با لپ تاپ خود در فرودگاه وقتی طبیعت تماس می گیرد چه کاری انجام دهید؟

من و شما همگی آنجا بوده‌ایم، منظورم زمانی است که همه چیز را روی لپ‌تاپ خود تنظیم کردید و آماده انجام برخی کارها در یک نقطه آرام در ترمینال فرودگاه در هنگام تماس با طبیعت هستید.

وقتی برای بازدید از حمام باید لحظه ای از خواب برخیزید چه می کنید؟

آیا تو:

1. فقط لپ تاپ خود را رها کنید و دعا کنید که کسی متوجه آن شود یا بدتر از همه آن را بدزدد.

2. به دنبال یک همسفر محترم و قابل اعتماد باشید که در زمان غیبت شما از لپ تاپ شما مراقبت کند.

3. برای خاموش کردن لپ تاپ خود وقت بگذارید (این پروسه برای لپ تاپ من حدود 4 دقیقه است)، بله منظورم ذخیره همه فایل ها، خاموش کردن همه برنامه ها، قطع اتصال از سرویس WiFi و بسته بندی همه چیز است.

4. برای خود یک قفل لپ‌تاپ تهیه کنید که می‌توانید از آن برای ایمن کردن دستگاه محاسباتی همراه خود در یکی از وسایل فرودگاهی استفاده کنید که به احتمال زیاد در طول بازدید از حمام شما منتقل نمی‌شود.

باید اعتراف کنم که نمی‌توانم به شما بگویم در حالی که به ندای طبیعت پاسخ می‌دهید، کدام یک از این 4 تاکتیک را باید برای ایمن کردن لپ‌تاپ خود به کار ببرید. هر موقعیت منحصر به فرد است و من نمی توانم به شما بگویم که هیچ یک از تاکتیک های بالا 100٪ لپ تاپ شما را از هر سرقت فرودگاهی در آنجا تضمین می کند.

در طول سال‌های سفرم که روی لپ‌تاپم در ترمینال‌های فرودگاهی بعد از پایانه‌های فرودگاهی در سراسر کشور و جهان کار می‌کردم، باید بگویم که از تمام 4 تاکتیک بالا استفاده کرده‌ام. خیلی خوشحالم که بگویم در طول این سال ها هنوز لپ تاپ از من دور نشده است (به چوب بکوب).

مطلب پیشنهادی
5 مزیت برتر استخدام تعمیرکار حرفه ای لپ تاپ در بریزبن، استرالیا

اگر واقعاً می خواهید تاکتیکی را انتخاب کنم که ترجیح می دهم تاکتیک شماره 4 باشد. برای من حمل قفل لپ تاپ منطقی ترین و کم دردسرترین انتخاب به نظر می رسد. با انجام کمی تحقیق متوجه شدم که ارقام فروش این قفل های لپ تاپ مانند Kensington من به شدت افزایش یافته است در حالی که تعداد دزدی لپ تاپ در فرودگاه کاهش یافته است. چیزی باید کار می کند و می خواهم بگویم که قفل لپ تاپ کنزینگتون و خوش شانسی من است که لپ تاپ من را از راه رفتن باز می دارد. پس با لپ تاپ خود چه کاری باید انجام دهید؟ هنوز نمی توانم به شما بگویم اما برای من لپ تاپ قفل می شود.

خوب برای اینکه وقت خود را با خواندن این پست تلف نکنید، در اینجا برخی از قفل های لپ تاپ توصیه شده است که ممکن است دفعه بعد که مجبور شوید برای لحظه ای در فرودگاه از لپ تاپ خود دور شوید کمی آرامش را برای شما به ارمغان بیاورد:

نوت بوک جمع شونده Kensington MicroSaver® 29.99 دلار

(من از دل گرفتم)

قفل ترکیبی Targus DEFCON 33.00 دلار

می‌توانید قفل‌های لپ‌تاپ دیگری را در Google بررسی کنید.Source by P Pavarolar

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.