10 دلیل برای استفاده از Revit Architecture برای طراحی خانه

ما می دانیم که BIM برای پروژه های در مقیاس بزرگ اجباری می شود، اما به راحتی قابل بحث است که Revit نیز یک انتخاب عالی برای طراحی خانه سازی است و در اینجا 10 دلیل وجود دارد:

1. تکرار

این شاید مهم ترین دلیلی باشد که شما باید Revit را به جای جایگزین های دو بعدی مانند اتوکد انتخاب کنید. طراحی بدون تکرار مهندسی است. اگر در حال ساختن خانه خود هستید، باید آن را طراحی کنید و با انتخاب نور و رنگ مناسب متناسب با سبک زندگی خود، آن را شخصی سازی کنید. با این حال، اینها مسائل پیچیده ای هستند که باید در یک پروژه معماری جمع شوند. البته می‌توانید با خودکار و مداد تکرار کنید، اما با Revit می‌توانید y را سریع‌تر و هوشمندانه‌تر تکرار کنید. تغییرات از طرح‌های مدل گرفته تا نماها و بخش‌ها تا نقشه‌های خروجی نهایی منتشر می‌شوند. به این ترتیب می توانید پس از ایجاد تغییر، کل پروژه را به اشتراک بگذارید و بررسی کنید. به آرامی اما مطمئناً می‌توانید گزینه‌ها را ارزیابی کنید و بهترین انتخاب‌های طراحی را با یک دید کلی دائمی از پروژه انجام دهید.

2. اجزاء

Revit دارای طیف وسیعی از تولیدکنندگان است که محصولات خود را آزادانه به عنوان اجزای خانوادگی منتشر می کنند تا در پروژه شما استفاده شوند. این شامل مبلمان، روشنایی، لعاب، پارتیشن و تقریباً هر وسیله ای است که قابل تصور است. به این ترتیب، مونتاژ خانه خود با استفاده از محصولات واقعی بسیار آسان است و از استفاده از نقشه هایی با اندازه عمومی که ممکن است متناسب با فضای شما نباشد اجتناب کنید. سازندگان همچنین ابرداده های قابل توجهی را برای اجزای Revit خود، از اندازه و تکمیل های موجود گرفته تا کدهای محصول برای کمک به خرید یا درخواست پیشنهاد، جاسازی می کنند.

3. برنامه ریزی

معماری خانه‌سازی ممکن است در مورد پروژه‌های مقیاس کوچک باشد، اما در مورد بودجه‌های کم نیز است. با Revit می توانید برنامه ریزی را در اوایل مرحله طراحی تنظیم کنید و مطمئن شوید که در هیچ زمینه ای بیش از بودجه نمی پردازید. ببینید که چگونه این ماهیت تکراری Revit را تکمیل می کند، زیرا برنامه ها به طور خودکار به روز می شوند، بنابراین می توانید میزان سطح، پوشش دیوار، پنجره ها و غیره را در یک نسخه و در نسخه دیگر مقایسه کنید. این به شما امکان می دهد تا ارزیابی های مرتبط، قابل اندازه گیری و در نهایت واقعی از گزینه های طراحی مختلف انجام دهید.

مطلب پیشنهادی
نرم افزار VoIP

4. استانداردها

هنگامی که صحبت از BIM می شود، Revit استاندارد صنعتی در سراسر کشورها است. این امر عقد قرارداد با خدمات پیش نویس خانه ساز را بسیار آسان می کند. در این مورد، محبوبیت خوبی است، زیرا می‌توانید بازار گسترده‌تری از ارائه‌دهندگان خدمات را نمونه‌گیری کنید و افراد حرفه‌ای را با تجربه مرتبط مورد علاقه خود بیابید.

