بهترین لپ تاپ برای برنامه نویسی

لپ‌تاپ استاندارد شما نیز مانند سابق به نظر نمی‌رسد، با ده‌ها طرح تبدیل‌پذیر که برای استفاده از رابط‌های لمسی، پوسته تاشوی استاندارد را بازنگری می‌کنند. برخی از لپ‌تاپ‌ها مانند تبلت‌ها هستند، با لولاهایی که خم می‌شوند و تا می‌شوند، در حالی که سایر رایانه‌های شخصی مجهز به لمس در واقع تبلت‌هایی هستند که با صفحه‌کلید سخت‌افزاری برای استفاده به سبک نوت‌بوک عرضه می‌شوند. به سادگی تنوع زیادی در فضای لپ تاپ برای یک اندازه یا سبک وجود دارد که متناسب با نیازهای هر فرد باشد.

در هر راهروی لپ‌تاپ قدم بزنید و احتمالاً متوجه خواهید شد که انتخاب لپ‌تاپ‌ها به شدت نازک‌تر و براق‌تر شده است. سیستم‌های نازک ویفری نازک عروسی نشان‌دهنده چشم‌اندازی کاملاً جدید برای پردازش فوق‌قابل‌حمل هستند: نوعی نور لپ‌تاپ بدون ایراد به اندازه کافی فراموش می‌کنید که در کیف یک شخص قرار دارد، که دارای یک باتری بادوام است که می‌تواند شما را بدون در نظر گرفتن پریز برق کار کند. قابل خرید است. فضای ذخیره سازی سریع، چه با استفاده از یک فشار کامل 128 گیگابایتی یا شاید 256 گیگابایتی (SSD) یا، به مراتب مقرون به صرفه تر، 32 گیگابایتی برای داشتن 64 گیگابایت علامت eMMC، به این دستگاه های فوق قابل حمل این فرصت را می دهد تا در کمترین زمان پس از بیکار بودن یا بیکار بودن، کار خود را از سر بگیرند. به سادگی برای روزها تا هفته ها خوابید. هدف بازاریابی اینتل برای لپ‌تاپ‌های هیبریدی تبدیل‌پذیر علاوه بر تبلت‌های هیبریدی جداشدنی که پابرهنه بودن به دیدن آن دستگاه‌های 2 در 1 اشاره دارد (برای اطلاعات بیشتر به بخش بعدی مراجعه کنید) مهاجرت کرده است، اما لپ‌تاپ‌های فوق قابل حمل به نوع متفاوتی ادامه می‌دهند.

مطلب پیشنهادی
مکانیک‌آل؛ آکادمی مهندسی مکانیک

مهمتر از همه، دسته بندی کلی به طور کلی کاهش یافته است. فرقی نمی‌کند از دستگاه‌های فوق‌قابل حمل باریک، رایانه‌های معمولی یا شاید تجهیزات بازی استفاده کنید، لپ‌تاپ‌های هر ترکیبی امروزی ظریف‌تر، کمتر و بهتر برای زندگی در حال حرکت هستند. سودمندترین این مدل‌ها همچنان همه چیز را برای شما به ارمغان می‌آورد، به خصوص اگر در فکر یک سیستم تجاری باشید که در زمانی که برای انجام کار سفر می‌کنید، شما را سنگین نمی‌کند، اما آنها همچنین عملکرد قابل توجهی را ارائه می‌دهند و مفیدترین آن‌ها با قیمت‌های مختلف ارائه می‌شوند. ویژگی های پایان نیز. صفحه‌نمایش‌های راهنمایی (با وضوح 1080p)، مکان‌های HDMI با اندازه کامل، به‌علاوه عمر باتری 8 یا بیشتر معمولاً رایج هستند، به‌علاوه لپ‌تاپ‌های ممتاز (با قیمت‌های پیشرفته) اکنون صفحه‌نمایش‌هایی با وضوح بالا دارند. به رزولوشن 3، 840 در 2، 160 (4K) در انتهای نوار بالایی.

اگر می‌خواهید لپ‌تاپ‌های خود را به همراه داشته باشید، لپ‌تاپ‌های 12 و 13 اینچی یا دستگاه‌های فوق‌قابل حمل (در ادامه در مورد آن‌ها بیشتر توضیح داده می‌شوند)، در انتهای طیف کوچک هستند. این مدل‌ها به اندازه‌ای کوچک هستند که 3 پوند یا کمتر وزن داشته باشند، اما به اندازه کافی بزرگ هستند که دارای صفحه‌کلید با اندازه کامل و صفحه‌نمایش با اندازه مناسب هستند. نقطه ضعف این است که انتخاب پورت به دلیل فضای محدود موجود در پانل های جانبی، به حداقل می رسد. این لپ‌تاپ‌ها معمولاً نیازهای ساده‌ای مانند گشت و گذار در وب یا پردازش متن ساده را برآورده می‌کنند و برای مسافران تجاری که نیاز به حمل مکرر لپ‌تاپ دارند، انتخاب خوبی هستند. حتی لپ‌تاپ‌های کوچک‌تر 10 و 13 اینچی فضای کمتری برای پورت‌ها دارند و صفحه‌کلید کوچک‌تر و فضای بین کلیدها خواهند داشت، بنابراین باید سبک تایپ خود را طوری تنظیم کنید.

مطلب پیشنهادی
انتخاب یک مینی لپ تاپ - یک چک لیستSource by Ashraf Uddin Mamun
تاریخچه کولر گازی
ویژگی های بهارساز انرژی مدل ۶۸۰

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.