کیف لپ تاپ – لپ تاپ خود را ذخیره کنید

کیف های لپ تاپ آن چیز کوچکی هستند که از نظر قیمت بسیار ارزان هستند اما اهمیت زیادی در زندگی ما داشتند. مردم لپ‌تاپ‌های گران‌قیمتی می‌خرند، اما حتی حوصله خرید یک کیف لپ‌تاپ خوب را هم ندارند. شعار خرید لپ تاپ چیست؟ ما از لپ تاپ استفاده می کنیم زیرا حمل آن در هر مکانی که می خواهیم بسیار آسان است. این یک جایگزین عالی برای دسکتاپ شما در دفتر یا خانه است. لپ‌تاپ به شما این امکان را می‌دهد که هر زمان که بخواهید کار خود را انجام دهید.

بنابراین لپ تاپ در حال حاضر بخش بسیار مهمی از زندگی ما است و این وظیفه ماست که باید به درستی از آن مراقبت کنیم. یک کیف لپ تاپ خوب برای ایمن نگه داشتن لپ تاپ و حمل آن بسیار ضروری است. کیف لپ‌تاپ به شما این امکان را می‌دهد که آن را در هواپیما، مترو، ماشین خود، به مطب پزشک، محل کار و خانه بدون از دست دادن حمل کنید. هنگام انتخاب و خرید یک کیف لپ‌تاپ جذاب، نکاتی را باید در نظر داشت:

1). باید کامل و با توجه به اندازه لپ تاپ شما باشد: – کیف لپ تاپی که انتخاب می کنید باید مطابق با اندازه لپ تاپ شما باشد. باید بدانید که اگر سایز لپ‌تاپ شما 17 اینچ باشد که کیف لپ‌تاپ شما باید مطابق با آن باشد. سایزهای خیلی بزرگ نخرید، می‌تواند به لپ‌تاپ شما آسیب برساند، زیرا در یک موقعیت جا نمی‌شود.

2). آنها باید راحتی را برای شانه شما فراهم کنند. به نظر نمی رسد که شانه شما را کنده است. بند های کیف باید بسیار صاف باشند.

مطلب پیشنهادی
بازگردانی اکانت اینستاگرام بدون نیاز به ایمیل با یک روش ساده

3). ماده ای که در ساخت آن استفاده می شود باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد. باید بادوام و قابل اعتماد باشد. باید بتواند استرس و ضربه های جزئی را تحمل کند. تا آنجا که ممکن است همیشه سعی کنید یک کیف چرمی بخرید. این نه تنها شیک به نظر می رسد بلکه می تواند در سقوط های جدی زنده بماند. اگر این نوع کیف برای شما کم هزینه است، مواد نایلونی را در نظر بگیرید.

4). کیف لپ تاپ باید در برابر آب مقاوم باشد. اگر کیف از چرم ساخته شده است، آن را برای ویژگی ضد آب آن تست کنید. اگر ضد آب نیست، اسپری دافع آب بخرید و روی کیسه بمالید. این به شما کمک می کند تا کیف لپ تاپ خود را در برابر آب مقاوم کنید.

4). مهمترین چیزی که در کیف لپ تاپ به دنبال آن هستید، پد است. این بالشتک به شما کمک می کند تا از لپ تاپ گرانبهای خود در برابر هرگونه سقوط یا ضربه در حین حمل و نقل محافظت کنید. شما باید این را آزمایش کنید که بالشتک باید در سراسر کیسه انجام شود. همچنین یک چیز دیگر را در نظر بگیرید که بالشتک باید روی تسمه ها نیز انجام شود.

5). نباید سنگین باشد. فشار غیرضروری به شانه شما وارد می کند. حدود 3 پوند وزن برای حمل یک لپ تاپ کافی است.

لپ تاپ خود را با استفاده از کیسه محافظ لپ تاپ ذخیره کنید. آن را نادیده نگیرید وگرنه باید بهای بسیار زیادی برای آن بپردازید.

امتیاز سردبیر 9 از 10

مطلب پیشنهادی
لپ تاپ کامپیوترهای نوت بوکSource by Niharika Jain
مشخصات فنی کولر آبی سلولزی انرژی مدل EC 0350
رادیاتور پنلی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.