کامپیوترهای لپ تاپ کوچک – سه نکته در مورد لپ تاپ های مینی نوت بوک

هنگامی که در حال خرید یک کامپیوتر مسافرتی کوچک هستید، در این مقاله کوتاه نکاتی را برای شما آورده ام.

نکته 1

اندازه لپ تاپ مهم است. از آنجایی که شما یک CPA هستید، داشتن یک صفحه نمایش 17 اینچی بسیار مفید است. برای استفاده از ایمیل های معمولی، MSN یا Skype، یک صفحه نمایش کوچک بیش از حد کافی است. قدرت لپ تاپ های کوچک جدید به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

نکته 2

اگر یک لپ‌تاپ کوچک انتخاب می‌کنید، باید نظرات کاربران را بررسی کنید. به عنوان مثال سرویس ایسر بسیار بهتر از ایسوس است. ایسر بخش خدمات بسیار دوستانه تری دارد. با کمی پول بیشتر، اپل با برنامه Apple Care خود حداکثر اطمینان را در صورت مربوط به خدمات به شما ارائه می دهد.

نکته 3

امروزه با قوانین سختگیرانه حمل و نقل خطوط هوایی، رایانه کوچک بسیار مفید است، زیرا به دلیل وزن و اندازه آن می توانید آن را در چمدان دستی خود قرار دهید.

با کیفیت صفحه نمایش و سرعت پردازنده می توانید به راحتی فیلمی را در پروازهای قاره ای مشاهده کنید.
با باتری طولانی تا شش ساعت از رایانه استفاده می کنید، بنابراین در کنار ویدیو می توانید برخی کارها را در هواپیما نیز انجام دهید.

روی صفحه کلید: برای همه رایانه های نت بوک بسیار کوچک است. آموزش انگشتانتان برای آشنایی با کلیدهای کوچک و چیدمان کمی متفاوت است.

شما بدون توجه به توانایی تایپ خود، خطاهای بیشتری انجام می دهید. من به شما توصیه می کنم از یکی از آن موس های کوچک مسافرتی استفاده کنید، زیرا پد ماوس روی صفحه کلید واقعا دردسرساز است.

مطلب پیشنهادی
اضافه شدن قابلیت زوم کردن ویدئوهای یوتیوب در آینده نزدیک

بهترین صفحه کلید در کلاس Apple Macbook Air است.

چیزهای بیشتری برای گفتن در مورد رایانه‌های کوچک بسیار محبوب جدید وجود دارد، اما همانطور که اغلب گفته می‌شود «کلام به دهان» مهمترین راهنمای مرجع است.Source by John J. James
انواع حوله خشک کن ها
خرید کولر گازی دیواری ۲۴۰۰۰ ایران رادیاتور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.