کاورهای لپ تاپ – از لپ تاپ خود محافظت کنید و شخصیت خود را با کاورهای سرگرم کننده بیان کنید

امروزه هرکسی به دنبال شخصی سازی چیزهایی است که دارد. از تلفن‌های همراه گرفته تا ماشین‌ها، پخش‌کننده‌های MP3 تا کیف‌های دستی، جای تعجب نیست که چرا روکش‌های لپ‌تاپ در میان کاربران و متخصصان لپ‌تاپ به یک چیز «IN» تبدیل شدند.

این کاورها نه تنها لپ تاپ ها را آرایش می کنند، بلکه بخشی از شخصیت صاحب واحد را نیز منعکس می کنند. می توان از آن برای بیان خود استفاده کرد، به عنوان یک بوم برای آنچه کاربر در حال حاضر احساس می کند. با این حال، اساسی ترین عملکرد آن این است که لپ تاپ شما را پوشش دهد و از آن در برابر خط و خش، گرد و غبار و سایر آسیب های خارجی محافظت کند. با این حال، این بدان معنا نیست که کامپیوتر شما را از سقوط یا افتادن جدی محافظت می کند! اکثر روکش ها معمولاً از پارچه های نرم و موادی با بالشتک کم ساخته می شوند، بنابراین هنگام استفاده از لپ تاپ خود باید احتیاط کنید.

انواع کاور لپ تاپ

1. پوشش های نوع صفحه نمایش لپ تاپ – این نوع پوشش محافظت محدودی را ارائه می دهد زیرا فقط صفحه نمایش لپ تاپ را پوشش می دهد. به خوبی در اطراف صفحه نمایش لپ تاپ شما قرار می گیرد و معمولاً نیازی به بند برای نگه داشتن آنها در جای خود ندارد.

2. پوشش کامل از نوع لپ تاپ – این مدل از کل لپ تاپ محافظت می کند و می تواند به عنوان یک قاب لپ تاپ عمل کند. آنها برای سفرهای سبک یا کوله پشتی مناسب هستند. آنها همچنین می توانند مهر و موم شوند و معمولا با دکمه ها، زیپ ها یا تسمه های Velcro عرضه می شوند.

مطلب پیشنهادی
بررسی لپ تاپ 15 اینچی Apple MacBook Pro MC372LL/A

نکات خرید

1. هنگام خرید از نمایندگی یا آنلاین، مارک و ابعاد لپ تاپ خود را مشخص کنید تا بتوانید پوششی داشته باشید که به خوبی با دستگاه شما مطابقت داشته باشد.

2. بسیاری از تولید کنندگان کاور لپ تاپ دارای طرح های زیادی برای انتخاب هستند. وحشی شوید و طرح هایی را انتخاب کنید که منعکس کننده شخصیت و سبک شما هستند.Source by Ilse Hagen
مشخصات فنی کولر آبی کم مصرف آبسال مدل ACDC 60
رادیاتور پنلی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.