چگونه: لباس های تابستانی ایده آل را انتخاب کنید!

بسیاری از ما آرزوی فصل تابستان را داریم، حتی اگر هوا کاملاً گرم است، اما در عین حال این فرصت را به ما می دهد تا همه آن لباس هایی را که در تمام زمستان ها به چشم می خوردیم و آفتاب شیرین روی پوستمان را از دست داده ایم، بیرون بیاوریم. گذشت آن روزها که با لایه های پلیور و شکلات داغ ما را عبوس و تنبل می کرد و برای گرم نگه داشتن خود را زیر هزاران لایه پنهان می کردیم. اما حالا بالاخره وقتی گرما اینجاست و قرار است برای مدتی باقی بماند، وقت آن است که تمام آن لباس های تابستانی را بیرون بیاورید که نه تنها به شما احساس وزیت می دهند، بلکه به شما اجازه می دهند آزادانه در اطراف حرکت کنید و ظاهر خود را آزمایش کنید. بهترین عملکردتان. بنابراین بخوانید تا بدانید خرید لباس های تابستانی چگونه می تواند یک تجربه شگفت انگیز باشد…

مناسبت: ممکن است لباس های بی شماری در کمد لباس خود داشته باشید، چیزی که ممکن است متوجه شده باشید این است که هر لباسی که دارید برای موقعیت، زمان و مکان متفاوتی در نظر گرفته شده است. بدون شک، چند اثر کلاسیک وجود دارد که صرف نظر از اینکه به کجا می روید، کار می کنند. در حالی که چند غیبت نیز وجود خواهد داشت که به هیچ کجا نمی رسد. بنابراین برای جلوگیری از چنین هزینه‌هایی و صرفه‌جویی در هزینه‌های بیش از حد، همیشه موقعیتی را که برای خرید نیاز دارید در نظر داشته باشید، که نه تنها به شما کمک می‌کند که پس‌انداز کنید، بلکه شما را در ذهنتان مرتب می‌کند.

مطلب پیشنهادی
وقتی باردار هستید برای یک مراسم کراوات مشکی چه بپوشید

سیلوئت: سیلوئت یکی دیگر از عوامل مهمی است که باید در نظر داشت، زیرا طیف گسترده ای از سیلوئت ها وجود دارد که متناسب با تیپ های مختلف بدن هستند. لباسی که برای دوست شما عالی به نظر می رسد ممکن است لزوماً به شما خوش آید یا نباشد. بنابراین همیشه به خاطر داشته باشید که چه نوع بدنی دارید و چه مدلی برای شما بهتر عمل می کند. خواه یک لباس شیفتی باشد، یک لباس مناسب و گشاد، یک لباس گشاد یا گشاد، انتخاب عاقلانه قطعا برای شما مفید خواهد بود.

رنگ‌ها و چاپ‌ها: رنگ‌ها و چاپ‌ها چیزی هستند که باید بسیار هوشمندانه با آن بازی کرد. وقتی صحبت از رنگ‌ها به میان می‌آید، رنگ‌های خنثی مانند بژ، مارونی، زیتونی، آبی سرمه‌ای، اخرایی برای اکثر افراد و همچنین در بیشتر مواقع بهترین عملکرد را دارند. صحبت در مورد چاپ، بسته به نوع مناسبت، گل هایی را انتخاب کنید که بیشتر در طول روز عالی به نظر می رسند، برای مثال راه راه ها برای مراسم رسمی بهترین کار را دارند و جامدادی ها توانایی ایجاد تأثیر ماندگار در طول شب را دارند.

اکسسوری کردن: اکسسوری کردن ظاهر شما احتمالاً ضروری ترین چیز در مورد درست کردن ظاهر است و اغلب مردم به دلایل مختلف آن را بدیهی می دانند. وقتی ظاهر خود را به روش خاصی اکسسوری می کنید، این قدرت را دارد که ظاهر شما را بشکند یا جلوه دهد. برای ایمن کردن آن، چیزی که می‌توانید در نظر داشته باشید این است که آن را متعادل کنید. بنابراین اگر یک جفت گوشواره جسور را برای همراهی خود انتخاب کنید لباس های تابستانی، گردنبند مینیمالیستی را انتخاب کنید یا برعکس. همچنین می‌توانید کفش‌های معمولی را به همراه جواهرات مینیمالیستی انتخاب کنید تا ظاهر خود را متعادل کنید.

مطلب پیشنهادی
10 دلیل برای استفاده از Revit Architecture برای طراحی خانه

Source by Shivendra Saxena

مقاله اصلی

نوشته چگونه: لباس های تابستانی ایده آل را انتخاب کنید! اولین بار در جدیدترین اخبار و آموزش. پدیدار شد.

zarinlink.ir

zarinlink


راهنمای خرید پکیج شوفاژ زمینی ایران رادیاتور مدل Z60FF
پکیج دیواری لورچ ۲۴۰۰۰ آدنا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.