مراحل نحوه افزایش سرعت کامپیوتر لپ تاپ

علیرغم آخرین روند تلفن‌های همراه و تبلت‌ها، رایانه‌ها امروزه هنوز به طور گسترده در محیط کار به‌ویژه در کسب‌وکارهای شرکتی استفاده می‌شوند و به مشاغل کوچک تا متوسط ​​(SME) محدود نمی‌شوند، جایی که اینها هرگز نمی‌توانند جایگزین شوند و هنوز توسط کاربران خانگی/خانگی استفاده می‌شوند.

افزایش سرعت لپ‌تاپ می‌تواند فاکتور نهایی در یک کامپیوتر قابل استفاده باشد، زیرا هر چه بیشتر از چیزی استفاده کنید، به تعمیر و نگهداری بیشتری نیاز دارد. اما حداقل در مورد رایانه‌ها، کمتر در مورد فرسودگی و پارگی است و بیشتر به پالایش، فیلتر کردن و غربال کردن داده‌های ناخواسته از دستگاه مربوط می‌شود. این سند یا راهنما روش‌هایی را توضیح می‌دهد که چگونه سرعت رایانه لپ‌تاپ خود را افزایش دهید.

نحوه افزایش سرعت لپ تاپ با انجام پاکسازی
همه نسخه‌های ویندوز مایکروسافت دارای گزینه پاکسازی و یکپارچه‌سازی دیسک داخلی هستند. از آنجایی که این بخش اصلی یک سرویس و پاکسازی برای افزایش سرعت یک لپ‌تاپ است تا حد زیادی به این بستگی دارد که این روش چقدر از طریق آزمایش انجام شده است، بنابراین ویندوز 10، آخرین نسخه ویندوز را افزایش دهید و به خوبی در راه رسیدن به یک کامپیوتر کارآمد

چگونه با انجام پاکسازی سرعت لپ تاپ را افزایش دهیم، اما دقیقا چیست؟

هنگامی که از رایانه خود عمدتاً از اینترنت استفاده می کنید، از طریق جریان یا حتی دانلود به داده ها دسترسی دارید. در حال حاضر با وجود اینکه این مورد است، دستگاه شما در حال ذخیره مینی بیت از فایل های داده در هارد دیسک شما برای ارجاعات و اطلاعات گزارش است تا دفعه بعد که بازدید می کنید، درخواست زیر و انتقال اطلاعات دو طرفه برای ماشین ها بیشتر آشنا شود. منجر به اجرای سریع می شود. بنابراین اگر از رایانه خود، باز هم عمدتاً از اینترنت، دو بار در روز، یک بار در روز یا حتی فقط 3 روز در هفته استفاده می کنید، همانطور که می بینید تعداد فایل های کوچک می تواند به سرعت اضافه شود. این بدان معنی است که هر چند وقت یکبار به پاکسازی نیاز است. مراحل متعددی برای افزایش سرعت لپ تاپ با انجام پاکسازی وجود دارد فایل های موقت، فایل های سیستم، به روز رسانی ویندوز و پاک کردن پوشه دانلودها. از تعداد رایانه‌هایی که در آن پوشه بارگیری‌ها پر از داده‌های تکراری است که دیگر مورد نیاز نیستند، شگفت‌زده خواهید شد. من آنها را دیده‌ام.

مطلب پیشنهادی
لپ تاپ کامپیوترهای نوت بوک

نحوه افزایش سرعت لپ تاپ – Defragmentation
با دنبال کردن یک Clean now به این معنی است که شما اکنون رایانه خود را از زباله پاک کرده اید و فقط اکنون می توانید ببینید که منطقی است یکپارچه سازی دیسک را برای کمک به افزایش سرعت لپ تاپ خود شروع کنید. یکپارچه سازی دیسک شامل چه مواردی می شود؟ اساساً درایو را با سازماندهی مجدد فایل های روی هارد در حالتی که برای هارد درایو منطقی و منسجم معنی می دهد بهینه می کند تا عملکرد برای سیستم کامپیوتری آسان تر و کارآمدتر شود و در نتیجه به کاربر یک حالت خوشایند بدهد. و روش کاربر پسند استفاده از کامپیوتر شما.Source by Ameen Jabbar
رادیاتور پنلی
قیمت پکیج شوفاژ زمینی ایران رادیاتور مدل Z60FF

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.