سبک معماری احیای اسپانیایی

شرط می بندم که کشیش های اسپانیایی بیش از 300 سال پیش هرگز حدس نمی زدند که مأموریت هایی که با زحمت از مصالح ناکافی و نیروی کار آموزش ندیده می ساختند، روزی به یک پدیده معماری تبدیل خواهد شد! آن‌ها این مأموریت‌ها را ساختند تا به زور، مردم بومی در سواحل غربی ایالات متحده را تغییر دهند و پس از انجام این کار، «کاخ‌های اسپانیایی ارزان‌قیمت» که ساخته‌اند، به‌طور نامحدود بر معماری آمریکا تأثیر بگذارند. به خصوص در آغاز دهه 20 و تا دهه 40، مردم غرب و جنوب غربی این سبک معماری را بسیار محبوب کردند. تعداد بی‌شماری اقامتگاه‌های مدرن، مؤسسات تجاری و مؤسسات، از جمله مدارس و ایستگاه‌های راه‌آهن، به این سبک معماری محبوب ساخته شده‌اند.

مشخصه‌های طراحی خاصی را می‌توان در تمام مأموریت‌های کالیفرنیا یافت، به دلیل نبود مصالح ساختمانی لازم در دسترس کشیش‌های مؤسس، یا پادرس، و فقدان کارگران ساختمانی با تجربه. تمام ماموریت ها با دیوارهای بزرگ با سطوح بزرگ و ساده با پنجره های بسیار کمی مشخص می شدند. همه این ماموریت ها دارای لبه های بیرون زده، سقف های کاشی کم ارتفاع از گل رس و راهروهای طاق دار طویل با طاق های سوراخ دار و شیروانی های منحنی بودند. دیوارها را با گچ پوشانده بودند تا از آجر خشتی که زیر آن قرار داشت محافظت شود. آجر ادوبی می تواند به آب و هوا بسیار حساس باشد، بنابراین از ایمنی و نگهداری ماموریت ها محافظت می کند.

امروزه، مردم از مصالح ساختمانی مدرن برای بازآفرینی واقعی ظاهر احیای اسپانیایی استفاده می‌کنند، یا نوعی تفسیر مصنوعی پیچیده از ظاهر ایجاد می‌کنند. Mission San Fernando Rey de Espana دارای یک راهرو بازی طولانی فوق العاده است که افراد ثروتمند در لس آنجلس صدها هزار دلار برای بازسازی آن پرداخت می کنند. غالباً مردم به دنبال لوازم آرایشی بیرونی سبک مأموریت اسپانیایی هستند، برخلاف آنچه که واقعاً معامله می شود. فکر نمی‌کنم کسی به این زودی‌ها خانه‌اش را با ادوبی بسازد!

مطلب پیشنهادی
بوتیک آنلاین مد بارداری، پوشاک و لوازم جانبی برای مادران شیرده را حمل می کند

به عنوان مثال یک ساختمان دوست داشتنی Revival اسپانیایی در سنت لوئیس، توسط معمار تی پی بارنت، پسر جورج I. بارنت، معمار مشهور دیگری در سنت لوئیس، در نظر بگیرید. ساختمان تی پی بارنت به ویژه جالب است زیرا تأثیرات هنری دکو نیز دارد و آن را به یکی از منحصر به فردترین ساختمان ها در منطقه گراند سنتر سنت لوئیس تبدیل می کند. مطمئناً دفعه بعد که در سنت لوئیس هستید، باید از این ساختمان Revival اسپانیایی در خیابان واشنگتن بازدید کنید.

جورج واشنگتن اسمیت به عنوان پدر سبک احیای استعماری اسپانیا شناخته می شود. خانه اصلی او در Montecito، و همچنین “کازا دل گرکو”، دومین خانه همسایه‌اش که در سال 1920 ساخته شد، هنوز به عنوان اقامتگاه خانوادگی باقی مانده است.

اسمیت پس از اینکه نقاشی‌هایش در نیویورک شهرت زیادی پیدا کرد، به کالیفرنیا نقل مکان کرد و خانه‌اش را در مونته‌سیتو طراحی و ساخت، که الگوبرداری از خانه‌های کشاورزی اسپانیایی بود که او در اندلس بسیار تحسین می‌کرد. خانه ای که او ساخت، معروف به Casa Dracaena، به زیبایی موفق بود، و از تصاویر ملک به عنوان افزودنی برای فروش انواع خاصی از کاشی و سیمان برای پروژه های ساختمانی دیگر استفاده شد. همسایگان او شروع به زندگی در ساختمان‌های مشابه کردند و اسمیت برای برآورده کردن این تقاضا به یک معمار تمام وقت تبدیل شد. او به یکی از مشهورترین معماران ایالات متحده تبدیل شد. اسمیت به عنوان پدر سبک احیای استعماری اسپانیا شناخته می شود. خانه اصلی او در مونتسیتو، و همچنین “کازا دل گرکو”، دومین اقامتگاه همسایه او که در سال 1920 ساخته شد، هنوز به عنوان اقامتگاه خانوادگی باقی مانده است.

مطلب پیشنهادی
دانلود بازی امانگ آس جدید Among Us 2022.3.29 اندروید

Source by Mark Bradley

The post سبک معماری احیای اسپانیایی appeared first on تاسیسمارت.

مقاله اصلی

نوشته سبک معماری احیای اسپانیایی اولین بار در جدیدترین اخبار و آموزش. پدیدار شد.

zarinlink.ir

zarinlink


قیمت پکیج لورچ ۳۲۰۰۰ آرتمن
اختراع کولر گازی برای خانه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.