. هشدار امنیتی لپ تاپ تنها یکی از گزینه های ممکن برای محافظت از رایانه و داده های خود است.

مطلب پیشنهادی
5 مزیت برتر استخدام تعمیرکار حرفه ای لپ تاپ در بریزبن، استرالیا

با این حال، زنگ هشدار به تنهایی برای دفع دزدان احتمالی کافی نیست. گاهی اوقات ممکن است وحشت کنند، اما کسی که واقعاً داده ها را روی رایانه شما می خواهد، هر کاری را که لازم است انجام می دهد تا به آن دسترسی پیدا کند. از جمله شکستن پرونده در حالی که برخی افراد فقط می‌خواهند کامپیوتر خود را بدزدند تا یکی از آنها را داشته باشند یا آن را به گروفروشی بفروشند، برخی دیگر اطلاعات روی هارد دیسک‌ها را می‌خواهند و این بدان معناست که بدنه و هر چیز دیگری روی رایانه برای آنها اهمیت کمتری دارد. . آنها می دانند که چگونه هارد دیسک را پاره کنند و می توانند زنگ هشدار را دور بزنند مگر اینکه سیستم به درستی در لپ تاپ ادغام شود.

اگر واقعاً به یک راه‌اندازی لپ‌تاپ ایمن نیاز دارید، باید با مشورت با متخصصی که در زمینه‌های زیر و بم یک سیستم به درستی ایمن شده است، شروع کنید. اینکه واقعاً چقدر به امنیت نیاز دارید به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما در نهایت به میزان هزینه ای که می خواهید برای اطمینان از ایمن نگه داشتن دستگاه خود خرج کنید بستگی دارد.Source by Stephen Tenier
تعریف رایانه
مشخصات فنی کولر آبی سلولزی انرژی مدل EC 0350

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.