5. صلیب

Discipline Integration Revit نه تنها مرحله طراحی معماری، بلکه ساختار و MEP را نیز مدیریت می کند. این بدان معنی است که می توانید خدمات CAD را که نمی توانید در خانه انجام دهید برون سپاری کنید و نگران عدم اتصال رشته های مختلف به یکدیگر نباشید. با Revit شما تمام عناصر طراحی و مهندسی را در یک فایل اصلی Revit دارید. البته با برون سپاری بهتر است به سراغ یک ارائه دهنده خدمات پیش نویس مسکونی بروید که بتواند کل گردش کار را برای کاهش هرگونه اصطکاک انجام دهد. Revit در تولید نقشه های خروجی سریع و با حداکثر وضوح عالی است. شما یک بار مدل سازی می کنید و هر چند بار که می خواهید برش می دهید، بنابراین مطمئن می شوید که هیچ تقاطع لوله کشی وجود ندارد و می توانید بفهمید که چگونه همه چیز با هم هماهنگ می شود.

6. خروجی سه بعدی

Revit در هسته خود مستقیماً به صورت سه بعدی کار می کند، بنابراین لازم نیست برای تولید رندرهای خانه خود پول خرج کنید. همانطور که شما تکرار می کنید، نیازی به رندرهای سطح بالا ندارید و در اینجا Revit با گزینه های تجسمی فراوان می درخشد. می‌توانید یک مدل سه‌بعدی را با یک جعبه بخش برش دهید و در داخل آن اتاق خواب نگاه کنید، در حالی که ارتباط آن با راه پله را می‌بینید، یا از طبقه دوم ببرید و پلان زمین را به صورت سه‌بعدی نشان دهید. وقتی نوبت به تکمیل و جزئیات نهایی می‌رسد، Revit می‌تواند رندرهای سطح بالایی تولید کند، اما همچنین با نرم‌افزار پیشرو صنعت arch viz از مجموعه Autodesk، مانند 3dsMax، بسیار خوب بازی می‌کند. دریافت مدل Revit در Max ساده است و رندرهای فوتورئالیستی را از هر زاویه ای امکان پذیر می کند. مهمتر از همه، بر خلاف استفاده از اتوکد، یا سایر بسته‌های پیش‌نویس، مطمئن هستید که مدل سه‌بعدی که هنرمند تجسم استفاده می‌کند، مدل صحیحی است و تقریبی نزدیک از پلان‌ها و ارتفاعات دو بعدی نیست.

مطلب پیشنهادی
لوازم خنک کننده شما نیز به خدمات حرفه ای نیاز دارند

7. مرحله بندی

ساخت و ساز و مرحله بندی نیز اغلب یک ویژگی بسیار مفید برای خانه سازی است. با Revit، می‌توانید پروژه‌های فازبندی را کنترل کنید که در آن خانه قدیمی‌تری را بازسازی می‌کنید، یک پسوند یا بخش دیگری به آن اضافه می‌کنید. این برای اطمینان از تطابق صحیح ساختمان موجود و ساختمان نهایی بسیار مهم است. همچنین می تواند به شما در مرحله توسعه ساخت و ساز واقعی کمک کند. با نگه داشتن کل پروژه، قدیم و جدید در مراحلی که ساخته می شوند، می توانید اجرای روان را تضمین کنید. به این ترتیب می توانید یک نظرسنجی را به یک پیمانکار محلی سفارش دهید و از هر متخصص Revit، حتی از خارج از کشور، بخواهید که پروژه را کاملاً درک کند و طوری کار کند که گویی در محل حضور دارد.

8. گزینه های مدل سازی انعطاف پذیر

همه خانه ها نباید طرح های معمولی، با خطوط مستقیم و ویژگی های عمومی باشند. ممکن است بخواهید کمی محدودیت ها را کنار بگذارید، بیانیه ای بدهید، یا شاید فقط بخواهید مطمئن شوید که از فضا استفاده بهینه می کنید. Revit با ابزارهای جمع آوری خود امکان مدل سازی ارگانیک را تقریباً بدون محدودیت فراهم می کند. البته شما باید یک را پیدا کنید Residential Revit BIM Modeling متخصص، اما هر شکلی با Revit امکان پذیر است، و همچنین می توانید آن را مستند کنید و نقشه های آماده ساخت را برای آن شکل تولید کنید. علاوه بر این، Revit با نرم‌افزارهای دیگری مانند Grasshopper for Rhino و با قابلیت جدید Dynamo خود به خوبی کار می‌کند، بنابراین دریافت آن پانل‌های پارامتریک در نمای اصلی دیگر مشکلی نیست.

