5 گزینه عالی آشپزخانه و کانتر دستشویی برای سال 2021

آشپزخانه ها و سرویس های بهداشتی با طراحی عالی و جذابیت های زیبایی از جنبه های ضروری خانه های مدرن هستند. انتظار می رود سال 2021 نوآوری های بیشتری را در این زمینه به ارمغان بیاورد زیرا ظاهراً مردم زمان بیشتری را در خانه های خود می گذرانند. از آنجایی که افراد بیشتری در حال کشف مهارت های آشپزی خود هستند، آشپزخانه ها به مکان مینی پیک نیک مورد علاقه آنها تبدیل شده اند. یک آشپزخانه بزرگ که با در نظر گرفتن ارگونومی ساخته شده است، به خوبی با یک میز آشپزخانه خوب تکمیل می شود. همه اینها باعث می شود تا تجربه آشپزی شما لذت بخش و ارزشمند باشد. به طور مشابه، انتخاب عاقلانه از میزهای دستشویی شما می تواند ظاهری برجسته به آن ببخشد. اجازه دهید به برخی از گزینه های کانترهای حمام/حمام نگاهی بیندازیم که نوید مد روز بودن در سال 2021 را می دهند.

  1. میزهای کوارتز و کوارتزیت: میزهای کوارتز به طور فزاینده ای تبدیل به پرطرفدارترین گزینه برای میزهای آشپزخانه می شوند. کوارتز در واقع یک سنگ طبیعی است. با این حال، به گونه ای طراحی شده است که آن را به یک انتخاب عالی برای کانتر/میزهای کار شما تبدیل کند که ثابت می کند حتی از گرانیت و مرمر بادوام تر است. این کانترها به گونه ای ساخته شده اند که ضد خش و غیر متخلخل می شوند. از آنجایی که آنها غیر قابل جذب هستند، لکه ها را نمی گیرند. ظاهراً آنها تقریباً نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند. همچنین، در انتخاب رنگ‌ها، الگوها و رنگ‌های میزهای کوارتز، انتخاب‌های زیادی دارید. یک انتخاب عالی مطمئناً به زندگی مجلل و شیک شما کمک می کند. لطفاً توجه داشته باشید که آنها گزینه مناسبی برای آشپزخانه های فضای باز نیستند زیرا به تدریج زیر نور خورشید رنگ ها را از دست می دهند. میزهای کوارتزیتی نیز به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال، آنها با کوارتز متفاوت هستند به گونه ای که مهندسی نشده اند و از سنگ های طبیعی مانند گرانیت و مرمر هستند. کوارتزیت از طریق فشار و حرارت طبیعی تشکیل می شود و بیش از 90 درصد از کوارتز تشکیل شده است. در حالی که بسیار سخت است، ماهیت متخلخل نیز دارد، به این معنی که می تواند مایعات را جذب کند و لکه ها را ببرد. همچنین، نصب‌های پیچیده کوارتزیت گران‌تر هستند زیرا سنگ‌های طبیعی به دلیل سختی بیشتر به برش سفارشی نیاز دارند. از این رو، به احتمال زیاد کوارتز به کانترهای کوارتزیتی ترجیح داده می شود.
  1. میزهای چینی: آمریکایی ها همیشه به دنبال سطحی متفاوت و در عین حال شیک برای میزهای خود هستند. در نتیجه، کانترهای چینی در حال حاضر به طور فزاینده ای در آمریکا محبوب شده اند. آنها قبلاً جزو گزینه های مورد علاقه در اروپا بوده اند. خاک رس سرامیکی غیر متخلخل در دمای بسیار بالا پخته می شود تا میزهای چینی تولید شود. این باعث می شود آنها در برابر خراش، ترک، گرما و اشعه UV مقاوم باشند. با توجه به اینکه در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می شوند، برای آشپزخانه های فضای باز نیز گزینه مناسبی هستند. الگوهای کانترهای چینی به عمق میزهای گرانیتی و مرمری نیستند. همچنین، از آنجایی که آنها بیشتر از اروپا وارد می شوند، ممکن است در مقایسه با کانترهای کوارتز، ارزش بسیار خوبی برای پول ارائه نکنند. با این حال، به دلیل منحصر به فرد بودن، همچنان در تقاضا باقی خواهد ماند.
  2. کانترهای سنگ صابون: کانترهای سنگ صابون گزینه های باکیفیت بالا و نگهداری کم هستند. سنگ صابون دوباره یک سنگ طبیعی است که از سنگ های استخراج شده ساخته شده است و گزینه های رنگی کمتری برای انتخاب وجود دارد و در عین حال گزینه های طراحی خیره کننده ای را ارائه می دهد. گزینه های رنگ از سفید تا زغالی متفاوت است و هیچ گزینه صورتی، آبی یا سبز در دسترس نیست. سنگ صابون غیر متخلخل و سخت است که آن را در برابر خراش و لکه مقاوم می کند و حتی به راحتی ترک نمی خورد. با توجه به اینکه آنها به شما دوام بالای 20 سال را تضمین می کنند، مطمئناً گزینه ای مرسوم برای میزهای آشپزخانه و حمام شما هستند.
  3. میزهای مرمری: سنگ مرمر معمولاً به عنوان میز آشپزخانه و حمام استفاده می شود. مرمرها سنگ‌های دگرگونی هستند و به دلیل شکل‌گیری از طریق تبلور مجدد، ماهیت کریستالی پیدا می‌کنند. این باعث می شود آنها برای پرداخت مناسب باشند. ظاهر خیره‌کننده و دوام فوق‌العاده آن‌ها آن‌ها را بی‌انتها، کلاسیک و به‌عنوان میزهای آشپزخانه و حمام می‌سازد. با این حال، نرم‌تر از گرانیت و ماهیت متخلخل‌تر هستند که آن‌ها را در برابر برداشتن لکه‌ها و خراش آسیب‌پذیرتر می‌کند. با این حال، مقرون به صرفه بودن آنها مانند همیشه مورد تقاضا قرار می گیرد.
  4. میزهای گرانیتی: محبوبیت گرانیت ممکن است به دلیل کوارتز کمی کاهش یافته باشد. با این حال، همچنان محبوب باقی می ماند. در حالی که میزهای گرانیتی آشپزخانه رایج هستند، میزهای گرانیتی حمام نیز بسیار مورد توجه قرار می گیرند. این سنگ طبیعی فوق العاده بادوام و مقاوم در برابر حرارت است. همچنین دارای رنگ‌ها و بافت‌های مختلف است و به راحتی در رنگ‌های مشکی، آبی، سبز و قرمز و غیره در دسترس است. آنها هر چند وقت یکبار نیاز به آب بندی دارند، اگرچه طبیعت متخلخل دارند. با این حال، آنها به ارائه یک جایگزین عالی ادامه می دهند و ارزش زیادی برای خانه شما به ارمغان می آورند.
مطلب پیشنهادی
دانلود Real Steel HD 1.84.70 – بازی نبرد ربات ها اندروید + مود + دیتا

Source by Ted Mosbii

مقاله اصلی

نوشته 5 گزینه عالی آشپزخانه و کانتر دستشویی برای سال 2021 اولین بار در جدیدترین اخبار و آموزش. پدیدار شد.

zarinlink.ir

zarinlink


قیمت پکیج لورچ ۲۴۰۰۰ آدنا
راهنمای خرید پکیج ایران رادیاتور ۳۶۰۰۰ L36FF

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.