مزایا و معایب اجاره کامپیوتر لپ تاپ به قراردادهای شخصی

این روزها که اقتصاد جهان در چنین رکودی قرار دارد، گاهی اوقات به نظر می رسد اجاره چیزهایی که نیاز دارید به جای خرید مستقیم آنها آسان تر است. به هر حال، پرداخت های هفتگی یا ماهانه به اندازه کافی کوچک به نظر می رسد، و چه کسی می تواند تعهد مالی بزرگی را در زمانی که به نظر می رسد شغل دیگر تضمین نشده است، انجام دهد؟ اجاره به طرح های خود بسته به محصول به خصوص جذاب به نظر می رسد.

اجاره کامپیوتر لپ تاپ برای طرح های خود در بسیاری از مکان ها موجود است. آنها یک دستگاه کاملاً جدید را بدون هزینه نقدی زیاد ارائه می دهند. تنها چیزی که از شما خواسته می شود پرداخت هزینه اجاره هفتگی یا ماهانه است تا زمانی که کل قیمت خرید پرداخت شود.

با این حال، آن رایانه های لپ تاپ اجاره ای به طرح های خود دارای معایب و همچنین مزایای. قبل از تصمیم گیری نهایی در مورد انعقاد چنین قراردادی، کمی وقت بگذارید تا جوانب مثبت و منفی آن نوع معاملات را در نظر بگیرید.

مزایا:

برای مشاغلی که برای پروژه‌های کوتاه‌مدت به رایانه نیاز دارند، می‌تواند بسیار سودمند باشد تا اجاره لپ‌تاپ را در نظر بگیرند. به جای خرید یک مجموعه کاملاً جدید از لپ‌تاپ‌هایی که پس از اتمام پروژه دیگر مورد نیاز نخواهند بود، در صورت اجاره لپ‌تاپ، کسب‌وکار ممکن است بیشتر پس‌انداز کند. همچنین از سردرد این که وقتی دیگر به لپ‌تاپ‌ها نیازی نیست چه باید کرد، نجات پیدا می‌کند.

اجاره بهای داشتن طرح های لپ تاپ ممکن است به نفع مشتریانی باشد که اعتبار کمتری دارند و صرفاً پول نقد کافی برای خرید ندارند. اغلب اوقات ورود به یک فروشگاه اجاره‌ای و بستن قرارداد با شرایطی که می‌تواند با بودجه معین شما مطابقت داشته باشد بسیار ساده است و با یک لپ‌تاپ جدید از خانه خارج شوید.

مطلب پیشنهادی
کیف برای لپ تاپ - پیدا کردن یک کیف کاربردی و شیک

معایب احتمالی:

وقتی کل هزینه اجاره لپ‌تاپ را در نظر می‌گیرید و هزینه‌های خدمات مورد نیاز و هزینه‌های بیمه را اضافه می‌کنید، ممکن است تعجب کنید که مجموع هزینه دستگاه زیبای جدید شما تا سه یا چهار برابر قیمت واقعی خرده‌فروشی است. یافتن لباس‌های اجاره‌ای بی‌وجدان که بخواهند از پول نقد یا مشتریانی که از نظر اعتباری محروم هستند، استفاده کنند، غیرمعمول نیست. چاپ کوچک قرارداد اجاره رایانه (یا هر قرارداد اجاره دیگری برای آن موضوع) را بررسی کنید تا مقرراتی را که می تواند به هر دلیلی کارمزد ماهیانه شما را افزایش دهد، مشخص کنید.

ممکن است درست باشد که لپ‌تاپ‌های جدید و پیشرفته هنوز هم می‌توانند بسیار گران باشند. با این حال، پیشرفت های سریع در فناوری کامپیوتر، کارایی و کوچک سازی همچنان باعث کاهش و کاهش هزینه لپ تاپ های جدید می شود. همچنین تعدادی مدل جدید «اقتصادی» در دسترس هستند که به طور خاص برای مشتریانی که فکر اقتصادی بیشتری دارند طراحی شده‌اند.

به جای استفاده از اجاره کامپیوتر لپ تاپ برای داشتن معاملاتی که ممکن است خیلی خوب به نظر برسند، ممکن است در درازمدت پیش بروید اگر بتوانید پول را جمع کنید، گلوله را گاز بگیرید (به اصطلاح) و فقط بهترین لپ تاپ جدیدی را که می توانید بخرید بخرید. .Source by Tanveer Saeed

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.