نحوه تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ – 3 مرحله آسان برای عیب یابی مشکل

آیا با صفحه نمایش لپ تاپ خود مشکل دارید؟ آیا واقعا مطمئن هستید که مشکل در واقع مربوط به خود صفحه نمایش است و نه سخت افزار نمایشگر داخلی؟ تعمیر صفحه نمایش یک تعمیر اساسی است و قبل از اقدام به تعمیر آن به دانش گسترده ای در این زمینه نیاز دارید.

با این حال، می توانید سعی کنید مشکل را عیب یابی کنید و آن را به تکنسین خود گزارش دهید. به این ترتیب، پیدا کردن مشکلات برای او آسان تر خواهد بود.

در این مقاله سه مرحله آسان برای عیب یابی صفحه نمایش قبل از ارسال آن به تعمیرگاه اسکرین شاپ لپ تاپ را توضیح خواهم داد.

1. اگر می بینید چراغ های پاور روشن هستند، دکمه Caps Lock را روی صفحه کلید خود چند بار فشار دهید. اگر چراغ Caps Lock در این مدت روشن و خاموش شد، می توانید مطمئن باشید که مشکل از صفحه نمایش است و نه خود لپ تاپ.

2. سپس سعی کنید روشنایی را روی کم و سپس زیاد تنظیم کنید. اگر در این لحظه می توانید صفحه نمایش را ببینید، به این معنی است که به نور کافی نیاز دارید زیرا گاهی اوقات، واقعاً نمی توانید صفحه نمایش را با نور کم یا نور روشن ببینید. بنابراین، نور مناسب را پیدا کنید.

3. در مرحله بعد، سعی کنید از یک مانیتور خارجی استفاده کنید. هدف این است که ببینید آیا می توانید نمایشگر را در مانیتور خارجی ببینید یا خیر. اگر می توانید، وقت آن است که لپ تاپ خود را به تعمیرگاه صفحه نمایش لپ تاپ بفرستید زیرا مشکل در واقع مربوط به صفحه نمایش است و نه سخت افزار نمایشگر داخلی.

مطلب پیشنهادی
لپ تاپ های خراب را کجا بفروشیم

با استفاده از این سه نکته آسان برای تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ، می توانید مشکل را به تکنسین خود اطلاع دهید و پیدا کردن ایرادات و رفع آن را برای شما آسانتر و سریعتر کنید.Source by Azwan Asmat
خرید رادیاتور پنلی بارلی ۱۲۰ سانتی متری
قیمت پکیج دیواری بوتان BITA 24

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.