9. رویکرد پارامتریک

پارامتریک لزوماً به معنای معماری مدرن فانتزی یا پیشرفته نیست. گاهی اوقات معماری پارامتریک به دنبال یافتن پارامترهای مناسب برای بهینه سازی حداکثر بهره خورشیدی و سایر عوامل محیطی است، مانند محاسبه توزیع باد و بار حرارتی. اگر برای شما مهم است که خانه آینده شما پایدار باشد، Revit با چنین تحلیلی بیگانه نیست. با ادغام آسان با ابزارهایی مانند Vasari، اسپین‌آف از نرم‌افزار اصلی Revit و دوباره با Dynamo، یک مدل‌ساز حرفه‌ای Revit می‌تواند به شما کمک کند تا در مورد مراقبت از سیاره اظهاراتی را که به دنبال آن هستید بیان کنید.

مطلب پیشنهادی
سبک معماری احیای اسپانیایی

10. کیفیت

کیفیت البته در جزئیات است. Revit می تواند به اندازه طرح های 1:5 و در صورت نیاز حتی 1:1 را کاهش دهد. در پایان روز باید مطمئن شوید که جزئیات مهمی که دیوار-زمین، دیوار-سقف و سایر اتصالات را می پوشانند مورد توجه قرار می گیرند. همچنین این احتمال وجود دارد که برای ساخت و مونتاژ به مبلمان سفارشی نیاز داشته باشید. دست زدن به این اقدامات نهایی در Revit یا واگذاری آنها به نظر پیمانکار می تواند تفاوت بین یک خانه با عایق کاری مناسب و خانه ای که در مکان ها و زمان ها سرد و پر سر و صدا است را ایجاد کند. با Revit می‌توانید از تمام اطلاعات BIM استفاده کنید و با تکیه بر اطلاعات تامین‌کنندگانی که اغلب آنها را تامین می‌کنند، آن‌ها را با جزئیات دو بعدی بیشتر کنید. یک ارائه دهنده تخصصی پیش نویس مسکونی به احتمال زیاد تمام جزئیات معمولی را در دسترس خواهد داشت و به راحتی آنها را با پیکربندی مورد نیاز تطبیق می دهد.

اینها دلایل زیادی هستند که چرا باید Revit را برای طراحی خانه‌سازی انتخاب کنید. مطمئناً، ممکن است استدلال کنید که صدور مجوز و تخصص با قیمت گزافی همراه است. در بیشتر موارد ممکن است پیدا کردن یک ارائه‌دهنده خدمات قابل اعتماد که از Revit استفاده می‌کند دشوار باشد، با این حال، وقتی دسترسی خود را در سراسر مرزهای بین‌المللی گسترش می‌دهید بسیار آسان‌تر می‌شود و بسیار آسان است که چنین وظایفی را به دفاتری با سال‌ها تجربه در استفاده از Revit برون سپاری کنید. ، معمولاً دارای گواهینامه Autodesk و نمونه کارها گسترده است. همچنین با گسترش جستجوی خود، این احتمال وجود دارد که کیفیت مورد نظر خود را با قیمت بسیار مقرون به صرفه بیابید.

Source by Kuldeep Bwail

The post 10 دلیل برای استفاده از Revit Architecture برای طراحی خانه appeared first on تاسیسمارت، متخصص قلب تپنده ساختمان.

مقاله اصلی

نوشته 10 دلیل برای استفاده از Revit Architecture برای طراحی خانه اولین بار در جدیدترین اخبار و آموزش. پدیدار شد.

zarinlink.ir

zarinlink

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.