بررسی محصول NewAir AF-321 Swamp Cooler – پنج دلیل برای خرید

۱. مقرون به صرفه: کولرهای Swamp به طور کلی بسیار مقرون به صرفه هستند. هزینه تخمینی ¼ هوای سرد است. مصرف برق در مقابل کمپرسور، پمپ و دمنده کولر گازی به فن و پمپ آب محدود می شود. کولر نیو ایر AF-321 Swamp تنها با توان ۸۵ وات کار می کند. این همان مقدار قدرت یک لامپ است. همچنین از پمپ آب استفاده نمی کند، بلکه فقط از یک موتور کوچک برای چرخاندن پد خنک کننده استفاده می کند. این بدان معناست که نسبت به کولرهای باتلاقی با پمپ آب انرژی کمتری مصرف می کند و همچنین کم صداتر است.

۲. نصب ارزان: کولرهای باتلاقی فقط ۱/۸ تا ۱/۲ قیمتی که برای نصب یک کولر گازی سنتی هزینه می کند، هزینه دارند. کولر نیو ایر AF-321 Swamp اصلا نیازی به نصب ندارد. کاملا قابل حمل است. دارای چرخ های غلتکی بزرگ است تا به راحتی از اتاقی به اتاق دیگر منتقل شود. برای کار با آن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را با آب و/یا یخ پر کنید و آن را روشن کنید. باز کردن پنجره ها در حین کارکرد دستگاه نیز مفید خواهد بود.

۳. بهبود کیفیت هوا: برای عملکرد خوب، خنک کننده های مردابی به تهویه کافی نیاز دارند. این بدان معنی است که حجم ثابت و بالایی از هوا از داخل ساختمان عبور می کند که سن هوا را به شدت کاهش می دهد. NewAir AF-321 دارای یک فن سه سرعته و لوورهای نوسانی است تا هوای خنک به طور یکنواخت توزیع شود. همچنین دارای یونیزر داخلی برای ذرات و فیلتر کربنی است که بوها را جذب می کند.

مطلب پیشنهادی
با تهویه مطبوع مرکزی سازگار با محیط زیست سبز شوید

۴. مانند یک مرطوب کننده عمل می کند: خنک کننده های مردابی با استفاده از قدرت تبخیر، محیط شما را خنک می کنند، بنابراین به هوا رطوبت اضافه می کنند. این ممکن است باعث شود احساس راحتی بیشتری داشته باشید. همچنین از تاب برداشتن و خشک شدن مبلمان و پارچه های چوبی جلوگیری می کند. NewAir AF-321 دارای پدهای خنک کننده با طراحی ویژه است که آب بیشتری را نسبت به سایر واحدهای کلاس خود در خود نگه می دارد. این لنت ها نیز هرگز نباید تعویض شوند. مخزن سیزده لیتری به معنای خنک شدن و رطوبت بیشتر بین پر کردن مخزن است. همچنین در صورت نیاز به خنک کننده بیشتر، می توانید یخ را به مخزن یخ چهار لیتری اضافه کنید.

۵. تطبیق پذیری: خنک کننده های باتلاقی تا زمانی که آب و هوای خشک باشد، می توانند در بسیاری از محیط ها مانند خانه ها، ادارات و مناطق صنعتی استفاده شوند. برای اینکه یک خنک کننده باتلاقی واقعاً مؤثر باشد، دما باید گرم و هوا خشک باشد. اگر رطوبت هوا وجود داشته باشد، خنک‌کننده باتلاقی فقط مقدار بیشتری اضافه می‌کند که می‌تواند باعث ناراحتی شما شود و خنک‌تر نشود. NewAir AF-321 فضاهای تا ۲۰۰ فوت مربع را خنک می کند. همچنین دارای طراحی مدرنی است که تقریباً با هر دکوراسیونی مطابقت دارد. همچنین استفاده از آن فوق العاده آسان است زیرا دارای کنترل های الکترونیکی و همچنین شامل یک کنترل از راه دور است.

Source by Erin Lynn

The post بررسی محصول NewAir AF-321 Swamp Cooler – پنج دلیل برای خرید appeared first on فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس.

مطلب پیشنهادی
نحوه ساخت استخرهای شنای طبیعی


قیمت پکیج شوفاژ زمینی ایران رادیاتور مدل Z60FF
خرید پکیج شوفاژ دیواری بوتان Bita26

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.