چه چیزی تهویه مطبوع پاناسونیک را کارآمد و قابل اعتماد می کند

تهویه مطبوع پاناسونیک با کارآمد و قابل اعتماد بودن به بهترین نحو ممکن را به مشتریان ثابت می کند. اینها دارای ویژگی های منحصر به فرد مختلفی هستند که آنها را در مقایسه با سایر تهویه مطبوع متمایز می کند.

برخی از ویژگی های اصلی که واقعاً این ماشین ها را محبوب می کند عبارتند از:

سیستم تصفیه هوا پیشرفته – این تنها کولرگازی است که توانایی حذف تا ۹۹ درصد ذرات گرد و غبار و میکروب ها را دارد. یون های الکترونیکی را برای غیرفعال کردن باکتری های موجود در هوا و گرفتن ذرات گرد و غبار می فرستد. فیلتر به صورت مثبت شارژ می شود و این یون های الکترونیکی را جذب می کند تا یک اتاق کاملاً تمیز فراهم کند زیرا حتی گرد و غبار میکروسکوپی نیز گرفته می شود.

کمپرسور سوپر استوایی – اصلی ترین جزء که بر کیفیت و عملکرد کولر گازی تأثیر می گذارد، کمپرسور آن است. این کمپرسور در سال ۲۰۰۱ ساخته شد و یک گزینه عالی برای ارائه راندمان بالا حتی در شرایط بار بالا است.

سنسور گشت – این ویژگی آلودگی میکروسکوپی موجود در هوا را شناسایی کرده و تصفیه را آغاز می کند. بزرگترین مزیت آن این است که حتی زمانی که کولر گازی خاموش است کار می کند. سنسور دارای کد رنگی است و هنگام نظارت بر هوا به رنگ آبی است، زمانی که آلودگی را تشخیص می دهد به رنگ قرمز تغییر می کند و هنگامی که هوا را تمیز می کند به نارنجی تغییر می کند.

فیلتر Super Alleru-Buster – این فیلتر یک ضد حساسیت و ضد ویروس را با یک محافظ ضد باکتری ترکیب می کند که تضمین می کند که ذرات مضر و ناخواسته مانند خاک، گرد و غبار، باکتری ها، ویروس ها، کپک ها و هاگ ها به طور کامل از اتاق حذف می شوند.

مطلب پیشنهادی
کولر آبی یا کولر گازی

کندانسور باله آبی – کندانسور یک واحد در معرض باد، گرد و غبار و هوای نمکی قرار دارد که با هم ترکیب می شوند و غیر قابل تعمیر به آن آسیب می رسانند. پاناسونیک می‌بالد که با استفاده از یک لایه پوشش ضد زنگ، عمر کندانسور را سه برابر می‌کند که قابلیت اطمینان را نیز افزایش می‌دهد.

پره جریان هوا طولانی و عریض – پره طوری طراحی شده است که هوا را در هر گوشه اتاق پخش کند و خنک کننده یکنواختی ایجاد کند.

عملکرد حذف بو – معمولاً هنگامی که یک واحد راه اندازی می شود، چند بو ناخواسته به داخل اتاق پرتاب می شود. از این امر جلوگیری می شود زیرا فن برای مدت کوتاهی هنگام روشن شدن دستگاه بی حرکت می ماند و در این مدت کوتاه بوی داخل دستگاه از بین می رود.

پانل – پانل را می توان به راحتی از دستگاه جدا کرد و با آب معمولی و مواد شوینده شستشو داد. این امر باعث افزایش عملکرد بهتر، روانتر و کارآمدتر می شود.

حالت بی صدا – تعدادی از دستگاه ها دارای حالت بی صدا هستند اما این دستگاه ها دارای یک دکمه مخصوص هستند که می توان آن را فشار داد تا سطح نویز را تا حدود ۳ دسی بل کاهش دهد. این کمک زیادی می کند تا آنها را به یک انتخاب محبوب در خانه های دارای نوزاد تبدیل کند.

دکمه قدرتمند – این می تواند برای افزایش خنک کننده با جریان هوای قدرتمند و قوی استفاده شود. هنگامی که نیاز به خنک کردن سریع است، مانند زمانی که یک فرد تازه وارد یک اتاق گرم می شود، بسیار کاربرد دارد.

مطلب پیشنهادی
نصب تهویه مطبوع

Source by Shane Opp

The post چه چیزی تهویه مطبوع پاناسونیک را کارآمد و قابل اعتماد می کند appeared first on فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.