انتخاب بهترین لپ تاپ با بودجه ای که دارید

فن آوری. همه ما آن را دوست داریم و همه به آن نیاز داریم. دنیای امروز یک قانون اصلی دارد: هر چه سریعتر، بهتر. ما هوس ماشین‌های سریع‌تر، غذای سریع‌تر و فناوری سریع‌تر داریم.

تلاش برای حفظ فن آوری می تواند کار سخت و خسته کننده ای باشد، اما با اطلاعات مناسب می توانید فن آوری و همیشه به سمت چیزهای بزرگتر و بهتر حرکت کنید.

و چه چیزی وضعیت فنی شما را تعریف می کند؟ کامپیوترها چه دانش آموز، معلم، مادر، پدر، پدربزرگ، هنرمند یا حتی فروشنده باشید، به کامپیوتر نیاز دارید.

کامپیوترها به دو شکل عمده وجود دارند: رومیزی و لپ تاپ. لپ تاپ ها برای افرادی که نیاز به دسترسی آسان به فضای کاری خود در حال حرکت دارند ایده آل هستند.

مشکل اکنون این است که چگونه لپ تاپ مناسب برای نیازهای خاص خود را پیدا کنید. این می تواند ناامید کننده باشد اگر ندانید کجا را نگاه کنید. لپ تاپ ها اشکال، اندازه ها، رنگ ها و وزن های مختلفی دارند.

شما باید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما مناسب است و سپس لپ تاپی را با مشخصاتی که با سبک شما مطابقت دارد جستجو کنید.

هنگام خرید لپ تاپ، سوالات زیادی وجود دارد که باید پرسید:

  • آیا باید دائماً آن را با خودم ببرم و هر جا که می روم آن را حمل کنم؟ اگر پاسخ شما مثبت است، پس باید مطمئن شوید که به اندازه و وزن لپ تاپ نگاه کنید، مطمئن شوید که به اندازه کافی کوچک و سبک است تا بار سنگینی را به همراه نداشته باشد.
  • آیا از لپ تاپم بیشتر برای بازی و ویدیو استفاده خواهم کرد؟ با استفاده از این گزینه، به یک لپ‌تاپ با مشخصات بالاتر نیاز دارید، در حالی که قابلیت حمل را قربانی می‌کنید. باید به سرعت پردازنده و کارت گرافیک نگاه کنید تا مطمئن شوید که بازی هایی که دوست دارید و بازی های بعدی پشتیبانی می شوند.
  • آیا می‌خواهم لپ‌تاپم بیشتر طراحی گرافیکی داشته باشد؟ افرادی که بیشتر در زمینه طراحی گرافیکی فعالیت می کنند، برای اجرای این برنامه ها به کامپیوترهایی با رم زیاد نیاز دارند. برخی از مردم حتی یک کامپیوتر مکینتاش را انتخاب می کنند، زیرا اعتقاد بر این است که برای برنامه های طراحی گرافیک عالی هستند، در حالی که برنامه در دسترس نیستند.
  • چه نوع لپ تاپ برای دانشگاه نیاز دارم؟ به عنوان یک دانشجو، لپ تاپی که می خرید باید از هر نظر خوب باشد. باید حافظه خوب، هارد دیسک بزرگ برای ذخیره فیلم ها و تصاویر، کارت اینترنت بی سیم و همچنین کارت اترنت برای خدمات اینترنتی و صفحه نمایش با اندازه مناسب برای تماشای فیلم و بازی داشته باشد. تنها مشکل رایانه‌هایی که همه آن را دارند، حفظ همه گزینه‌ها و در عین حال پایین نگه داشتن هزینه است.
  • بهترین لپ تاپ برای پول من چیست؟ بزرگترین کلید این است که در اطراف خرید کنید. مهم نیست که در کدام دسته قرار می گیرید، باید کامپیوترها را مقایسه کنید و بهترین معامله را جستجو کنید. کامپیوترها می توانند اساساً همان سخت افزار را در داخل خود داشته باشند، اما می توانند صدها دلار قیمت متفاوت داشته باشند. برخی از شرکت‌ها به دلیل شیک بودن رایانه‌شان هزینه اضافی دریافت می‌کنند، در حالی که برخی دیگر برای برق اضافی هزینه اضافی می‌گیرند.
مطلب پیشنهادی
10 نکته برتر برای انتخاب یک لپ تاپ مقرون به صرفه

باز هم، بسته به آنچه که قصد دارید با لپ تاپ خود انجام دهید، باید بهترین لپ تاپ را با توجه به بودجه ای که دارید انتخاب کنید.Source by Edy Subiyanto
ویژگی های کولر آبی کم مصرف آبسال مدل ACDC 60
مشخصت فنی مینی کولر آبی سلولزی آبسال AC/CP33K

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.